آنتونی جاشوا در مقابل تایسون خشم: مبارزان رسیده اند توافق بیش از دو-مبارزه با تروریسم ادی Hearn

آنتونی جاشوا و تایسون خشم زده اند دو مبارزه معامله را برای چه چیزی می تواند بزرگترین حملات در انگلیسی, تاریخچه بوکس, با توجه به پروموتر ادی Hearn اگر چه رقیب خود, فرانک وارن اصرار داشت هنوز هم وجود دارد بسیاری از موانع برای پاک کردن قبل از فیلم های پرفروش می توانید پیش بروید.

اولین تاریخی دعوا می تواند صحنه در عربستان سعودی در سال آینده با وجود انتقاد بیش از جاشوا برگزاری آخرین مسابقه وجود دارد. جاشوا خود را به دست آورد بوکس جهانی انجمن بین المللی بوکس فدراسیون و سازمان جهانی بوکس سنگین وزن عنوان در ریاض در ماه دسامبر توسط outpointing اندی رویز در مسابقه برگشت در حالی که خشم سرنگون دئوتای وایلدر در ماه فوریه برای تبدیل شدن به جهانی بوکس شورای قهرمان.

انگلیسی ها جفت ارز در حال حاضر برگزاری چهار عمده کمربند در بوکس آبی روبان را بدست آورد و گمانه زنی ها از وحدت تقلا برای تعیین بلامنازع سنگین وزن جهان قهرمان شده است به طور پیوسته ساختمان در ماه های اخیر.

جاشوا پروموتر Hearn گفت: مبارزان بودند در همان صفحه با توجه به شرایط مالی هر دو دوره.

“ما در حال پیشرفت بزرگ” او گفت: آسمان ورزشی اخبار. “هنوز هم وجود دارد بسیاری برای غلبه بر. ما به دنبال در سالن و خرما. آن را عادلانه می گویند [یوشع و خشم] در توافق با توجه به شرایط مالی برای مبارزه با.

“سخت ترین بخش از هر گونه معامله مالی است عنصر. من معتقدم ما در یک محل که در آن هر دو توافق کرده اند که به آنچه که باید باشد.

“اصلی اخبار مثبت است که یوشع و خشم توافق کرده اند که به دو مبارزه معامله در ذات است. نقطه ای از خشم جاشوا و این تیم موافقت خود را برای ساختار معامله ؟ اولین مبارزه اتفاق می افتد می تواند در تابستان آینده. از آن خواهد شد 2021.”

اما وارن خواست احتیاط. “این یک 50-50 مقابله و مسابقه برگشت گنجانده شده است,” او گفت:. که مورد توافق تمام راه را از طریق, از آغاز – که حس مشترک است. هر کس موافق است که آنچه در آن بود. اما بقیه از آن ؟ هیچ چیز مورد توافق است.

“همه چیز در حال رفتن در مسیر درست است و ما نمی تواند بیشتر خوشحال می شود که بالقوه مگا مبارزه است در دسترس است.”

جاشوا غلبه بر اجباری چلنجر کوبرات Pulev پس از بوکس می شود چراغ سبز را از سر گرفت.

خشم قرارداد موظف به چهره وایلدر برای بار سوم. خشم گفت: “من فقط بعد از خاموش شدن گوشی با دانیل Kinahan.او فقط به من اطلاع داد که بزرگترین مبارزه در بوکس تاریخچه و فقط موافقت شده است.

“بزرگ فریاد دن او از این انجام می شود به معنای واقعی کلمه بیش از خط دو-مبارزه معامله تایسون خشم در مقابل آنتونی جاشوا سال آینده. “یک مشکل من فقط کردم به سر و صدا دئوتای وایلدر چهره حق در مبارزه بعدی و پس از آن ما در حال رفتن به جاشوا مبارزه در سال آینده.

مشاهده این پست در Instagram

این رسمی خشم در مقابل JOSUAR توافق برای سال آینده من به سر و صدا @bronzebomber برای اولین بار پس من نابود @anthonyjoshua #WEARESPARTANS عظیم با تشکر از دانیال KINNERHAN برای ساخت این اتفاق می افتد.🙏🏻👍🏻 خدا نگهدار

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تایسون خشم (@gypsyking101) در

Kinahan یک گاهی اوقات بحث برانگیز شکل در طول زمان خود را به عنوان یک دوبلین تاجر است و در سال های اخیر تبدیل شدن به درگیر در بوکس, تبلیغات, موسس MTK مدیریت شرکت در سال 2012. MTK در حال حاضر نشان دهنده خشم در حالی که Kinahan است بوکسور مشاور اگر چه Kinahan دیگر درگیر با MTK.

این وضعیت بیش از دو-مبارزه معامله می تواند پیچیده بیشتر با Dillian وایت که WBC است گفت: باید برای مبارزه با آن عنوان قبل از پایان ماه فوریه سال آینده.

Hearn افزود: “ما قرارداد امضا کرده چرا که هنوز هم وجود دارد چیزهایی به کار می شود. ما در حال هل دادن به سمت یک محل که در آن آنها می توانند پیش نویس برای 2021.

“ما صحبت کرده ام MTK دادن به آنها اطمینان از جاشوا طرف که تمام جزئیات در ساختار معامله تایید شده از طرف ما. و آن را از خشم طرف به عنوان به خوبی.

“ما Dillian وایت اجباری است که به دلیل قبل از این مبارزه است.

“اما هر دو بچه ها در توافق هستند. ساختار معامله شده است مطرح و مورد توافق برای هر دو طرف. وجود دارد یک مدل در جایی که هر دو طرف راضی باشند.

“این بزرگترین مبارزه همیشه در بوکس. آن را دریافت نمی کند بزرگتر و وجود دارد هرگز یک بزرگتر در مبارزه با نسل ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im