بیش از چند ماه گذشته کهنه آفریقای جنوبی ضد شکارچیان شده اند مبارزه با شبه نظامیان در شمال موزامبیک با تفنگ تیرانداز از خفا و هلیکوپتر.

منابع متعدد گفته اند این تلگراف که این گروه کوچک از نخبگان اکشن را برای کمک به نوبه خود جزر و مد در برابر یک ارتش از شبه نظامیان که به راه انداختن یک جنگ سایه در این کشور شمال Cabo Delgado استان برای بیش از دو سال است.

از اکتبر سال 2017 ناشناس داعش راه اندازی کرده اند ویرانگر حملات در سراسر شمال موزامبیک گرفتن شهرهای بزرگ و مرتکب جرم حمایت از کسانی که آنها را مقاومت در برابر.

جنگ اول بین المللی عناوین اوایل سال جاری زمانی که شورشیان حمله کردند و به طور خلاصه اشغال موزامبیک شمالی بندر مکیمبا da Praia. ساکنان فیلم برداری شد تشویق به عنوان مبارزان جوان سیاه برافراشتند اسلامی پرچم کشیده و دولت نمادهای کردن ساختمان های دولتی.

در اوایل این سال جان Mozambican دولت در جنوب پایتخت, Maputo, استخدام کمک سرهنگ لیونل Dyck, یک جانباز از Rhodesian ارتش.
سرهنگ لیونل Dyck, یک جانباز از Rhodesian ارتش در تصویر در سال 1990.


اعتبار: رسانه های محلی

سرهنگ Dyck خدمت در زیمبابوه ارتش پس از استقلال که در آن او به رهبری نیروهای نظامی در مرکز موزامبیک به شکست شورشیان 35 سال پیش. او سپس به یک شرکت بین بردن مین های زمینی در سراسر جهان قبل از حرکت به آفریقای جنوبی برای محافظت از کرگدن از شکارچیان.

در اوایل ماه آوریل سرهنگ Dyck استخدام یک گروه کوچک از اکشن بسیاری از آنها جانبازان جنگ داخلی آنگولا و پرواز به موزامبیک شمالی استان با چند هلیکوپتر. منابع متعدد گفته اند این تلگراف که دگروال Dyck گروه درگیر شدند, در مهم نبرد برای شهرستان بندر پمبا پایتخت Cabo Delgado استان در مارس 10.

به عنوان صدها نفر از شبه نظامیان پیشرفته در شهرستان سرهنگ Dyck این هلیکوپتر در پرواز و شروع به تیراندازی در حمله. خودی می گویند آنها “شات گه’ از مبارزان کشته شدن ده ها تن. مبارزان دیده بود کمی مقاومت به آن نقطه و فرار به عقب به بوش. سرهنگ Dyck گفت: تلگراف “برخی از یکی تا به حال به آن را انجام دهد.”

یک بین المللی از ساکنان این شهر برای بیش از یک دهه گفت: تلگراف “ما فکر آن را بیش از برای ما. ما می توانید ببینید [برخی از مبارزه از] در سراسر خلیج. بچه ها این روز را نجات داد. آنها از دست یک هلیکوپتر اما هیچ کس صدمه دیده بود.”

سرهنگ Dyck نیروهای دخیل در جنگ دیگری در اطراف شهر شمالی Mocomia ده روز پیش که در آن دو رهبران شورشی کشته شدند. این Mozambican ارتش بعد از برداشت 78 بدن از سراسر منطقه است.

هویت شبه نظامیان هنوز مشخص نیست. از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که آنها وابسته به داعش در خاورمیانه و شده اند وجود دارد برخی از ویدئوها به صورت آنلاین پست از آنها با تکان دادن این گروه black flag.

منابع روی زمین می گویند این ادعا ممکن است اغراق آمیز باشد. آنها می گویند شبه نظامیان هستند بیشتر احتمال دارد به راهزنان و شورشیان در دهه غفلت از جنوب نخبگان.

“محلی جمعیت غیر نظامی دچار وحشتناک در دست این شورشیان که مرتکب + تصاویر-سبک گردن زدن و بریدن در صدها صلح آمیز کشاورزی دهقانان” سرهنگ Dyck گفت: تلگرافاضافه کرد که موزامبیک نیاز به آموزش یک واحد ویژه برای نگه داشتن دست بالا در برابر حملات آینده.

پروفسور آدریانو Nuvungo از مرکز دموکراسی و توسعه یک ماپوتو-بر اساس اتاق فکر گفت: “جوانان جمعیت رشد کرده بود فوق العاده در زمینه غفلت.” او گفت که بسیاری از افراد جوان با دسترسی به اینترنت بوده و تحت تاثیر حوادث در خاورمیانه است.

برخی از نارضایتی و ناآرامی در شمال موزامبیک می توان به کشف یکی از بزرگترین سازه های دریایی ذخایر گاز طبیعی در نزدیکی مرز با تانزانیا در سال 2011. یک تاجر بین المللی در پمبا گفت: تلگراف که کشف گاز طبیعی و پس از آن توسعه در این منطقه مختل کرده بود محلی چوب و عاج و یاقوت شبکه های قاچاق مربوط به چین است.

این منطقه نیز به خوبی شناخته شده برای عمده مسیرهای قاچاق هروئین از افغانستان و پاکستان است. داروهای زمین در شمال و قبل از اینکه قاچاق به غنی جنوبی و سپس بر روی آفریقای جنوبی و فراتر از آن.

  • گزارش های اضافی خواهد شد قهوه ای

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im