ضد نژادپرستی تظاهرات را تغییر جامعه می گوید: گرت سوتگیت

گرت سوتگیت معتقد اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان خواهد شد “تغییر جامعه”.

یک میزبان از بالا مشخصات افراد در دنیای ورزش اند و در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و سوتگیت فکر می کند این می تواند یک کاتالیزور برای تغییر.

“این باعث یک واکنش در سراسر جهان گفت:” سوتگیت که تا به حال برای مقابله با نژاد پرستی پس از تیم خود را مورد هدف قرار گرفتند در مونته نگرو و بلغارستان.

“من شده اند در اینجا قبل از اینکه ما صحبت در مورد لحظات است که ممکن است تغییر در جامعه ما به آن امیدواریم که این اتفاق قطعا آن را احساس متفاوت وقتی که من نگاه گسترده تر واکنش.

“من صحبت نکرده به بازیکنان من در مورد حادثه در هفته گذشته به دلیل من می دانم که جایی که آنها بر روی آن ایستاده. من می دانم که بازیکنان بسیار خوب من تا به حال به اندازه کافی گفتگو با آنها را به اطلاع آنها خواهد بود احساسی نا امید و عصبانی پرشور است.

“من می دانم Troy [تاونسند رئیس توسعه در پا زدن به آن را] و Raheem [استرلینگ] استفاده از کلمه خسته و من یک مقدار زیادی از همدلی جایی که آنها ایستاده و با همه چیز است.”

ورزش انگلستان عضو هیئت مدیره Chris Grant نیز صحبت از یک “مشکل سیستمیک” و سوتگیت می گوید آن است که زمان برای تغییر است.

“مردم سخن گفته درخشان این هفته” سوتگیت اضافه شده است. “Chris Grant کسی است که من با تعدادی از بار. او در سخنرانی من در چند دوره رفتم در مورد نژادپرستی نهادی است که او احساس می کند وجود دارد در ورزشی بدن.

“من فکر می کنم همه کسانی که در مناطق که در آن ما باید به تمرکز توجه ما فرصت این احساس که تروی صحبت در مورد که مردم احساس وجود ندارد این فرصت وجود دارد تا جوان مردم را خودداری از گرفتن مدارک تحصیلی و یا گرفتن خود را آماده زیرا آنها احساس وجود یک سقف به آنچه که ممکن است.

“و ما باید صدای خود را در آن تصمیم گیری مناطق و ما باید به مردم نشان می دهد که فرصت ها وجود داشته باشد. که باید در هر سطح از این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de