آنتی بادی انجام آزمایش انتخاب کنید تا افرادی که تا به حال خفیف coronavirus آکسفورد مطالعه نشان می دهد

آنتی بادی آزمایش ممکن است از دست رفته تعداد زیادی از افرادی که قرارداد Covid-19 چرا که آنها کار نمی کند برای افرادی که تا به حال یک عفونت خفیف تحقیقات جدید از دانشگاه آکسفورد نشان می دهد.

یک مطالعه از بیش از 9000 بهداشت و درمان کارگران پیشنهاد کرد تعداد قابل توجهی از مردم گرفتن ‘منفی’ نتایج آزمون رغم احتمالا تا به حال ویروس.

این کار دارای پیامدهای عمده برای دولت سیاست های بهداشتی و دانشمندان گفت: همچنین ممکن است منظور بررسی که در آستانه بین منفی و نتایج مثبت نهفته است.

آنتی بادی آزمون در حال حاضر به نقشه استفاده می شود شیوع بیماری در میان جمعیت, اما آنها همچنین مرکزی به پتانسیل طرح “ایمنی گذرنامه” – یک ایده مطرح اجازه می دهد تا مردم را به بازگشت به زندگی عادی است. آن است که هنوز روشن نیست که آیا آنتی بادی های محافظ پروتئین های تولید شده برای کمک به مبارزه با این ویروس ارائه هر گونه دراز ایمنی به سارس CoV-2.

از دانشگاه آکسفورد مطالعه مقایسه نتایج تست آنتی بادی در میان کارکنان بهداشتی درمانی که تا به حال نیز گزارش از دست دادن احساس خود را از طعم و مزه و یا بوی یک کلید coronavirus علامت به عنوان زیر نشان داده شده است.

از 903 افرادی که آزمایش مثبت آنتی بادی در یک آزمون 47 درصد گزارش از دست دادن احساس خود را از طعم و مزه یا بوی آن است. اما در میان کسانی که نتایج آزمایش کاهش یافت و فقط در زیر آستانه برای مثبت آنتی بادی نتیجه به این معنی که آنها خواهد بود در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان داشتن تا به حال ویروس 30 درصد نیز گزارش از دست دادن حس چشایی یا بویایی.

“شما می توانید ببینید که در زیر قطع شده است وجود دارد افزایش تعداد افرادی که گزارش از دست دادن حس بویایی و یا چشایی و این نشان می دهد که این آزمون در آستانه از دست رفته است افراد مبتلا به بیماری خفیف,” گفت: دکتر Tim Walker, یکی از نویسندگان این مطالعه. “البته وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مردم بیش از حد خواهد شد که تا به حال هیچ نشانه ای ندارند و هنوز آنتی بادی است.”

پس زمینه رای از مردم که گزارش این علائم به دلیل دیگری – از سرماخوردگی فصلی به شرایط دیگر – در حدود سه درصد محققان اضافه شده است.

بیشتر 387 نفر نیز تست شده فقط در زیر آستانه در نظر آنتی بادی برای یک تست مثبت اما نه علائم. آنها ممکن است بدون علامت coronavirus بیماران اما محققان می گویند با اعتماد به نفس است که آنها تا به حال ویروس.

این مطالعه با استفاده از چندین آنتی بادی آزمایش از جمله ابوت تشخیصی است که یکی از چهار بخش اصلی تجاری آزمون در حال حاضر در انگلستان است. نتایج نشان می دهد این در حدود 11 درصد کمتر حساس تر می باشد و در حال حاضر اعتقاد بر این — در حدود 98 درصد – در بخشی به دلیل این آزمونها توسعه یافته با استفاده از نمونه از علامت اغلب در بیمارستان بستری بیماران.

این تیم پیشنهاد کرد که نمونه از خفیف و بدون علامت در بيماران با تایید عفونت باید گنجانده شود در فرایند ارزیابی به منظور بررسی بیشتر این که آیا بیماری خفیف همراه است با یک خفیف پاسخ ایمنی بدن – پاسخ است که در حال حاضر از دست رفته توسط آنتی بادی آزمایش.

دکتر واکر گفت که آنتی بادی آزمایش طراحی شده است به مطمئن شوید که افرادی که نه دارای آنتی بادی بودند به اشتباه گفت که آنها را به یک از امنیت کاذب در مورد ویروس. به این دلیل برخی از افراد با آنتی بادی خواهد بود از دست رفته است.

استاد خواهد ایروینگ virologist در دانشگاه ناتینگهام بود که درگیر در این مطالعه گفت: “این بسیار دشوار است, در واقع غیر ممکن است بدانید که تا چه حد ما underreporting مثبت. اما ما در حال از دست رفته برخی از بیماران و آنچه نشان داده شده است در این مقاله این است که یک دلیل خاص برای این است که قطع است و مجموعه ای بیش از حد بالا است.”

در آینده اگر دانشمندان ثابت کند که داشتن آنتی بادی می کند ارائه برخی از نوع ایمنی وجود دارد بیشتر مربوط به موضوع – هزاران نفر که در واقع آنتی بادی ممکن است مجبور به مستند توسط خود منفی آنتی بادی, نتایج زمانی که آنها لازم نیست.

“آن بستگی دارد اگر شما ترجیح می دهند به اشتباه مردم انکار گذرنامه و یا به بیش از حد بسیاری از برای افرادی که حساس هستند و شما باید برای زنده با عواقب ناشی از هر دو از این تصمیم گفت:” دکتر واکر.

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: “ما هنوز نمی دانیم که آیا آنتی بادی نشان می دهد ایمنی از عفونت مجدد با کروناویروس و یا اگر آنها جلوگیری از انتقال. اما آنتی بادی تست است که بخش مهمی از تست ما استراتژی به دلیل آن کمک می کند تا به ما در درک چگونگی COVID-19 در حال گسترش در سراسر کشور است.”

ابوت گفت: آن آزمايش نشان داد عملکرد قوی نرخ با 100 درصد حساسیت رتبه بندی در 73 نمونه.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme