روز آنزاک 2020: چگونه نبرد گالیپولی کمک استرالیا و نیوزیلند جعل هویت ملی

Anzac Day, روز ملی یادبود در استرالیا و نیوزیلند است که به سرعت نزدیک شدن است.

به رسمیت شناخته شده و سالانه در آوریل 25, روز سالگرد عمده نظامی, کمپین مبارزه با استرالیا و نیوزیلند سربازان در طول جنگ جهانی اول.

در این تاریخ در 1915 نیروهای نظامی که به سرعت معروف شد به عنوان Anzacs فرود در ترکیه به پیوستن به متفقین سفر برنامه ریزی شده که به تصرف شبه جزیره گالیپولی.

پس از این تاریخ رسما به نام روز آنزاک در سال 1916 خدمات یاد گرفته اند برای جشن شجاعت از کسانی که مبارزه را در مذاکرات با یادبود وقایع در حال حاضر برگزار می شود در سراسر جهان به افتخار همه کسانی که خدمت کرده است و جان در تضاد است. متاسفانه بسیاری از این حوادث را نمی توان در محل مصرف با توجه به شیوع کروناویروس.

از تاریخ وقایع که در آوریل 25 به امروز در سراسر جهان, مراسم بزرگداشت, در اینجا این است که داستان از روز آنزاک.

چه ‘آنزاک’ برای ایستادن ؟

اصطلاح ‘آنزاک’ مخفف استرالیا و نیوزیلند ارتش. گروهی از سربازان تشکیل شده در مصر در دسامبر سال 1914 و فرمان ژنرال ویلیام Birdwood متشکل از نیروهای نظامی از اولین سلطنتی استرالیا نیروی و نیوزیلند اعزامی نیروی.

Anzacs هستند که شناخته شده ترین عامل در نبرد گالیپولی در سال 1915 اما آنها نیز به طور خلاصه دوباره در سال 1941 به خدمت خود در جنگ با یونان در طول جنگ جهانی دوم است.
استرالیا پیاده نظام در حال فرود در گالیپولی در سال 1915


اعتبار: زمان و زندگی تصاویر/گتی ایماژ

رفتند

در 25 آوریل 1915 Anzacs پیوست امپراتوری بریتانیا و نیروهای فرانسوی در گالیپولی ترکیه فرود در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Anzac یارو.

به عنوان بخشی از برنامه های خود را به تصرف شبه جزیره گالیپولی و باز داردانل به نیروی دریایی متفقین به نیروهای مجموعه به تصرف قسطنطنیه پایتخت امپراتوری عثمانی است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان استانبول.

به محض ورود Anzacs بودند ملاقات با ترکی عثمانی مدافعان و رو به چالش کشیدن جنگ پس از هشت ماه.

در پایان 1915 اهداف نظامی نمی شد و با موفقیت ملاقات کرد و بیش از 8000 سربازان استرالیایی کشته شده اند.

تاثیر Anzac Day

در حالی که هشت ماه مبارزات انتخاباتی منجر به فاجعه و نیروهای نظامی موفق به تصرف شبه جزیره گالیپولی فداکاری Anzacs ساخته شده در سمت چپ اثر عمیقی در آن خانه برگشت و شد یک منبع غرور ملی در استرالیا و نیوزیلند.

این “Anzac افسانه” به زودی جعلی یک بخش قابل توجهی از هر دو کشور’ هویت و در سال 1916 اولین بزرگداشت برگزار شد در آوریل 25, با چند مراسم در سراسر استرالیا, یک روز ورزش در استرالیا اردوگاه در مصر و یک مارس با حضور 2000 نفر از استرالیا و نیوزیلند نیروهای نظامی در لندن است.

میهنی حوادث ادامه داد: برگزار می شود, در آوریل 25 در طول سال های پس و در طول 1920s روز آنزاک تاسیس شد به عنوان یک روز تعطیل عمومی در استرالیا. توسط 1927 هر دولت برگزار فرم بزرگداشت.

در 1930s, سحر vigils یادبود خدمات ها و بازی ها از دو تا شد سالانه سنت به افتخار Anzacs که بسیاری از آنها همچنان به بازی نقش مهمی در مدرن روز برگزار شد.

در سال های بعد, مارس 25 تکامل به عنوان یک روز به تشخیص استرالیا و زلاند نو که در جنگ جهانی دوم و پس از سال 1942 روز آنزاک افتخار بوده است در مراسم یادبود جنگ استرالیا.

امروزه روز آنزاک ملی مناسبت به یاد داشته باشید هر کسی که خدمت کرده است و جان در همه جنگ و صلح عمل است.

امروز مراسم بزرگداشت

به عنوان بخشی از مراسم بزرگداشت روز آنزاک به طور معمول آغاز می شود و با مراسم برگزار شده در سپیده دم به علامت اصلی از فرود در گللیپلی.
این روز آنزاک در بیست و فیل سنگ Currumbin ساحل در ساحل طلا


اعتبار: Stringer/ایسنا

به فکر افزایش یافته در استرالیا پس از حوادث 1915 سحر خدمات قبلا محدود به جانبازان و تمایل به شامل یک bugler بازی “آخرین پست” پس از دو دقیقه سکوت.

در سال های اخیر خانواده های جانبازان و اعضای عمومی نیز با حضور سحر خدمات و رویدادهای در حال حاضر اغلب شامل سرودهای نماز و تلاوت “برای کاهش” شعر.

در حالی که آنها در حال برگزار شد در استرالیا و نیوزیلند در سال در آوریل 25, کشورهای دیگر در سراسر جهان از جمله فرانسه و انگلستان نیز خود را نگه سحر خدمات.

دیگر مراسم های بعد از آن را در جنگ یادبود در روز که در آن تاج های گل اهدا می شد به تأمل در کسانی که جنگیدند و جانشان را از دست دادند.
شاهزاده ویلیام میسازد یک تاج گل در طول یک روز آنزاک خدمات در اوکلند, نیوزیلند


اعتبار: Brett Phibbs/SNPA

سابق خدمتگزاران و زنان نیز پیوستن به شهر راه پیمایی به یاد داشته باشید کسانی که خدمت در درگیری در حالی که رزماری به طور سنتی فرسوده در آوریل 25, چرا که آن را در بر داشت در حال رشد وحشی در جزیره گالیپولی.

اما بسیاری از این سال برگزار نمی خواهد بروید در میان نگرانی از شیوع کروناویروس. در 17 مارس استرالیا و نیوزیلند لغو خود را روز آنزاک حوادث در Gallipoli با توجه به شیوع جهانی.

دو تا

دو تا یک بازی قمار نشات گرفته از استرالیا که در آن دو سکه به هوا پرتاب و بازیکنان را شرط اینکه آنها را به زمین بر روی سر و یا دم.

آن اغلب توسط استرالیا سربازان در طول جنگ جهانی اول اما محبوبیت خود را بعد از آن کاهش یافته است در 1950s با توجه به قمار دیگر تحولات مانند ماشین های پوکر.

در حال حاضر روز آنزاک تنها بعد از سال که در آن مردم می توانند از نظر قانونی بازی دو تا در تمام کشورهای استرالیا با بازی در بازگشت خدمتگزاران لیگ باشگاه های.

Anzac بیسکویت

Anzac بیسکویت رفتار شیرین ساخته شده از نورد جو بودند غالبا فرستاده شده به سربازان در طول جنگ جهانی اول.

که قبلا شناخته شده به عنوان سربازان بیسکویت همسران و زنان گروه ارسال خواهد آنها را به نیروهای خارج از کشور به دلیل حفظ ارزش تغذیه ای بالا است و باقی مانده های خوراکی بدون تبرید در طول حمل و نقل.

Anzac بیسکویت شد مشترک بخشی از سربازان رژیم غذایی در گللیپلی و امروز آنها یکی از معدود محصولات تجاری از نظر قانونی تولید شده با استفاده از اصطلاح ‘آنزاک’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im