نیویورک دموکرات کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: Bret Baier در رادیو فردا برنامه پنج شنبه که گذشت coronavirus اضطراری مالی لایحه پیشنهاد شده توسط آمریکا است “ضروری است.”

در حالی که توافق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از نقاط از دولت درخواست بودجه اضطراری مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و رایگان coronavirus تست برای افراد مبتلا دموکرات را ابراز مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد برای کارکنان و کارفرمایان است.

از آنجا که مالیات حقوق و دستمزد استفاده می شود به صندوق مدیکر و امنیت اجتماعی بسیاری از دموکرات ها دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیشنهاد بهره گیری شرکت های بزرگ و متوسط آمریکایی است.

Ocasio-کورتز گفت که در صورت از coronavirus مالیات بر حقوق و دستمزد باید تمرکز مکالمه.

“من فکر می کنم آنچه که ما نیاز به ببینید که چه ابزار استفاده می کنیم برای چه پاسخ” Ocasio-کورتز گفت. “پس یک مالیات حقوق و دستمزد یک چیز در نظر گرفته شود که وجود دارد برخی شاخص های اقتصادی, اما در حال حاضر آنچه که ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر. بنابراین آنچه که ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما در حال گرفتن سریع اقدامات در حال حاضر برای محافظت از پزشکان برای محافظت از مردم در پزشکی, مطمئن شوید که مردم می توانند با مراجعه به دکتر و اینها چیزهایی است که ما نیاز به تمرکز بر روی در حال حاضر.”

“ما می توانیم بحث در مورد مالیات بر حقوق و دستمزد بعد” Ocasio-کورتز اضافه شده است. “شما می توانید به بحث در مورد, بحث, تمام این چیزها را در زمان دیگری. اما در حال حاضر این لحظه به صورت سریع اقدام به مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از بزرگان ما و ما به ضعف سيستم ايمنی آمریکایی است.”

Ocasio-کورتز نیز به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن را بارها تکرار کرد که ایالات متحده “بهترین سیستم بهداشت و درمان در جهان” است که ادعا شده بود “چیزی که برای بحث است.”

“در اینجا مردم تکاپوی” Ocasio-کورتز گفت. “آن را تقریبا به نظر می رسد مانند بیشتر ثروتمند و قدرتمند شما قادر هستید برای دسترسی به یک تست اما ناهموار جاده شما رو در اینجا آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر برای شما برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی. که دقیقا دستور غذا برای فاجعه در یک بیماری همه گیر.”

alexandria ocasio-cortez
نیویورک نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: عبور دموکراتیک coronavirus اضطراری کمک های مالی لایحه بود “ضروری” پنج شنبه عصر.
ساموئل کروم/گتی

Ocasio-کورتز همچنین سرنوشت کره جنوبی سیستم مراقبت های بهداشتی در طول مصاحبه ارجاع یک صدای جیر جیر او ساخته شده پنج شنبه.

“می خواهید بدانید که یکی از دلایل اصلی که چرا کره جنوبی تا به حال ستارگان واکنش سریع و به سرعت تولید و مقیاس به 10k+ آزمون/روز ؟ آنها را به یک پرداخت کننده تک, #MedicareForAll سیستم. ما نمی کنند.” Ocasio-کورتز توییتی. “لطفا به یاد داشته باشید همین دلیل بسیار مهم است برای ما به مبارزه برای بهداشت و درمان به عنوان یک حق انسانی.”

نیوزویک رسیده به Ocasio-کورتز نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او را تأیید نمی کند دموکراتیک پیشنهاد به دلیل “وجود دارد چیزهایی که در آن وجود دارد که هیچ ربطی به آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. این یک راه برای آنها را به گرفتن برخی از موضوعات است که آنها شده اند قادر به دریافت 25 سال گذشته.”

اما تهمت تشویق وحدت در آدرس خود را به ملت روز شنبه در مورد شیوع کروناویروس.

“ما همه در این با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید سیاست کنار جلوگیری از تعصب و متحد با هم به عنوان یک ملت و یک خانواده است.”

هیچ تاریخ خاص هنوز تعیین شده برای کنگره برای رای دادن در مواقع اضطراری coronavirus اقتصادی بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im