AOC می گوید اوباما در کنگره “مواجه” او در کاپیتول مراحل

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی روز سه شنبه در مورد اینکه به شدت مواجه با نماینده جمهوری خواه تد Yoho در کنگره مراحل روز قبل از.

“من هرگز به صحبت کرد Rep. Yoho قبل از او تصمیم گرفت نزدیک شدن من در مراحل از ملت کاپیتول دیروز” Ocasio-کورتز نوشت. “باور کنید یا نه من معمولا همراه خوب w/ من GOP همکاران. ما می دانیم که چگونه برای بررسی ما قانونی مبارزه در کمیته درب. اما هی, ‘b*tches’ دریافت چیزهای انجام می شود.”

نماینده از نیویورک با اشاره به Yoho گزارش خواستار یک “f***ing ب****” در رویارویی بود که اولین گزارش تپه. در صدای جیر جیر در مورد فلوریدا نماینده Ocasio-کورتز شامل تپه مقاله در مورد این حادثه.

تبادل بین دو congresspeople بود “کوتاه اما گرم می شود” به گزارش خبرنگار مایک Japanese که گفت: یک خبرنگار شنید Yoho بگویید Ocasio-کورتز او “نفرت انگیز” برای نشان می دهد که فقر و بیکاری باعث افزایش جرم و جنایت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در شهر نیویورک است.

با توجه به تپه Yoho گفت Ocasio-کورتز: “شما از خود گوشی و ذهن و او در پاسخ با تماس Yoho “بی ادب.”

پس از راه رفتن به دور از یکدیگر Yoho بود که با نماینده راجر ویلیامز گفت: Ocasio-کورتز بود “f***ing ب****” با توجه به تپه.

untitled-collage-70.jpg
اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی در مورد یک indicent در کنگره مراحل بود که شنید یک خبرنگار. ایران با تشکر. تد Yoho گزارش به نام Ocasio-کورتز یک “f***ing ب****.” گتی

Ocasio-کورتز همچنین خطاب ویلیامز دخالت در این حادثه را در یکی دیگر از صدای جیر جیر. “عاشق عشق جمهوریخواه شجاعت از هرزه @RogerWilliamsTX: زمانی که او غیر قابل انکار می بیند یک مرد دیگر مشغول تلخ آزار و اذیت یک زن جوان فقط تظاهر شما هرگز آن را دیدم در اکثر کارتونی شیوه ای امکان پذیر است و نگه داشتن فشار. (او دروغ گفتن است. او در پیوست w/ Yoho),” او نوشت.

در بیانیه ای به دست آمده توسط CBS News, Yoho را رد هیل ادعا می کند که او به نام Ocasio-کورتز وقاحت. Yoho دفتر گفت: “تا به حال مختصری عضو به عضو مکالمه در مراحل کنگره و این که “این مکالمات اغلب اتفاق می افتد زمانی که در خانه است در جلسه.”

“او تماس نماینده Ocasio-کورتز آنچه گزارش شده در تپه یا هر نام که برای ماده. آن را برای تلفن های موبایل بهتر برای تپه روزنامه و توجه رسانه ها به او می گویند او به نام او نام – که او نمی بود” این بیانیه می خواند. “این مایه تاسف است که نماینده Ocasio-کورتز با استفاده از این ارز برای به دست آوردن توجه شخصی.”

“او ساخته شده یک نظر خود را به عنوان او راه می رفت دور خلاصه آنچه که او معتقد است که او سیاست به: bullsh**” بیانیه ادامه می دهد.

CBS اخبار رسیده به Ocasio-کورتز و ویلیامز برای اظهار نظر است و در انتظار پاسخ است.

برخی از Ocasio-کورتز همکاران توییتی درباره گزارش حادثه و جنسيت اختلاف در چگونه او را تحت درمان قرار گرفت.

“من پیشنهاد کرده اند همان چیزی که @aoc دارای فقر & بیکاری منجر به جنایت” توییتی دموکرات کنگره روبن Gallego آریزونا. “عجیب و غریب نه Yoho و یا هر عضو دیگر تا به حال با من صحبت کردند که در راه است.”

“مانند @aoc من معتقدم که فقر به یک علت ریشه ای از جرم و جنایت. تعجب می کنم که چرا تشکر. Yoho نشده مواجه من در کنگره گام با همان روحیۀ? #شرم آور ایم” دموکراتیک نماینده دین فیلیپس در مینه سوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de