Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: او نگرانی که مردم ممکن است با هم می آیند پشت هر که احتمالی دموکرات نامزد و گفت: مهم ترین چیزی که از همه این است به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

Ocasio-Cortez دموکراتیک سوسیالیستی که دارای تایید بهداشت ، برنی ساندرز در سال 2020 نژاد گفت: Seth Meyers او را به گرفتن پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن متوسط اگر او می شود نامزد.

“من گفت: طول کل این فرایند است که آنچه بسیار مهم است این است که ما در نهایت متحد پشت سر کسی که دموکرات نامزد شده است” نیویورک از حزب دموکرات گفت: در ظاهر او را در اواخر شب با Seth Meyers پنج شنبه شب.

“من فکر می کنم این یک خیابان دو طرفه است. من نگران برخی از مردمی که می گویند اگر برنی نامزد آنها نمی خواهد از او حمایت و راه دیگری در اطراف.

“در حال حاضر نوامبر, شما می دانید این است که مهم تر از همه ما و ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات فرض—و دانستن—چگونه دیوانه آن را برای رفتن به بین در حال حاضر و پس از آن.”

هر دو ساندرز و بایدن برخی از تفاوت های قابل توجهی در عمده مسائل مربوط به سیاست. اما آنها نیز در هر دو متعهد به طور کامل پشتیبانی از هر کس می شود حزب دموکرات نامزد در تلاش خود را برای پیروزی در کاخ سفید از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان.

نشانه هایی وجود دارد که همه حامیان ساندرز یا بایدن به دنبال مورد علاقه خود را نامزد منجر شود.

یک نظرسنجی در ماه ژانویه پیشنهاد کرد که تنها یک اکثریت ساندرز هواداران را پشت احتمالی نامزد خود را انتخاب برنده نیست.

ملی امرسون کالج نظرسنجی از 1,128 ثبت نام رای دهندگان بین ماه های ژانویه 21 و 23 ژانویه در بر داشت که 53 درصد از ساندرز به هواداران گفت: “بله” وقتی پرسیده شد که اگر آنها را به حمایت از نامزد دموکرات حتی اگر آن است که نامزد خود را.

یکی دیگر از 31 درصد از ساندرز به هواداران گفت: این بستگی به این دارد که چه کسی نامزد شده است و 16 درصد گفتند که هیچ در دسترس نباشد. نظرسنجی انجام شده از طریق تلفن ثابت تماس و آنلاین پنل دارای 2.8 درصد خطا.

در مقابل این نظرسنجی همچنین نشان داد که 87 درصد از بایدن حامیان گفتند که رای به هر نامزد در حالی است که 5 درصد گفت: “هیچ” و 9 درصد گفت: این بستگی به نامزد.

در پایان ماه فوریه دموکراتیک استراتژیست تام واتسون برجسته خود “حدیثی هراس اطلاعات” در مورد دموکرات ها که می گویند آنها نمی خواهد رای برای ساندرز اگر او نامزد.

“من تا به حال بیشتر مادام العمر, فوق العاده, فعال, درخواست جمع آوری سهم کوچک دادن بی پایان جلسه حضور منظم دموکرات ها در اینجا در حال حاضر آبی حومه می گویند که آنها نمی خواهد رای برای ساندرز اگر او نامزد از هر گونه احتمال زیاد نامزد تا کنون” واتسون توییتی.

“من همیشه می گویند همان چیزی که شما در خارج از ذهن خود را؟! شما باید برای رای دادن برنی. عجیب است که کار نمی کند. وجود دارد یک سطح خالص نفرت و بیزاری من هرگز قبل از دیده می شود – فراتر از دین-اوباما یا کلینتون-اوباما یا حتی ساندرز-کلینتون. نوعی از سوئیچ شده است بدبختانه.”

Alexandria Ocasio-Cortez Bernie Sanders 2020 Joe Biden
در کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز (D-N. Y) و دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) ایستاده با هم در طول مبارزات انتخاباتی خود رویداد در Whittemore مرکز آرنا در فوریه 10 سال 2020 در دورهام, New Hampshire.
جو Raedle/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im