Apex افسانه 1.29 به روز رسانی به طور رسمی زندگی می کنند و آن را لگد کردن روز ولنتاین قرار ملاقات گذاشتن رویداد اعلام کرد در یک شنبه-بعد از ظهر پست وبلاگ. در حالی که صورت خود را ارائه نمی دهد بسیار فراتر از یک بازگشت به حالت XP افزایش و یک زن و شوهر فریبندگی وجود دارد فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن بازیکنان در تعامل با تازگی منتشر شده فصل 4 محتوا. خواندن یادداشت پچ زیر حسن نیت ارائه میدهد از یک پست در بازی های رسمی subreddit.

Apex افسانه آپدیت 1.29 یادداشت پچ

apex valentines nessie charm 129 patch notes
‘Apex افسانه’ به روز رسانی 1.29 زنده است با روز ولنتاین قرار ملاقات گذاشتن محتوا از جمله این خنک Nessie جذابیت. خواندن یادداشت پچ زیر. ‘Apex افسانه’ در دسترس است بر روی Xbox One, PS4 و PC.
Respawn Entertainment/EA

چه در روز ولنتاین قرار ملاقات گذاشتن:

  • ورود به جمع آوری خود را ولنتاین سال 2020 نشان
  • Duos بازده برای یک مدت زمان محدود
  • “دو تا” افزایش ایکس پی
    • تیم تا با دوستان و کسب دو ایکس پی (تا 20k در هر روز)
  • جدید و بازگشت ولنتاین موارد
    • دو Pathfinder و Nessie تفنگ فریبندگی
    • بازگشت در سال گذشته “از طریق قلب” DMR و “عشق بازی” بنر با تخفیف

انگیزه اصلی برای به روز رسانی 1.29 است روز ولنتاین قرار ملاقات گذاشتن محتوا است. به عنوان شرح داده شده در بالا این رویداد اجرا می شود از طریق فوریه 18 و ویژگی های کلکسیونی, نشان, بازگشت Duos و دو ایکس پی پاداش برای کسانی که تیم ملی در زمان محدود حالت. اما همانطور که با هر Apex افسانه رویداد روز ولنتاین قرار ملاقات گذاشتن کامل نخواهد بود بدون آرایشی جدید برای باز کردن و خرید. نشت نشان داد جدید فریبندگی برای کاشف و Nessie و این که دقیقا چه چیزی شما را دریافت کنید. موجود “از طریق قلب” DMR پوست و “عشق بازی” بنر فروخته خواهد شد در تخفیف به عنوان به خوبی.

این به روز رسانی می رسد صرف ساعت پس از انتشار پچ 1.28 بود که بی سر و صدا مستقر در تلاش برای حل و فصل 4 مسائل مربوط به عملکرد در سراسر PS4 و ایکس باکس یکی از. در حالی که اکثر کاربران پیشنهاد جدید ساخت بهبود وضعیت هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود برای اطمینان از موارد لکنت زبان هستند مهر ، به دلیل آن را مانند به نظر می رسد به روز رسانی 1.29 متمرکز شده است تقریبا به طور کامل بر محتوای هر چند انتظار نداریم که هر فریم تعمیرات اساسی امروز است.

Apex افسانه است که در حال حاضر در دسترس بر روی Xbox One, PS4 و PC.

افکار خود را در روز ولنتاین قرار ملاقات گذاشتن در راس افسانه? شما مسائل مربوط به عملکرد حل شد بعد از نصب آپدیت 1.29? به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su