ظاهرا COVID-19-ارتباط “اختلال” بازدید منطقه سیاتل زندان

مونرو واشنگتن — سازمان های اجرای قانون در پاسخ به مونرو اصلاحات پیچیده شنبه شب برای کمک به سرکوب چه واشنگتن گشت سخنگو به نام زیادی “اختلال” در میان زندانیان. دولت و مسئولان زندان گفت: بر این باوریم که این مشکل را برانگیخته بود با کلمه ای که شش زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک زن و شوهر از صد زندانیان آغاز شده و تهدید به آتش زدند و احتمالا اصلاحات افسران گروگان سخنگوی گفت سیاتل تایمز. دولت و پلیس محلی وارد زندان فقط بعد از 7 بعد از ظهر دولت سپاهی هدر Axtman گفت.

دو زندانی در مونرو زندان توصیف زمان اتفاق می افتند وضعیت در پیامهای الکترونیکی ، یکی آن را به نام “قلاب” گفت: اصلاحات افسران بود “این نارنجک که شلیک گلوله به کنترل چه جهنم در جریان است” ظاهرا اشاره به مواد منفجره که شلیک پرتابه کوچک, همچنین شناخته شده به عنوان نیش توپ.

روند اخبار ”

مرد دیگری گفت: “این بد است در اینجا دوباره. مردم شروع به اجرا خارج از منزل, پرتاب مواد غذایی و تمام.”

واشنگتن وزارت امور خارجه از اصلاحات گفت: حدود 100 زندانیان شروع به درگیر شدن در “تظاهرات” در تفریح و سرگرمی حیاط در حدود 6 p. m. و در یک نقطه آتش خاموش شد خاموش در دو واحد مسکونی در حداقل امنیت منطقه که به “ظاهر دود از بیرونی.”

monroe-correctional-complex-040820.jpg
صحنه در حومه مونرو اصلاحات پیچیده در مونرو, واشنگتن, در خارج از سیاتل در طول زندانی تظاهرات در شب 8 آوریل سال 2020 است. زندانیان مختل زمانی که آنها متوجه شدند شش تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات گفت. KIRO-تلویزیون

زندانیان امتناع از به حرکت در, به گزارش CBS سیاتل وابسته KIRO-تلویزیون.

یک زن گفت: ایستگاه نامزدش احساس می کند در معرض coronavirus در داخل-و تظاهرات سوخت بود وحشت.

این اداره گفت مقامات با استفاده از اسپری فلفل و نیش توپ و در نهایت همه چیز را تحت کنترل و اضافه کرد که هیچ کس صدمه دیده بود مسکن واحد بودند “به طور کامل تخلیه” و “امکانات محدود در حرکت است.”

گروه گفت: “اعتقاد بر این است در این زمان است که این حادثه ناشی از مثبت اخیر نتایج آزمون از COVID-19 در میان شش نفر در حداقل واحد های امنیتی.” مقامات گفت: پنج عضو هیات همچنین آزمایش مثبت است.

زندانیان و خانواده های کسانی که محبوس در واحد را مطرح آلارم گفت: زندانیان آسیب پذیر هستند به عنوان آنها به اشتراک گذاری زندگی و تفریح در فضاهای, ساختن آن دشوار برای عمل اجتماعی فاصله توصیه شده توسط عمومی-مقامات بهداشتی.

نیک Straley یک وکیل برای کلمبیا خدمات حقوقی در شب چهارشنبه گفت این سازمان خواهد فایل اضطراری شب پنج شنبه به نمایندگی از زندانیان با دولت دیوان عالی کشور درخواست برای اقدام فوری برای رسیدگی به اسناد’ “ناکافی COVID-19 پاسخ به” در مونرو ،

مونرو یک شهرستان در حدود 30 مایلی شمال شرقی سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net