دادگاه تجدید نظر, هموار راه را برای اولین فدرال اعدام در 17 سال

7 مدار دادگاه تجدید نظر در روز یکشنبه لغو شد دادگاه بدوی حکم ماندن اجرای Daniel Lee Lewis. اعدام برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در ایندیانا خواهد بود که برای اولین بار فدرال اعدام در 17 سال.

“شاکیان’ APA ادعا می کنند فاقد هر گونه بحی مبنای قانونی است و بنابراین بیهوده و بیمعنی” دادگاه گفت: در آن یکشنبه حاکم است.

لی, 47, سابق, سفید supremacist که در سال 1996 سرقت و قتل یک خانواده از سه نفر از جمله 8 سال. خانواده لی قربانیان ثبت درخواست برای به تاخیر انداختن اعدام زیرا آنها می خواستند برای حضور در, اما می ترسید سفر به ایندیانا در طول coronavirus بیماری همه گیر. یک قاضی روز جمعه تا به حال درخواست داده اما روز یکشنبه حکم لغو اقامت.

خانواده گفت: آنها درخواست تجدید نظر تصمیم به دادگاه عالی.

“دولت فدرال قرار داده است و این خانواده در این غیرقابل دفاع و موقعیت انتخاب بین حق خود به شاهد Danny Lee اعدام و سلامت خود و ایمنی” بیکر Kurrus یک وکیل به نمایندگی از خانواده در بیانیه ای گفت:.

“از آنجا که دولت برنامه ریزی شده اعدام در میان مواج گیر این سه زن را مجبور به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر ابتلا به سفر متقابل کشور در این زمان” Kurrus اضافه شده است. “آنها در حال حاضر درخواست تجدید نظر هفتم مدار دادگاه تجدید نظر تصمیم به دادگاه عالی ایالات متحده در تلاش به دنبال برگشت. مشتریان من امیدوارم که دیوان عالی کشور و دولت فدرال را احترام به حق خود را برای حضور در اعدام و تاخیر آن تا سفر به اندازه کافی امن است که ممکن است.”

وزارت دادگستری استدلال خانواده را از نگرانی های سلامت “آیا بیشتر از منافع عمومی در نهایت انجام قانونی تحمیل حکم در این مورد است.”

اما در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه, وزارت دادگستری مقامات نشان داد یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای اعدام در FCI ترر هوت تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. گروه گفت: عضو هیات چپ کار بلافاصله و خود منزوی.

به DOJ گفت: تست مثبت خواهد نه تاخیر اجرای بیشتر این ادعا که کارکنان عضو نیست وارد اعدام مجلسی و یا تماس با تیم به زندان فرستاده می شود به انجام اعدام و یا “با هر یک از اعضای این بحران حمایت تیم که در قربانی شاهد حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش.”

Earlene پترسون, 81, مادر نانسی مولر و مادر بزرگ سارا پاول دو از لی قربانیان. پترسون به همراه او زنده ماندن دختر و نوه ثبت اولیه درخواست برای اقامت لی اعدام است. پترسون طرفدار رئیس جمهور تهمت شده آوازی مدافع در برابر اعدام دختر او قاتل است و حتی خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد لی حکم به زندگی بدون آزادی مشروط.

“بله, Daniel Lee آسیب دیده زندگی من, اما من نمی توانم باور گرفتن زندگی خود را در حال رفتن به تغییر هر یک از آن” پترسون گفت: در یک بیانیه ویدئویی در ماه سپتامبر. “من نمی توانید ببینید که چگونه اجرای دانیل لی به افتخار دختر من در هر راه. در واقع این نیمه بود dirties نام او چرا که او نمی خواهد آن را می خواهم و من نمی خواهم آن را. که راه آن باید باشد.”

این قاضی فدرال که نظارت لی محاکمه و سرب دادستان در این صورت باید هر دو نیز ابراز نگرانی بیش از لی حکم. در سال 2014 آنها را نوشت و به طور جداگانه به آن دادستان کل اریک هولدر اشاره به اختلاف بین لی حکم که از شرکت خود متهم Chevie Kehoe.

Kehoe بود متفکر جنایت و شواهد مشترک خود را در دادگاه نشان داد که او کسی است که به قتل 8 ساله سارا پاول پس از Lee حال حاضر به انجام این کار. Kehoe بود و نه محکوم به مرگ چیزی است که طرفداران نسبت به Kehoe ظاهر می شود مطلب “clean-cut” در دادگاه نسبت به لی که از دست رفته یک چشم در یک مبارزه و اتحاد SS پیچ و مهره و یک triskelion خالکوبی بر روی گردن خود را.

دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد از سرگیری فدرال اعدام در ماه ژوئیه گذشته پس از 16 سال وقفه طولانی است. سه مرد دیگر در کنار لی در حال برنامه ریزی به اعدام با تزریق مواد کشنده در این تابستان. دو نفر از کسانی که اعدام نیز برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات وجود دارد 62 فدرال زندانیان در حال حاضر در انتظار اعدام در انتظار اعدام هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im