دادگاه تجدید نظر زنده دعوی مربوط به تهمت هتل در سی

سی بی اس آمریکا | No comments

یک دادگاه تجدید نظر فدرال را تکذیب کرد رئیس جمهور تهمت درخواست برای جلوگیری از طرح دعوی در دادگاه که او را متهم به نقض قانون اساسی را emoluments بند که ممنوعیت رهبران دولت از دریافت هدیه و یا بهره مندی از خارجی یا داخلی مقامات. در یک 9-6 حاکم تصمیم دادگاه باز می شود تا رئیس جمهور کسب و کار مالی به موشکافی در انتخابات سال است.

طرح دعوی در دادگاه در اصل آورده از ناحیه کلمبیا و ایالت مریلند که استدلال می کرد که رئیس جمهور نقض emoluments بند که واشنگتن هتل پذیرش کسب و کار خارجی و دولت. پنج شنبه حکم صادر شده توسط دادگاه را کامل 15-قاضی پانل اجازه می دهد تا منابع مالی از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مورد بررسی قرار گیرد به عنوان درآمد حاصل از طرح دعوی در دادگاه به واقعیت-مراحل جمع آوری خواهد شد که شامل بررسی اسناد و مدارک مالی.

“ما می دانیم که رئیس جمهور معمولی است درخواست و ما توافق او را به بزرگی احترام به عنوان رئیس قوه مجریه” مدار قاضی دیانا Motz نوشت و توضیح داد که چرا دادگاه تصمیم گرفته بود در برابر رد دعوی در دادگاه. “اما کنگره و دیوان عالی کشور را به شدت محدود توانایی ما برای اعطای فوق العاده تسکین رئیس جمهور به دنبال.”

این دومین بار است که 4 مدار است و حکومت در این مورد. در ماه ژوئیه گذشته رئیس جمهور غالب هنگامی که یک پنل از سه جمهوری-نامزد قضات لغو دادگاه منطقه حاکم است که گفت: طرح دعوی در دادگاه می تواند به جلو حرکت می کند. این سه قاضی که وظیفه حکومت است که این مورد تا به حال هیچ پایه و اساس قانونی به دلیل شاکیان نیست که ایستاده به دنبال مورد.

طرح دعوی در دادگاه است که ساخت راه خود را از طریق سیستم حقوقی سال است که نه تنها دادخواهی متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سوء استفاده از موقعیت خود به نفع کسب و کار خود را. اگر رئیس جمهور بخواهد به این تصمیم درخواست تجدید نظر او را به آن را به دادگاه عالی.

ایسنا خواسته است تا سی دادستان کل و وزارت دادگستری برای نظر.

به گفته آقای تهمت افشای مالی گزارش او به دست آورده بیش از 100 میلیون دلار از املاک خود را در سال 2018 از جمله $40.8 میلیون از سی هتل. پس از انتخابات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم خود را محروم از شرکت و در عوض دست کنترل به دو پسرش آقا, Jr و اریک.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در واشنگتن دی سی دستور داده است تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید و محدودیت های قرار داده شده در رستوران ها و کافه ها از جمله تهمت هتل بین المللی. نیویورک تایمز گزارش داد که این سازمان نسبت ناروا به کاهش کارکنان از هتل خود را در نیویورک و واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>