اپل هشدار داده است که سرمایه گذاران آن را به درآمد پیش بینی برای این بهار با توجه به تاثیر مخربی از coronavirus در اقتصاد چین ،

این شرکت قبلا گفت که از آن انتظار می رود به گزارش شبکه فروش بین $63bn (£48bn) و $67bn در سه ماه منتهی به ژوئن امسال گسترده تر از حد معمول است که آن را متهم به “عدم قطعیت “بیش از این بیماری همه گیر.

اما اواخر روز دوشنبه در نامه ای به سرمایه گذاران اپل اعتراف کرد که آن را از دست ندهید حتی کسانی که اهداف به دلیل بیماری بود خفه عرضه جدید اپل و خرد تقاضای مشتری آن را به عنوان این شرکت را مجبور به تعطیل کردن کارخانه ها و بسته مغازه های خیابان بالا.

این دومین بار در طی 13 ماه است که اپل تا به حال به قطع آن پیش بینی با توجه به مشکلات در چین که در آن باعث می شود بسیاری از محصولات خود بیش از یک دهم از درآمد خود را. این شرکت انجام نمی دهد هر تعداد پیش بینی شده.

این نامه گفت: “ما سه ماهه ارشاد صادر شده در ژانویه 28, 2020 منعکس بهترین اطلاعات در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان ما بهترین تخمین در مورد سرعت بازگشت به کار پس از پایان تمدید چینی از تعطیلات سال جدید در فوریه 10.

“کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود. به عنوان یک نتیجه, ما انتظار نداریم که برای دیدار با درآمد راهنمایی ما برای ارائه مارس چهارم…

“اولویت اول ما – در حال حاضر و همیشه در سلامت و ایمنی کارکنان شرکت و زنجیره تامین همکاران و مشتریان و جوامع است که در آن عمل می کنیم. ما عمیق قدردانی است با کسانی که در خط مقدم مقابله با این بهداشت عمومی اورژانس.”
خریداران پوشیدن ماسک محافظ در یک فروشگاه اپل در شانگهای در روز شنبه, فوریه


اعتبار: Qilai Shen/ایسنا

این شرکت در ادامه می گویند که در حالی که خود را آی فون کارخانه در حال حاضر بازگشایی آنها “ramping تا آهسته تر از پیش بینی” باعث آی فون که کمبود خواهد “به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان”.

با توجه به گزارش های Foxconn یکی از اپل اصلی تامین کنندگان انتظار نیست حتی نیمی از آن کارخانه بود دوباره در حال اجرا تا پایان ماه فوریه اگر چه این شرکت را رد کرده است که ادعا می کنند.

در ضمن این نامه گفت: تمام فروشگاه های اپل و بسیاری از معتقدات شخص ثالث مغازه ها بسته اند و کسانی که باقی می ماند باز “شده اند عامل در کاهش ساعت و با بسیار کم مشتری ترافیک” به عنوان مصرف کنندگان سوراخ کردن در داخل خانه برای جلوگیری از عفونت است.

سیب نامه اصرار داشت که این اختلال می تواند در کوتاه مدت نتیجه رسید: “در خارج از چین به تقاضای مشتری در سراسر محصولات و خدمات دسته بندی شده قوی و به روز و مطابق با انتظارات ما… اپل است و اساسا قوی و این اختلال در کسب و کار ما است تنها به طور موقت.”

Coronavirus آلوده بیش از 70 ، 000 نفر کشته و بیش از 1,770 پس از آن شروع به گسترش در میان انسان ها در استان هوبئی, باعث, سازمان بهداشت جهانی اعلام بین المللی اضطراری است. موارد فنر در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله انگلیس, آمریکا, هند, فرانسه, روسیه و مصر است.

ذات الریه-مانند بیماری است hobbled اقتصاد چین با بسیاری از محل های کار بسته بزرگ مناطق تحت قرنطینه پروازهای بین المللی منجمد و کمبود قطعات موج دار شدن از طریق بسیاری از پیچیده زنجیره تامین است که گسترش از چین در بخش تولید در سراسر جهان است.

دانیال ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار گفت: “این یک شوک به سیستم. آن را تایید می کند بدترین ترس در مورد چگونه نهفته اپل و زنجیره عرضه شده توسط coronavirus شیوع… من فکر می کنم این شرکت برای اولین بار از بسیاری از که می تواند در این مسیر به دلیل اختلال.”

او گفت که اگر چه اپل تا به حال اثبات شده آن “اعتبار” در گذشته با دقت پیش بینی موقت مشکلات لغو قبلی درآمد ارشاد “صحبت می کند به چقدر مهم این بیماری است”.

در یک تحلیلگر توجه داشته باشید او افزود که اگر چه اندازه تاثیر بود “به وضوح بدتر از ترس” او باقی مانده صعودی در مورد سهام اپل با این استدلال که این ویروس بود و بعید است به علت مشکلات طولانی مدت برای این شرکت است.

با توجه به واشنگتن پست استان بیشتر زده توسط ویروس ها میزبان تقریبا 50,000 شعب و یا شرکتهای تابعه از شرکت های خارجی. در مجموع حدود 60 متر از افراد در حال حاضر تحت قرنطینه تقریبا به عنوان بسیاری از مردم به عنوان کل جمعیت انگلستان است.

اپل همچنین متعهد به آن کمک های مالی برای مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de