اپل نشان می دهد جدید iPad Pro و MacBook Air با وجود coronavirus فروشگاه تعطیلی

تلگراف | No comments

اپل پرده برداری کرده است دوباره طراحی پرقدرت اپل و جدید ورود به سطح لپ تاپ MacBook حتی به عنوان coronavirus شیوع نیروهای این شرکت به بسته تقریبا در تمام فروشگاه های خود و کم کردن سرعت آن چینی عملیات تولید.

جدید iPad Pro که در فروش در هفته آینده نشان دهنده این شرکت برجسته ترین و در عین حال تلاش برای دیدن قرص سنتی جایگزین لپ تاپ است.

در علاوه بر این به صفحه نمایش لمسی به طور معمول استفاده می شود به حرکت iPads ها آن را پشتیبانی کامپیوتر موش اجازه می دهد صاحبان برای کنترل این دستگاه بیشتر شبیه به یک کامپیوتر شخصی. اپل نیز با انتشار یک صفحه کلید جداگانه و لوازم جانبی که شامل لپ تاپ-esque لای شیار برای کنترل اپل است.

این شرکت به طور جداگانه اعلام کرد که نسخه جدیدی از مک بوک ایر خود را با ارزان ترین خط از لپ تاپ. اپل قطع مک بوک ایر قیمت از £1,199 به £999 و تغییر صفحه کلید آن پس موجی از شکایات در مورد قابلیت اطمینان از نسل قبلی طراحی.
جدید اپل iPad Pro

قبل از آن “پروانه”, صفحه کلید, طراحی کمک کرد که لپ تاپ اپل نازک تر بودند در معرض ابتلا به کلید است که متوقف به عملکرد یا که گیر شد. طراحی جدید که اپل برای اولین بار معرفی یک لپتاپ MacBook Pro جدید در آغاز سال با استفاده از قابل اعتماد تر سوئیچ ساز.

دو دستگاه پرده برداری شد و در همان زمان به عنوان اپل تار خط بین لپ تاپ و دستگاه های قرص.

پس از انتشار اولین “نرم افزار” نسخه اپل در سال 2015 اپل شده است و تلاش برای موقعیت دستگاه به عنوان یک جایگزین برای لپ تاپ, افزایش قدرت خود و انتشار یک نسخه از آن در سیستم عامل iOS به طور خاص برای iPads ها است.

اما آن را ادامه داده است برای رسم یک خط بین آن کنترل لمسی ipad و مک بوک است که بر خلاف بسیاری از رقیب های لپ تاپ را شامل نمی شود صفحه لمسی.

جدید صفحه کلید و ماوس پشتیبانی نیز خواهد شد سازگار با نسخه های قبلی از iPad Pro منتشر شده در سال 2018 است.

برای اولین بار در جدید iPad Pro نیز از ویژگی های یک “lidar” اسکنر یک سنسور اغلب در ارتباط با اتومبیل های بدون راننده, است که با استفاده از لیزر نامرئی برای اسکن یک اتاق. اپل گفت: این به معنای اپل می تواند تشخیص اشیاء تا 5 متر دورتر و بهبود آن واقعیت تقویت توانایی های خود.

اپل در حال سرمایه گذاری به شدت در واقعیت تقویت است که در آن اشیاء مجازی ارتباط برقرار کردن با دنیای واقعی از طریق یک دوربین خوراک و در حال کار بر روی عینک های پیشرفته است که می تواند پشتیبانی از فن آوری است.

هر دو جدید MacBook Air و iPad Pro در دسترس خواهد بود در هفته آینده اگر چه فروش بیشتر از حد معمول انتظار می رود که به صورت آنلاین پس از اپل بسته تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین است که شامل هنگ کنگ و تایوان تا اطلاع ثانوی. سحر و جادو صفحه کلید دلبستگی منتشر خواهد شد در ماه مه.

اپل عملیات تولید شده اند توقف توسط coronavirus شیوع آن ابتدا در چین قبل از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر. Foxconn بزرگترین شریک در کشور راه اندازی مجدد تولید در هفته های اخیر اما توسعه محصولات جدید اعتقاد بر این است به تاخیر افتاده است با سفر بین آمریکا و چین به شدت محدود است.

اپل نیز در نظر گرفته شده که در حال توسعه جدید و کم هزینه آی فون است که می تواند اعلام شده است در اواخر این ماه. این رویداد در حال حاضر به تاخیر افتاده است در حالی که اپل سالانه توسعه دهندگان کنفرانس برگزار خواهد شد تقریبا.

در انگلستان iPad Pro را هزینه £769 برای 11 اینچ صفحه نمایش مدل و £969 برای 12.9 اینچی نسخه و با قیمت های بالاتر برای ذخیره سازی بیشتر. اپل به طور معمول افزایش قیمت برای مصرف کنندگان در بریتانیا زمانی که سقوط پوند در برابر دلار, اما آنها باقی مانده اند همان نسل قبلی با وجود کاهش اخیر در پوند ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>