ITALY-HEALTH-VIRUS
بسته فروشگاه اپل که در تصویر در یک خلوت EUROMA2 مرکز خرید در E. U. R. منطقه از رم در مارس 12, 2020, ایتالیا, بسته, تمام فروشگاه ها به جز داروخانه ها و مغازه های مواد غذایی در یک پیشنهاد از جان گذشته برای توقف گسترش coronavirus که کشته 827 در این کشور در بیش از دو هفته است. (عکس توسط ANDREAS سلرو / AFP) (عکس ANDREAS سلرو/خبرگزاری گتی ایماژ)
ANDREAS سلرو/گتی

در میان coronavirus همه گیر اپل را به طور موقت نزدیک خود را از فروشگاه های خرده فروشی در همه جا به جز در چین با توجه به بیانیه ای از مدیر عامل شرکت تیم کوک منتشر شده در روز جمعه.

“آنچه را که آموخته ایم با هم کمک کرده است و همه ما توسعه بهترین شیوه های است که کمک فوق العاده در جهانی ما پاسخ گفت. “یکی از آن درس این است که موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی.”

“ما بسته خواهد شد همه ما از فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27.”

در این بیانیه همچنین گفت که اپل خواهد بود بازگشایی آن در فروشگاه های خرده فروشی در چین اشاره کرد که در حالی که “میزان عفونت به طور چشمگیری کاهش یافته است و ما می دانیم COVID-19 اثر هنوز در حال به شدت احساس می شود.”

اپل مشتریان خارج از چین گفته شد به بازدید از وب سایت خود را برای پشتیبانی فنی.

کوک همچنین گفت که اپل متعهد است مبلغ 15 میلیون دلار در سراسر جهان به “کمک به درمان کسانی که بیمار هستند و برای کمک به کاهش اقتصادی و جامعه اثرات این بیماری همه گیر.”

مدیر عامل شرکت علاوه بر ارسال یک صدای جیر جیر در اوایل روز شنبه با توجه به بسته شدن: “ما در محل کار و جوامع ما باید انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

اپل در حال حاضر می پیوندد دیگر چند عمده شرکت های آمریکایی و مارک های مانند دیزنی, NBA, MLB و NHL, در میان دیگران, برای ایجاد تغییرات گسترده در این صورت از رمان coronavirus همه گیر در امید کم کردن سرعت گسترش این بیماری بسیار مسری.

از این نشریه وجود داشته است 1,275 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و 41 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از ویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی را برای مقابله با این بیماری همه گیر. در اطلاعیه خود در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه گفت: این اقدام را به دولت دسترسی به 50 میلیارد دلار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “ایالات و مناطق و محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

“ما حذف و یا حذف هر مانع لازم برای تحویل مردم ما مراقبت که آنها نیاز است و آنها حق هستید. هیچ منبع خواهد بود امان هیچ وجه” نسبت ناروا گفت.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) وجود داشته است بیش از 142,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus در 129 کشور جهان است که منجر به مرگ و میر بیش از 5,300 مردم است. ووهان چین شده است کانون این ویروس است و بنا به گزارش ها دیده می شود کاهش مداوم در موارد بیش از ماه گذشته است. که اظهار داشت که کانون این ویروس در اروپا است که دیده می شود افزایش شدید موارد تایید شده در طول همان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de