اپل رونمایی جدید £419 آیفون SE با 4.7 اینچ صفحه نمایش لمسی ID

اپل برداشته درب آن بودجه جدید آیفون SE که هدف آن پر کردن یک شکاف در آن محدوده محصول.

آیفون که شروع خواهد شد در £419, نوید بازگشت از یک صفحه نمایش کوچک برای اپل محدوده. با 4.7 اینچ صفحه نمایش کالیفرنیا شرکت خواهد شد هدف به درخواست کاربران به دنبال ارزان دستگاه یا که قرار داده شده است که تا کنون توسط-صفحه نمایش بزرگتر.

آیفون SE دارای طراحی مشابه Apple iPhone 8, مدل, اجتناب کامل-صفحه نمایش جلو و نگه داشتن ویژگی های محبوب مانند یک اسکنر اثر انگشت و صفحه اصلی را فشار دهید. این تلفن همراه با یک سریع تر A13 تراشه و در سیاه و سفید با سیاه و سفید در جلو به دستگاه.

آی فون اصلی SE به اثبات رساند اما قطع شد در سال 2018 به عنوان اپل نقل مکان کرد به قوی تر از دستگاه های مانند آی فون X.

اپل امیدوار است این گوشی که فاقد برخی از ویژگی های برش لبه دیگر آن های اخیر دستگاه های افزایش فروش خواهد شد در حالی که مصرف کنندگان منتظر اندازی جدید مدل بالا با 5G بعد از این سال.

راه اندازی آن به قیاس برای اپل. کالیفرنیا غول کاهش درآمد خود را پیش بینی با توجه به تاثیر مداوم و همه گیر و هشدار داد که سرمایه گذاران آن را از دست آن برآورد کمتر از $63bn.
آیفون SE می آید تنها با یک دوربین و سنسور ID لمسی


اعتبار: اپل

ارزان تر تلفن وارد یک برش گلو بازار برای ارزش های همراه به ویژه در چین که در آن اپل مشتق در مورد 17pc از درآمد آن است. تحلیلگر شرکت هشدار داده اند که فروش گوشی های هوشمند می تواند از کاهش شدید در سال 2020 چین به عنوان اصطبل مصرف کنندگان گلاویز شدن با مستندات و اقتصاد جهانی veers به سمت رکود است.

تقاضا به صورت الکترونیک شود که مردم در خانه بماند و خرده فروشان الکترونیک درهای بسته خود را و آن است که روشن نیست که چگونه به سرعت آن را بهبود می یابند زمانی که دولت شروع به آسانسور در سراسر کشور مستندات.

هنگامی که آی فون جدید در دسترس خواهد بود ؟

جدید اپل آی فون در دسترس خواهد بود برای قبل از سفارش در جمعه 17 آوریل است و انتظار می رود در انگلستان عمده شبکه های. مشتریان را به نظم جدید تلفن های آنلاین پس از تمام فروشگاه های اپل در حال بسته میان انگلستان اقتصادی shutdown.

این شرکت گفت که این گوشی را در گسترده تر فروش از مارس 24.

ویژگی های ساده

اپل را راه اندازی مجدد آی فون SE را می بیند بازگشت به برش-قیمت امکانات به جای دوربین قدرتمند و صفحه نمایش بزرگ دیده می شود در آن از جدید ترین دستگاه های مانند £999 آی فون 11 Pro.

آیفون SE دارای یک صفحه نمایش 4.7 اینچ اگر چه این خواهد آن ارائه شبکیه چشم HD تعریف. همچنین ویژگی های Touch ID است که اجتناب شود در برخی از آن های اخیر شاخص در حمایت از به رسمیت شناختن. Touch ID خواهد بود برای استفاده از ویژگی های مانند اپل پرداخت.
آیفون SE حسگر اثر انگشت استفاده می شود برای اپل پرداخت

این شامل یک تک لنز دوربین به عنوان مخالف به سه لنز طراحی که تا به حال از ویژگی های بر روی آی فون خود را 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max.

این گوشی نیز قابل ملاحظه ای ارزان تر در £419 از گل سرسبد آن محدوده است. برای مقایسه top-of-the-محدوده آی فون 11 Pro Max معرفی در سپتامبر سال گذشته آغاز شده و در £1,049.

این دستگاه در دسترس خواهد بود در 64GB 128GB و 256GB مدل.

در حالی که آی فون جدید می افزاید: ویژگی های از قبیل شارژ بی سیم و یک high-end دوربین آن فاقد اتصال برای 5G, نسل بعدی شبکه های داده تلفن همراه. در چین رقبای مانند Xiaomi پارسیان در ماه گذشته اعلام کرد که مدل های با 5G ویژگی های شروع در حدود 400 پوند.

همه گیر تاثیر

اپل گوشی جدید می آید با وجود تاخیر و اختلال در آن زنجیره تامین است که دیده می شود کارخانه از بزرگترین تولید کنندگان تعطیل در چین برای امتداد طولانی.

همچنین به عنوان خرید و فروش گوشی های جست و خیز کردن به عنوان مصرف کنندگان سفت کردن کمربند خود را. تحلیلگران گفت که مدل ارزان تر خواهد ppeal به مصرف کنندگان به دنبال یک آشنا دستگاه.

بن چوب یک تحلیلگر در شرکت CCS Insight گفت: “هنگامی که آن را برنامه ریزی این محصول اپل نمی توانست شناخته شده آن خواهد زمین در یک بازار در آشفتگی کامل به عنوان یک نتیجه از Covid-19 coronavirus بیماری همه گیر. اگر چه آیفون جدید SE بود بدون شک طراحی شده برای مبارزه با اندیشه رقبای این شرکت نیز ارائه می دهد مقرون به صرفه تر آیفون در زمانی که بسیاری از مصرف کنندگان را پیدا خواهد کرد آن را سخت برای توجیه هزینه 1000 $یا بیشتر در یکی از سیب گل سرسبد دستگاه است.”

Mr چوب اضافه شده چالش اصلی می تواند جلسه تقاضا به دلیل اختلال در چین است. فشار اضافی در تحویل نیز می تواند عامل بسیاری از فروشگاه های اپل بسته در سراسر جهان است.

خدمات جریان

جدید SE خواهد آمد همراه با یک سال از این جریان سرویس تلویزیون اپل TV Plus شبیه به سیب گل سرسبد دستگاه های پاییز گذشته منتشر شد. تحلیلگران می گویند این دستگاه می تواند کمک به تبدیل بیشتر کاربران بر روی آن خدمات اشتراک, برای, تلویزیون, اخبار و موسیقی است.
خریداران تلویزیون اپل به علاوه آن جریان خدمات

اپل گفت: در ماه ژانویه که آن را به حال 1.5 میلیارد فعال نصب دستگاه ها و 480 میلیون مشترک به هر دو خود را دارد و شخص ثالث خدمات پرداخت می شود در مقایسه با 1.4 میلیارد دستگاه و 360 میلیون مشترک یک سال پیش از آن.

این شرکت همچنین مجموعه ای از یک هدف برای رسیدن به 600 میلیون پرداخت مشترکین تا پایان تقویم سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de