اپل هشدار داده است که اختلال در چین از coronavirus معنی خواهد بود که درآمد در حال سقوط کوتاه از انتظارات است.

غول فن آوری گفت: تولید و فروش تحت تاثیر قرار گرفتند و “آی فون در سراسر جهان عرضه خواهد شد و به طور موقت محدود”.

آی فون ساز عمده شرکت آمریکایی می گویند که این بیماری همه گیر را با ضربه منابع مالی خود را.

اپل که تا به حال هوا رکورد درآمد تا $67bn در سه ماهه جاری آشکار نیست به احتمال زیاد ضربه.

“ما انتظار نداریم که برای دیدار با درآمد راهنمایی ما برای ارائه مارس چهارم” این شرکت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را “تجربه کندتر بازگشت به شرایط عادی” از انتظار است.

با اکثر فروشگاه ها در چین یا بسته و یا عامل در کاهش ساعت فروش محصولات اپل خواهد بود پایین تر ،

اپل گفته است که “در حالی که آیفون ما شریک ساخت سایت های واقع در خارج از استان هوبئی – و در حالی که همه از این امکانات باید بازگشایی شد – آنها ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود.

“همه فروشگاه های ما در چین و بسیاری از فروشگاه ها همکار ما بسته است” به آن اضافه شده است. “علاوه بر این فروشگاه ها که باز شده اند عامل در کاهش ساعت و با بسیار کم مشتری ترافیک. ما به تدریج بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی و ادامه خواهد داد به انجام این کار به طور پیوسته و با خیال راحت به عنوان ما می توانیم.”

  • JCB کاهش تولید به دلیل coronavirus
  • چرا خیلی از ‘جهان ‘ کارخانه’ باقی می ماند بسته

تحلیلگران تخمین زده اند که این ویروس ممکن است بریده بریده تقاضا برای گوشی های هوشمند توسط نیم در سه ماهه اول در چین که بزرگترین بازار برای دستگاه های. صنعت خودرو یکی دیگر از بخش های است که تحت تاثیر اختلال در آن زنجیره تامین است. هفته گذشته سنگین تولید کننده تجهیزات JCB گفت: آن را برش تولید در انگلستان به دلیل کمبود قطعات از چین است.

“در حالی که ما باید مورد بحث منفی آیفون تاثیر از coronavirus بیش از چند هفته گذشته میزان این تاثیر به دست آن درآمد راهنمایی میدوی از طریق فوریه است که به وضوح بدتر از ترس” تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

ویروس جدید موارد خارج از مرکز منطقه شده اند رو به کاهش گذشته 13 روز. وجود دارد 115 تازه موارد خارج هوبئی اعلام کرد روز دوشنبه به شدت از نزدیک به 450 یک هفته پیش.

اما با وجود امیدوار است که کارخانه ها و مغازه ها در حال کاهش برگشت به حالت عادی اپل هشدار خود را زیر خط دار است که اقتصاد چین خواهد شد به طور جدی تحت تاثیر coronavirus.

رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفته است وجود دارد می تواند یک برش در حدود 0.1-0.2 درصد برای رشد اقتصاد جهانی اما تاکید زیادی وجود عدم اطمینان در مورد ویروس های اقتصادی تاثیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de