آیا سالن های ورزشی باز امروز؟ روز کارگر 2020 ساعت برای تناسب اندام کرانچ, سیاره تناسب اندام

روز کارگر ۲۰۲۰ یک تعطیلات فدرال و یک روز مرخصی پرداخت شده برای میلیون ها آمریکایی است. در حالی که آن را به طور کلی به عنوان پایان غیر رسمی تابستان نگاه, یک آخر هفته طولانی گذشته برای لذت بردن از آب و هوای گرم, و یا به عنوان یک فرصت برای لذت بردن از فروش روز کارگر, برخی ممکن است بخواهید به بیشتر از تعطیلات آخر هفته سه روزه خود را با ضربه ورزشگاه.

آیا سالن های ورزشی در روز کارگر 2020 باز هستند؟

اگرچه سالن های ورزشی در طول قفل بسته شد برای جلوگیری از گسترش کروناویروس، بسیاری از بازگشایی شده اند و به احتمال زیاد در روز کارگر 2020 باز خواهد بود. با این حال، به عنوان محدودیت های قفل توسط شهرستان و ایالت متفاوت است، سالن های ورزشی هنوز هم ممکن است در برخی از مناطق بسته و یا عامل با خدمات اصلاح شده است.

سالن های ورزشی بزرگ از جمله 24 ساعت تناسب اندام، در هر زمان تناسب اندام و بیشتر به طور کلی بازگشایی شده اند و در روز کارگر باز خواهد شد. با این حال، شایان ذکر است که در بسیاری از زنجیره ها سالن های ورزشی خود را به طور مستقل مدیریت می شود. بنابراین، ساعات تعطیلات برای هر سالن ورزشی بر اساس محل متفاوت خواهد بود.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

سالن های ورزشی ذکر شده در زیر به دلیل باز در روز کارگر 2020 اما با شعبه خود را برای ساعات تعطیلات خاص بررسی کنید, و با اقتدار محلی خود را برای به روز رسانی در محدودیت های قفل.

سالن های ورزشی باز در روز کارگر 2020

24 ساعت FitnessAnytime FitnessCrunch FitnessEquinox FitnessOrangetheory FitnessPlanet FitnessPlanet Fitness

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

تناسب اندام 24 ساعته

24 ساعت سالن های ورزشی تناسب اندام به طور کلی باز 24 ساعت در روز, اما آنها در حال حاضر بسته شدن یک شبه و برای دوره های 30 دقیقه ای در طول روز اجازه می دهد تا برای تمیز کردن افزایش یافته.

سالن های ورزشی به مدت 60 دقیقه یا 90 دقیقه در یک زمان باز خواهد بود و سالن ورزش goers نیاز به رزرو ورزشگاه یک روز تقویم در پیش.

در هر زمان تناسب اندام

در هر زمان سالن های ورزشی تناسب اندام به طور مستقل مدیریت بنابراین در راستای دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات محلی و ایالتی باز خواهد شد. بنابراین ساعات باز کردن و ساعات تعطیلات بر اساس مکان متفاوت خواهد بود.

در هر زمان تناسب اندام نیاز به رزرو است که می تواند تا سه روز در پیش ساخته شده است، و زنجیره ای است که پذیرش پیاده روی در این زمان نیست.

Gym Peet Sapsin منجر به یک کلاس در الهام بخش تناسب اندام خلیج جنوبی با دانش آموزان پشت ورق های پلاستیکی در غلاف تمرین خود را در حالی که مشاهده دوری اجتماعی در ژوئن 15, 2020. سالن های ورزشی به طور کلی در روز کارگر 2020 باز است اما زنجیره ای خواهد شد به دنبال دستورالعمل های محلی. فردریک جی براون/گتی

تناسب اندام کرانچ

کرانچ تناسب اندام به طور کلی در روز کارگر باز خواهد شد 2020 هر چند ساعت وابسته به محل, بنابراین ساعات تعطیلات ورزشگاه ممکن است متفاوت باشد.

تناسب اندام اعتدالی

اعتدال تناسب اندام بازگشایی شده است و در روز کارگر باز خواهد بود، اما رزرو پیشرفته مورد نیاز است.

تناسب اندام تئوری نارنجی

تناسب اندام تئوری نارنجی در حال بازگشایی بر اساس محل، بنابراین ساعات تعطیلات برای روز کارگر توسط ورزشگاه متفاوت خواهد بود.

سیاره تناسب اندام

سیاره تناسب اندام آغاز شده است بازگشایی سالن های ورزشی خود را بر اساس محل, و هر چند آنها به طور کلی در روز کارگر باز خواهد شد, ساعت بر اساس محل متفاوت خواهد بود.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme