آیا فروشگاه های مشروب در روز کارگر باز هستند؟ ساعات باز کردن را ببینید

روز کارگر یک تعطیلات فدرال است، به این معنی که بسیاری از دفاتر و کسب و کارها در سراسر کشور بسته هستند، از جمله برخی از فروشگاه های مشروب فروشی. برخی ایالت ها دارای مشروب فروشی های دولتی هستند که ممکن است در ساعات محدودی در روز کارگر تعطیل یا فعالیت کنند.

قوانین مشروب توسط دولت متفاوت است، و یا گاهی اوقات توسط شهرستان، بنابراین مطمئن باشید برای بررسی قوانین مشروب محلی خود را قبل از بازدید از یک محل برگزاری به سهام.

در اینجا به ساعات بهره برداری در روز کارگر در برخی ایالت ها با مشروب فروشی های دولتی نگاه می کنیم.

پنسیلوانیا

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

هیئت کنترل مشروب پنسیلوانیا تایید ایالت شراب خوب و فروشگاه ارواح خوب، که توسط هیئت مدیره اجرا می شود، در زمان عادی خود را باز خواهد شد اما نزدیک در 4 بعد از ظهر به وقت محلی در روز کارگر.

او می گوید: «فهرست فعلی فروشگاه هایی که ساعات فروشگاه فردی دارند، در صفحه مکان یاب فروشگاه FWGS.com.» شراب خوب و ارواح خوب است که به طور معمول در دوشنبه ها باز خواهد شد خدمات curbside از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر پشتیبانی.

این هیئت اشاره کرد: فهرست فعلی فروشگاه های شرکت کننده با ساعات فروشگاه فردی در صفحه مکان یاب FWGS.com موجود است.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

ویرجینیا

اداره کنترل نوشیدنی های الکلی ویرجینیا (ABC) تأیید کرد که تمام فروشگاه های ویرجینیا ای بی سی ساعت ۱۲ بعد از ظهر افتتاح و ساعت ۶ بعد از ظهر روز کارگر بسته خواهند شد. فروشگاه ها در ساعات عادی در طول تعطیلات آخر هفته قبل از تعطیلات عمل می کنند.

این مقام خاطر نشان کرد: مینی دوشنبه که معمولا در اولین دوشنبه ماه مشاهده می شود، به دلیل تعطیلات تا دوشنبه 14 سپتامبر به تعویق خواهد افتاد. در آن تاریخ، مشتریان می توانند یک بطری تعریفی 50 میلی لیتری از 99 Schnapps گیلاس سیاه و سفید با هر خرید آنلاین و یا در فروشگاه 25 دلار یا بیشتر در ارواح و یا شراب دریافت کنید.

“یک لیست قابل جستجو از 389 ویرجینیا ای بی سی فروشگاه ها — از جمله اطلاعات موجودی برای هر فروشگاه را می توان در وب سایت اقتدار یافت می شود ،” ویرجینیا ABC اشاره کرد.

یوتا

وزارت کنترل نوشیدنی های الکلی یوتا (DABC) تایید کرد “تمام فروشگاه های مشروب یوتا دوشنبه، 9/7، برای روز کارگر بسته شد. بر این اساس برنامه ریزی کنید.» در حساب رسمی توییتر خود.

این بخش همچنین در وب سایت خود اشاره کرد: “به منظور تمیز نگه داشتن فروشگاه های DABC، باز، و ذخیره شده، و برای خدمت بهتر به مشتریان ما و حمایت از کارکنان فروشگاه های ما، ما به طور موقت محدود کردن ساعت فروشگاه در تمام فروشگاه های DABC از 11 AM-7 PM دوشنبه از طریق شنبه.

“فروشگاه های باشگاه ساعت عادی خود را حفظ خواهد کرد. این ساعت ها تا اطلاع رسانی بیشتر در اثر باقی خواهند ماند. ما از صبر و درک شما در این مدت قدردانی می کنیم.»

آلاباما

هیئت ABC آلاباما تأیید کرد که تمام فروشگاه های مشروب فروشی در ۷ سپتامبر ۲۰۲۰ به جز موارد زیر بسته خواهند شد:

فروشگاه 69, GuntersvilleStore 130, نارنجی BeachStore 132, اورنج BeachStore 239, نارنجی BeachStore 240, سواحل خلیج فارس

آیداهو

قانون آیداهو فروش مشروب را در روزهای خاصی ممنوع کرده است. اما تمام فروشگاه های مشروب فروشی در آیداهو در روز کارگر باز خواهند بود، در حالی که برخی از فروشگاه های مشروب فروشی قراردادی بسته به محل ممکن است بسته به محل بسته شوند.

کارولینای شمالی

کمیسیون ای بی سی کارولینای شمالی خاطر نشان کرد: هیچ فروشگاه ABC باز نخواهد بود و هیچ کارمند فروشگاه ABC نباید نوشیدنی های الکلی بفروشد، در هر یکشنبه، روز سال نو، چهارم ژوئیه، روز کارگر، روز شکرگزاری، یا روز کریسمس.

هیئت مدیره خاطر نشان کرد: یک هیئت محلی در غیر این صورت ممکن است روزهایی را تعیین کند که فروشگاه های آن در کدام یک بسته خواهند شد.

new york city liquor store March 2015 یک تابلوی نئون در یک فروشگاه مشروب فروشی در شهر نیویورک که در ۹ مارس ۲۰۱۵ تصویر شده است. برخی ایالت ها دارای مشروب فروشی های دولتی هستند که ممکن است در روز کارگر بسته شوند یا در ساعات محدودی فعالیت کنند. گتی تصاویر

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme