‘کشتی’ کریستال جزایر PC, تاریخ انتشار & 5th سالگرد رویداد اعلام کرد

نیوزویک | No comments

ARK: Survival Evolved است در مورد جشن پنجمین سالگرد آن و توسعه دهندگان بازی در استودیو کلمات باید طرح های بزرگ در فروشگاه در سراسر PC و کنسول سیستم عامل یکسان است. در آخرین جامعه بحران پست وبلاگ توسعه دهندگان جزئیات جدید Dinos, نقشه منتشر شده و در وقایع بازی بازیکنان می توانید انتظار برای دیدن در آغاز ماه ژوئن. رئیس در میان کسانی که ورودی راه اندازی کریستال جزایر بر روی کامپیوتر.

شروع با محتوا است که مزایای هر دو سیستم عامل هر چند ژوئن 4, علائم ورود جدید دینو و آغاز ویژه سالگرد رویداد. کلمات نوشته شده خود را سنتی, مرموز, رمز و راز تیزر برجسته شبح از موجودی اما بقیه در سمت چپ بیشتر به تخیل. تنها تایید جزئیات است که این دینو توضیح داده شده است به عنوان یک “دنیای واقعی دایناسور در ابتدا به آن گیج کننده علامت بر آسمان.” پس از تدبر در موجودات خارق العاده با بسط مانند انحراف و پیدایش آن به نظر می رسد مانند ارک‘s بعدی علاوه بر این به بقا تجربه بازگشت به ریشه های در ماقبل تاریخ.

ark new dino june 2020
‘ARK: Survival Evolved’ جدید از دینو 4 ژوئن. این Ornithocherius? ‘ARK: Survival Evolved’ در دسترس است بر روی PC, Xbox, PS4, سوئیچ, مک و لینوکس.
استودیو کلمات

هنوز تایید نشده, اکثر طرفداران به نظر می رسد به توافق برسند جدید دینو فقط ممکن است Ornithocherius. منحصر به فرد-صورتحساب pterosaur اعتقاد بر این است که یک بال از حدود 20 فوت, اما ممکن است کلمات ممکن است کشش این حقایق را موجودی بیشتر دوام در زمان های متا. بدون در نظر گرفتن چگونه آن را با استفاده از ایده داشتن یک بروشور های جدید در این فهرست است که مطمئن شوید که طرفداران هیجان زده است.

اگر این کافی نیست شما همچنین می توانید در 5 سالگرد رویداد نیز لگد زدن بر روی تمام سیستم عامل ژوئن 4. در حالی که جزئیات بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد دقیق در هفته های آینده ما می دانیم که جشن مجموعه شامل “حزب Dodos تعاملی, کیک, جدید, ورودی, شگفتی و خیره کننده تک شاخ frolicking در رنگین کمان.” شما می توانید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در مهمانی کلاه در تصویر زیر.

ark anniversary event hats
‘کشتی’ تنظیم شده است به hos پنجمین سالگرد رویداد بر روی تمام سیستم عامل ژوئن 4.
استودیو کلمات

برای کسانی که در کامپیوتر وجود دارد یکی دیگر از درمان های آینده که در همان روز به عنوان کریستال جزایر mod نقشه اعلام شده است برای انتشار رسمی 4 ژوئن. کریستال جزایر شده است شناخته شده مقدار بر روی سیستم عامل کامپیوتر برای مدتی برای اولین بار ساخت اولین آن در سال 2016 به عنوان یک فانتزی با مضمون نقشه متمرکز Wyverns. منبع پست وبلاگ کلمات توصیف نقشه به عنوان “خیره کننده دیگر دنیوی نقشه پر جنب و جوش نمایش پرتکاپو زندگی پراکنده در میان آن متنوع مناظر هیبت الهام بخش جزایر شناور و نفس گیر biomes.” شروع ژوئن 4 فن ساخته شده در نقشه را با حمایت رسمی سرور بر روی کامپیوتر. بسیار پیش بینی نسخه کنسول, اما, همچنان گیر کرده به آن قبلا اعلام شده تابستان آزاد پنجره.

ark crystal isles release date pc
کریستال جزایر منتشر شده برای نسخه PC از “کشتی” در 4 ژوئن.
استودیو کلمات

مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه ژوئن 4 به نظر می رسد به یک روز بسیار پر مشغله در ARK: Survival Evolved صرف نظر از جایی که شما آن را بازی. با Dinos, حوادث و نقشه در افق وجود دارد باید مقدار زیادی به انجام در ارک اگر شما هنوز هم گیر داخل خانه.

ARK: Survival Evolved حال حاضر در دسترس است بر روی PC, Xbox, PS4, سوئیچ, مک و لینوکس.

چه چیزی شما فکر می کنم ارکآینده دینو? آیا شما هیجان زده برای سالگرد رویداد ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>