مسلح میشیگان و مخالفان کنگره به قانونگذاران بحث گسترش فرماندار Whitmer اقامت-در-خانه سفارش

معترضان در میشیگان برخی از آنها انجام شده سلاح گرم وارد دولت ساختمان کاپیتول پنج شنبه در حالی که نمایندگان مجلس بحث که آیا وضعیت اضطراری باید تمدید شود. تمدید وضعیت اضطراری اجازه می دهد فرماندار گرچن Whitmer به درخواست برای یک اقامت طولانی در خانه سفارش دهید.

برخی از افراد علائم حامل پیام مخالفت با اقامت در خانه سفارشات مانند “تعطیل مستند.” یکی از نشانه خوانده “ظالم دریافت طناب.” داخل میشیگان ساختمان کاپیتول معترضان فریاد زد: “رای نه” در حالی که قانونگذاران حمل در بحث.

تظاهرات شده اند پیشگام ساکنان میشیگان آماده بازگشت به کار و سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در سطح ایالت. Whitmer شده است تمایلی به انجام این کار با استناد به بهداشت عمومی را انتخاب کنید. اما برخی از محدودیت ها شده اند آرام اجازه می دهد برخی از فضای مبتنی بر فعالیت و کسب و کار را از سر گرفت. ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک صورت محصور در فضاهای عمومی.

لئون هندریکس, اخبار لنگر برای چوب, ارسال فیلم از اعتراض در توییتر. بسیاری از معترضان دیده می شود بدون facemasks و انتخاب به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

عکاس جف Kowalsky دستگیر هنوز هم برخی از تصاویر از روز شنبه در اعتراض به.

نیوزویک رسیده به دفتر منشی در میشیگان در مجلس نمایندگان برای اظهار نظر ،

michigan, protests
جمع آوری مردم در پایتخت این مراحل را برای بیان ناخشنودی خود را با فرماندار گرچن Whitmer را ایمن ماندن در خانه بمانند اجرایی منظور در 15 آوریل سال 2020 در لانسینگ میشیگان.
ایلین Cromie/گتی

“این ناامید کننده برای دیدن مردم تجمع بدون ماسک و بدون تمرین های اجتماعی فاصله” گفت: Whitmer سخنگوی Tiffani قهوه ای در یک شنبه بیانیه ای. “این نوع از فعالیت را بیشتر افراد در معرض خطر و می تواند به این معنی است که بیشتر مردم خواهد مرد.”

میشیگان حزب دموکرات Lavora بارنز گفت: تظاهرات تبدیل “جهانی بهداشت از بحران به یک بازی سیاسی” در بیانیه ای ارسال به نیوزویک در روز پنج شنبه.

“این زمان را برای جمهوری خواهان به انجام کار درست در این زمینه تشکیل و کار با فرماندار Whitmer” بارنز ادامه داد.

بارنز نیز نامیده می شود در میشیگان توافق رهبران به “محکوم کردن استفاده از نفرت زبان و نژاد پرستی و یا تهدید به خشونت از شرکت کنندگان امروز در اعتراض به آنچه آنها عبارتند از: نفرت نفرت انگیز و شرم آور است.”

“چه اتفاقی افتاد در لنسینگ امروز خطرناک است و در بسیاری از راه” گفت: میشیگان دموکرات کنگره دن Kildee در یک شنبه بیانیه ای. “امروز در اعتراض خواهد آمد در هزینه سلامت عمومی است. معترضان آشکارا به مبارزه طلبیده مشاوره از کارشناسان پزشکی قرار دادن زندگی خود و سلامت همه Michiganders در خطر است.”

“از شعارهای سیاسی در نمایش بود و هم وحشتناک. جمهوری خواه به مقامات منتخب در مقایسه میشیگان ماندن در خانه سفارش به هولوکاست و معترضان انجام شده نشانه خواستار اعدام کسانی که در مخالفت با. این رفتار به خصوص هولناک هفته پس از هولوکاست یاد بعد. هر رهبر در دولت ما باید در محکوم کردن استفاده از گفتار نفرت و نژاد پرستی و یا تهدید خشونت” Kildee اضافه شده است.

“وجود دارد بسیاری از واقعا نفرت انگیز نمادهای نفرت” سناتور دموکرات میشیگان Dayna Polehanki گفت نیوزویک در یک شنبه مصاحبه. “شما باید خود را هم پرچم هنوز نفرت انگیز misogynistic نشانه در مورد ما فرماندار علائم نشان می دهد او ممکن است کشته شود… و پس از آن تعداد زیادی از مردم تحمل اسلحه است.”

Polehanki ارسال شده یک عکس از معترضان به دنبال بر قانونگذاران به عنوان آنها مورد بحث است.

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما” Polehanki توییتی. “برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها. من هرگز ما قدردانی Sergeants-at-Arms بیشتر از امروز. #mileg”

Polehanki احساس زندگی او در معرض خطر بود. “من نیمه شوخی گفت: کارکنان من من آنها را دوست داشت,” او گفت:. “این نوع tongue-in-cheek, اما شما هرگز نمی دانید. شما فقط هرگز نمی دانید.”

در حالی که Polehanki تاکید کرد که نمایندگان مجلس با حمایت از این حقوق در قانون اساسی از معترضان او معتقد بود “امروز در اعتراض بیش از حد رفت.”

“ما همه می خواهم به بازگشت به حالت عادی” Polehanki گفت. “اما هنگامی که شما ببینید چه چیزی من دیدم امروز و پس از آن زمانی که شما در مورد شنیدن و دیدن معترضان در هفته گذشته آن را بیش از حد. آن را غیرسازنده است.”

با توجه به Michigan state قانون افراد مجاز به حمل سلاح به دولت کاپیتول. اما آنها ممنوع است از آوردن نشانه هایی در داخل.

میشیگان زمان اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد در مه 15.

در چهارشنبه میشیگان ایران ارائه شده برای گسترش اضطراری اعلام دو هفته اگر Whitmer خواهد وعده به همکاری با جمهوری خواهان در آینده stay-at-home سفارشات. Whitmer محروم ارائه کرده است.

“جمهوری خواهان در مجلس می خواهند برای مذاکره باز کردن بخش های اقتصاد ما” Whitmer گفت: در طول یک اخبار جلسه. “آنها اقدام به عنوان اگر ما در این میان یک مشکل سیاسی. این یک مشکل سیاسی است که ما داریم. این یک بحران بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im