ارتش به نام پس از PPE توزیع ‘احاطه شده توسط هرج و مرج’

تلگراف | No comments

این شرکت قرار دارد که بریتانیا اضطراری تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ذخیره شد احاطه شده توسط “هرج و مرج” منجر به ارتشی بودن درهم به سازماندهی و توزیع لوازم آن ادعا شده است.

Movianto شرکت است که مدیریت کشور را تامین PPE به طور موقت ذخیره منابع در یک دود آسیب دیده انبار که شامل آزبست با توجه به تحقیقات توسط ITV و نگهبان.

دود آسیب رخ داده است پس از یک ژنراتور malfunctioned در اواخر سال 2018 باعث قابل توجهی دوده آسیب به روکش. Movianto گفت: “هیچ دود و ورود به داخل ساختمان و بدون آسیب به ذخایر.”

در فوریه و مارس سال گذشته ساختمان مالک سفارش دو گزارش که مقدار گرد و غبار آزبست در انبار چند ماه پس از Movianto شروع حرکت ذخایر به واحد.

Movianto گفت که پس از یادگیری در مورد گرد و غبار آن را سفارش هوا نمونه برداری نظرسنجی که در بر داشت در سطوح پايين تر از حد کمی. این ذخایر پس از آن نقل مکان کرد و به یک Merseyside هدف ساخته شده در انبار.

در ماه مارس زمانی که دولت دستور داد توزیع لوازم رانندگان تحویل شکایت Movianto آماده توزیع کیت به بیمارستان به دلیل understaffing و مدیریت ضعیف از سهام.

آصف حسین, یک افسر سابق پلیس و یکی از رانندگان مشغول به کار در انبار گفت که در ارتفاع PPE کمبود در بیمه خدمات درمانی آن را در زمان “چند ساعت برای وانت لود شود و گاهی اوقات اشتباه تجهیزات خواهد بود اعزام به بیمارستان”.

یک Movianto سخنگوی گفت: استقرار نظامی بود “نه به خاطر هر گونه کاستی در Movianto عملکرد” اصرار این شرکت تا به حال “اعدام توافق طرح” بسیج انبار بدون تاخیر و مطابق با تعهدات قراردادی خود را.

وزارت بهداشت و درمان گفت: “ذخایر همواره به آسانی گسترش پذیر و این کاملا غلط ادعا می کنند در غیر این صورت. شده است وجود دارد بدون آسیب به هر یک از ذخایر و از آن شده است با خیال راحت و ایمن ذخیره می شود در همه زمان ها است.”

Movianto £10.5 میلیون نفر در هر سال قرارداد با بیمه خدمات درمانی تصریح شده است که این می تواند به نام پس “در هر زمان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>