Rory McIlroy است که قریب به اتفاق مورد علاقه را به نفع خود آرنولد پالمر دعوتی در اورلاندو فلوریدا در این هفته.

با توجه به Oddschecker شمالی ایرلندی می رسد در خلیج هیل باشگاه و تسلیم به عنوان یک 9/2 مورد علاقه را در این مسابقات برای دومین بار در سه سال است.

McIlroy شات 18-تحت-par 270 تا پایان سه عکس جلوتر از Bryson DeChambeau در سال 2018 و به پایان رسید و بدتر از پنجم در هر یک از شش شروع می شود تا کنون.

پس از از دست رفته قطع در مسابقات باز در ایرلند شمالی در ماه ژوئیه سال گذشته چهار بار عمده برنده به پایان رسید در خارج از 10 صفحه فقط یک بار در 10 شروع می شود.

قابل توجه اجرای فرم رو McIlroy بازگشت به بالا رتبه بندی جهانی که برای اولین بار در بیش از چهار سال گذشته در ماه است. با سه top-11 پس از اتمام در چهار شروع می شود در خلیج هیل او را قطعا به ضرب و شتم.

McIlroy جام رایدر هم تیمی تامی Fleetwood دوم است مورد علاقه در 14/1 و خواهد بود از جان گذشته برای جستن به عقب از ناامیدی او رنج می برد در هوندا کلاسیک هفته گذشته است.

به انگلیسی حیف و میل فرصتی برای امن اول PGA Tour برنده شدن در حرفه خود به عنوان دومین ضربه نهایی از مسابقات یافت می شود آب است.

اشتباه به معنای Fleetwood تا به حال به حل و فصل سوم اما انتظار می رود او را در مشاجره در اورلاندو که در آن او به رهبری پس از دو دوره از یک سال پیش قبل از فاسد شده با 4-بر-پار 76 در روز سوم.

DeChambeau در ضمن یک 16/1 سوم مورد علاقه او به عنوان بازگشت به دوره که در آن او به پایان رسید دوم به McIlroy در سال 2018 است. مانند شمال Irishman, DeChambeau قرار داده است با هم یک جامد اجرای فرم در پايان پنج در سه تا از گذشته خود چهار PGA Tour شروع می شود.

اما آمریکایی آخرین موفقیت در مدار تاریخ تمام راه برگشت به نوامبر سال 2018 است.

پاتریک رید و بروکس Koepka هر دو توپ را روی گوه کردن به عنوان 27/1 عکس های اما آمریکا دو وارد در اورلاندو در بسیار متضاد فرم.

نی 2018, کارشناسی ارشد, برنده, برنده WGC-مکزیک قهرمانی در گذشته خود را شروع, در حالی که سابق جهان شماره 1 از دست رفته قطع در هوندا کلاسیک پس از اتمام بسته 43 در پیدایش دعوتی.

این Floridian فقط 14 دور پس از شروع سال جدید به عنوان او همچنان برای بهبود یافتن از یک مصدومیت جدی زانو اما پیشنهاد او در مسیر صحیح است.

“فقط نیاز به آن را انتخاب کنید تا یک کمی انتخاب کنید تا به سرعت به آن شاید کمی بیشتر لمس در اطراف سبزی کمی بیشتر احساس” Koepka گفت: هفته گذشته به عنوان در هر کانال گلف.

“اما راه من قابل توجه آن بسیار خوشحالم. من احساس می کنم بسیار از آن راضی است.”

در جای دیگر, Jason روز و هنریک Stenson می تواند هر دو نقش اسب تیره در 35/1 و 45/1 بود. استرالیا نشده برنده در تور PGA پس مارس 2018 اما پنج بالا-25 پس از اتمام در شش شروع می شود در آرنولد پالمر دعوتی و برنده این مسابقات در سال 2016.

روز از دست رفته قطع در پیدایش دعوتی ماه گذشته رسید اما گره خورده است برای 16 در بیمه کشاورزان باز و چهارم در at&T Pro-Am در نقش ونگار ریگی دادن ساحل در دو هفته گذشته.

Stenson در ضمن نشده بازی های برگزار شده پس از پایان ماه ژانویه اما بازی او به خوبی به این دوره در خلیج تپه جایی که او به پایان رسید در 20 بالا هفت بار در هشت شروع می شود—جمله دوم-سوم – چهارم-پایان محل.

در ضمن دفاع از قهرمان فرانچسکو Molinari است 175/1 خارجی برای دفاع از عنوان او برنده در اورلاندو یک سال پیش.

آن را غیر معمول است برای دیدن چنین طولانی شانس بعدی به یک برنده اما ایتالیایی متحمل شده است دلتنگ اجرا از فرم پس از اتمام بسته برای پنجم در کارشناسی ارشد در سال گذشته است.

2018 قهرمان باز دهکدهای از دست رفته قطع در گذشته خود چهار شروع می شود و او را به تلاش برای کشف خود را بازی. او دارای چهار top-10 پس از اتمام در هفت شروع می شود در خلیج تپه بنابراین او نمی تواند به طور کامل رد کرد.

Rory McIlroy, PGA Tour
Rory McIlroy ایرلند شمالی واکنش نشان می دهد در اول سبز در دور نهایی مسابقات جهانی گلف مکزیک قهرمانی در باشگاه گلف د چپولتپک در فوریه 23 در مکزیکو سیتی, مکزیک.
صخره هاوکینز/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im