• آرسنال 2 منچستر سیتی 1

آرسنال خنثی هر برنامه ای برای یک داستان تخیلی در پایان به نیک کوشینگ سلطنت در منچستر سیتی به عنوان آنها به فینال جام قاره برای سومین سال پی در پی که در آن آنها خواهد شد چلسی.

در آن زمان فقط شش دقیقه برای Vivianne Miedema برای قرار دادن زرادخانه های پیش رو برای او 27th, هدف از این فصل است. منچستر سیتی مدافع غنچه بونر داد توپ رو دور ارزان در نیمه خود را. بث مید تغذیه Miedema که dummied به خودش فضا در سمت چپ و در سراسر هدف به راحتی ضرب و شتم Ellie Roebuck.

آرسنال پس از آن تثبیت شود خود را در پایان نیمه اول. یک بار دیگر Miedema بود در قلب حمله رانندگی کردن جناح راست و برش توپ را به هلندی همتای دانیل ون د Donk که اعتصاب تضعیف از طریق Roebuck درک به پشت net.

اظهار نظر پس از عملکرد تیم نیک کوشینگ گفت: “همیشه وجود دارد یک دلیل که چرا شما از دست دادن. ما امروز به دلیل از دست ما نیست ما شانس 0-0.”

“شما هرگز تنها از دست دادن چون از شانس بد. اگر ما در حد آرسنال به اشتباهات و شانس و ما را شانس ما برای ما پیروزی است. این بازی به قدری تنگ, آنها در لبه چاقو” توضیح کوشینگ.
بث مید کردم کمک برای آرسنال گل اول مسابقه


اعتبار: گتی ایماژ

منچستر سیتی موفق به نارضايتى اما اهدا شد یک پنالتی در اوایل نیمه دوم تنها برای الن سفید نقطه پنالتی به parried گسترده ای توسط دروازه بان مانوئلا Zinsberger. آرسنال گرفتار شدند چرت زدن دفاع پس از آن در گوشه و بونر رز بالاترین به سر منزل.

آرسنال موفق به نگه داشتن بر روی خود را بلند و باریک منجر اواخر با وجود فشار و جو Montemurro ستایش تیم خود گفت: “من اعتباری دختران آنها قوی از نظر ذهنی و هم از طریق آن. ما نمی خواهید آن را به رفتن به وقت اضافی. ما سعی به اجتناب از آن برای صرفه جویی در انرژی برای روز یکشنبه. امیدوارم ما رو یکی بیش از آنها را.”

دو تیم روبرو خواهد شد هر یک از دیگر دوباره در تنها چهار روز زمان برای کوشینگ آخرین بازی در اتهام. از آن خواهد شد یک مسابقه شارژ با احساسات: “من از آنها بدم میاید از دست دادن. من می خواهم این تیم به پیروزی بسیار است. من می خواهم را به نفع خود به دلیل کار ما خیلی سخت است. من می خواهم برای دریافت در هواپیما رفتن به نیویورک دانستن است که این تیم در یک محل که در آن می توانید بروید و برنده یک جام حذفی و یک لیگ.’

مطابقت جزئیات

آرسنال (4-3-3): Zinsberger; مایر, Williamson, Schnaderbeck, McCabe; Walti ون د سبک سگی Roord; Evans (Nobbs 90 +1), Miedema, مید
Subs استفاده نمی شود: Peyraud-Magnin (گرم) کوین الملل گرانت مک
رزرو: ون د Donk

مرد شهر (4-4-2): Roebuck; Stanway, Houghton, بونر, استوکس; Scott, والش, ویر, کنف; سفید (Bremer 71), Wullaert (کومبس 80)
Subs استفاده نمی شود: بنمور (گرم) Toland, پارک بیسل, Fidalgo
رزرو: Stanway

داور: ابیگیل بایرن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de