آرسنال نشانه استرالیا دروازه بان لیدیا ویلیامز

آرسنال امضا کرده اند استرالیا دروازه بان لیدیا ویلیامز از شهر ملبورن.

زرادخانه اعلام نشده است و در طول 32 سال از قرارداد اما ویلیامز که برنده 88 کلاه برای Matildas می شود باشگاه دوم امضای این تابستان بعد از ورود همکار استرالیا جس Catley در اوایل این ماه.

ویلیامز دارای دو برابر شده است به نام استرالیا زنان فوتبالیست سال شد و بخشی از استرالیا تیم ملی که رسیده به یک چهارم نهایی بازی های المپیک ریو 2016 در علاوه بر این به شامل در کشور جوخه های گذشته سه جام جهانی. جادوها در ما دیده می شود او برای بازی هوستون داش و سلطنت FC.

استرالیا دروازه بان اول انتخاب ملحق خواهد شد تا با هم تیمی های بین المللی Catley و رو به جلو Caitlin Foord که پنجمین استرالیا به حرکت به زنان سوپر لیگ در طول 2019/20 فصل زمانی که او امضا برای آرسنال در ژانویه سال 2020 است.

ویلیامز گفت: باشگاه سایت: “برای این فرصت داده میشود که به بیش از آمده و بازی با برخی از بهترین بازیکنان در جهان است که واقعا هیجان انگیز” ویلیامز گفت: Arsenal.com. “من به یاد داشته باشید تماشای آرسنال به عنوان یک بچه جوان پس از آن شگفت انگیز است به بخشی از این تیم است. من نمی توانم صبر کنید برای دیدار با تمام هم تیمی های من.”

سر مربی جو Montemurro افزود: “این یکی دیگر واقعا مهم امضای برای ما. با ثروت از تجربه است که لیدیا به ارمغان می آورد او می تواند کمک به بازیکنان جوان است که ما داریم اما مهمتر از همه او را برای یک بازی بزرگ بازیکن خواهد شد که جامد و واقعا کمک به این گروه است.”

فرانسوی, دروازه بان پائولین Peyraud-Magnin چپ این باشگاه در ماه ژوئن پس از تصمیم به تمدید قرارداد خود و از دست دادن جای خود را به Manuela Zinsberger.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de