آرسنال مقابل لستر لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • آرسنال مقابل لستر آغاز در 8:15pm در آسمان ورزش لیگ برتر
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

7 دقیقه – آرسنال 0 0 لستر

Tierney می شود دوباره به جلو اما هیچ کس به دنبال قدرتمند خود عبور زده به این منطقه است. این است که Tierney تقصیر ساخت صلیب یا اعتصاب نمی شوند ؟ * من می خواهم بگویم دومی. Tierney رفتن به درخشان برای آرسنال است.

5 دقیقه – آرسنال 0 0 لستر

یکrsenal بازیکنان کمک نیست یکدیگر را ساخت. به اندازه کافی حرکت کردن توپ به باز کردن می گذرد هر کس کمی استاتیک. این بدان معناست که آنها پس از آن ضربه زدن به توپ رو به جلو در اوایل و در هوا بالا با تمرکز بر روی کانال.

3 دقیقه – آرسنال 0 0 لستر

بoth تیم بازی کاملا مستقیم, گرفتن توپ به جلو به سرعت. آنها نگاه همسان هست.

لگد کردن

تیاو بازیکنان را به زانو لستر شروع بازی.

اشکال

Rsang lucci استفاده 3-4-1-2 زیادی در طول زمان خود را در سلتیک او می داند که چگونه آن را به کار. برنده بازی تمایل به شماره 10 در این سیستم در بازی Tom Rogic در سلتیک پرز در لستر.

آنچه مدیران می گویند در مورد تیم خود را انتخاب

Mikel Arteta

ما نیاز به چرخش بازیکنان تازه ،

آنها در موقعیت بسیار بهتر از ما در این لحظه و امروز ما باید یک فرصت برای نزدیک که فاصله کمی.

برندان راجرز

هر آنچه که ما در سیستم آن را همیشه خواهد بود همان سبک است. تهاجمی در بازی دکمه بازی, ما می خواهیم به اهداف نمره. به هر شکل این سبک خواهد بود.

تیم اشکال

یکrsenal هستند قطعا 3-4-3 امشب با Tierney و Bellerin بال-پشت چیزی راجرز به دنبال مقابله با آنچه من فکر می کنم یک 3-4-1-2. پرز می توانید بازی را پشت Vardy و Iheanacho به عنوان یک 10 که حس بیشتر از هل دادن Vardy به چپ در راست 3-4-3.

ترکیب اولیه شروع

رقابت برای لیگ قهرمانان

منt نبود تا چند وقت پیش که برندان راجرز بود که مورد ستایش قرار داد به عنوان چنین مدیریتی متفکر است که آرسنال خواهد بود دیوانه برای خرج کردن او از لستر که فلک کشیده و به انتهای بالای جدول از فصل را شروع کرده اند و باقی مانده وجود دارد زمان. به عنوان توپچی ها اساسا سقوط از هم جدا بودند با صدای بلند سر و صدا که باشگاه خیالی راجرز برای این کار اما از تاریکی به نظر می رسد خود را ناجی در هافبک سابق Mikel Arteta. او را خیلی خوب انجام می دهند. به عنوان به خوبی به عنوان هر کس احتمالا می تواند انجام دهد با توجه به آنچه که او را به ارث برده است.

این بازی دارای بسیاری در آن است. آرسنال واقعا می خواهید یک لیگ قهرمانان جایی که اجراهای خود نیست ارزش و از دست دادن خواهد کاملا کشتن که رویای. لیگ اروپا است به مراتب واقع بینانه تر به هدف و پیروزی کمک خواهد کرد که آنها را کمی نزدیک تر به آن را در حالی که همچنین حفظ فاصله بالاتر از رقبای شهرستان اسپرز.

یک چیز ما می تواند لذت بردن از این شب است گوش دادن به بازیکنان فریاد زدن در هر یک از دیگر و مديران صدور دستورالعمل از جمله Arteta را تحویل داده در فرانسه, اسپانیایی و انگلیسی انجام این کار برای اطمینان از دستورالعمل های خود را نمی تواند ره.

اخبار تیم با ما خواهد بود در حدود 7:15 و یکی از بازیکنان ما می توانیم انتظار برای دیدن درگیر است Dani کبللس که Arteta مشتاق به نگه داشتن در باشگاه:

“من واقعا خوشحال هستم با راه او را در حال تحول و من چقدر او را دوست دارد به بازی فوتبال — شور و شوق او را در هر جلسه تمرینی و در هر بازی شما فقط باید برای دیدن خود را جشن.

“ما در حال صحبت کردن به این باشگاه است اما ما خود را ندارد و این بازیکن او را در دست ما تا باشگاه ها نیاز به ارتباط و دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید.”

لگد کردن است در 8:15pm اقامت با ما برای همه ساخت تا عمل زندگی می کنند و تجزیه و تحلیل طرفداران فوتبال می تواند احتمالا مورد نظر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de