• آرسنال در مقابل نیوکاسل در لیگ برتر آغاز ساعت 4.30 بعد از ظهر به وقت تهران در Sky Sports رویداد اصلی
  • تجزیه و تحلیل: چگونه Mikel Arteta ساخته آرسنال بازیکنان و طرفداران این باور دوباره

به روز رسانی خودکار

به اینجا می آیند بازیکنان

Tهی در حال بازی است که در لیگ برتر تم موسیقی می شود که در سر خود گیر.

چگونه به بازی نگاه خواهد کرد

نیوکاسل را پایین بلوک خواهد شد و معترضان بر 18 متری برای بسیاری از بازی اما استیو بروس طرف باید اطمینان حاصل شود آنها گیر ندهید بیش از حد عمیق برای بیش از حد طولانی و یا جلو گسترده خود قادر نخواهد بود برای مقابله با این راه نیاز به سیستم کار می کنند.

یکrsenal شکل احتمالا چیزی شبیه به این زیر یک 2-3-5 برای بسیاری از بازی اگر نه یک 1-2-2-5.

تیاو خطر مناطق هستند که نیوکاسل را به جلو Almiron و Saint-Maximin حمله خواهد کرد.

باکاری سانیا در انتظار یک ‘بسیار پایین بلوک’ از نیوکاسل

He می گوید که “[Dani کبللس] شده است آموزش واقعا به خوبی و به طور کامل سزاوار شانس خود را” در حالی که Guendouzi از دست رفته “یک تصمیم تاکتیکی”.

باران

من می توانم تایید می کنند که طوفان دنیس دهکدهای آرام در آخرین لحظهای که در شمال لندن اما آن را در سمت چپ محل خیساندن مرطوب.


اعتبار:
گتی ایماژ

من تعجب می کنم اگر که زمین فوق العاده سریع و یا کمی سنگین است. این فانتزی spaceage رزین های بزرگ سیستم های زهکشی من منجر به این باور, اما اگر من شروع به تظاهر من می دانم هر چیزی در مورد لوله کشی زیرزمینی و چگونه است که اثرات چمن سپس ما همه در مشکل.

چگونه خواهد زرادخانه مقابله با نیوکاسل سرعت در مقابله با?

یکrteta صف است, پس حمله به آن را به عنوان هر چند او ضربه در سمت راست d-pad چند بار قبل از شروع مسابقه و حتی صورت گرفته است. سمت چپ-پشت Saka یک جناح, David Luiz یک بازیساز, Mustafi است… خوب اجازه دهید به که… اما Bellerin بسیار بزرگ tbf. نگرانی این است که با جلو چهار نفر از بازیکنان که نه دفاع از جبهه و دنی کبللس در خط میانی در کنار Granit ‘آهسته به عنوان تمام جهنم’ Xhaka نیوکاسل می تواند اجرا شورش در مقابله.

Sنیستی-Maximin سرگرم کننده بزرگ است و حمل نیوکاسل تا زمین هر زمان که او را به توپ. اگر او فقط می تواند کار خود عبور نهایی تصویب و تیراندازی او می شود شگفت انگیز است. نیاز به مقدار زیادی از بهبود اما جادویی بازیکن در آن وجود دارد.

نیوکاسل صف

Debut برای دنی رز و دوم ظاهر برای Valentino Lazaro امروز. من مطمئن هستم که شما می دانید که آن مرد اول است اما دوم جالب جدید ثبت. اتریش حمله بال عقب (او در واقع یک وینگر), Lozaro پیوست از اینتر میلان در شش ماه قرارداد وام و آمد کردن زمین در 0-0 قرعه کشی با نوریچ در آغاز ماه است. او یک جایگزین مستقیم برای یترو ویلمز که برای بقیه فصل با آسیب دیدگی است.

بدون تغییر در سبک قرار دادن هم در دفاع از آنها به عنوان بخشی از یک پنج و حمله به عنوان بخشی از یک تا پنج.

ترکیب اولیه شروع

Arteta ساخته شده است چند تغییر امروز که من مطمئن هستم که بسیاری از شما انتظار می رود. Lacazette است benched نفع Nketiah با یک هافبک رو به جلو سه تا از بیلبائو, اوزیل و په په و… آن را فقط در مورد بیشترین حمله به صف او می تواند به نام. اگر آن چهار نیست سخت کار کردن توپ به مسیر بازگشت نیوکاسل را کمی از فضای بازی که ضد حمله.

سلام

Welcome به ما liveblog برای آرسنال در مقابل نیوکاسل بازی که تا به حال نه بیشتر معنی 15 سال پیش در خوب قدیمی روز قبل از تمام پول در جهان شخم زده شد به این ورزش است. آیا شما به یاد داشته باشید کسانی که ساده تر ، روز شیرر و ویرا رابسون و ونگر قبل از یوتیوب چیزی [ثبت خراش].

به خوبی می اندازد خاطرات زیرا ما امروز در اینجا برای rock n rollin’ clash of ابعاد حماسی. وجود خواهد داشت اهداف و دریبل و آلن Saint-Maximan اجرا خواهد شد با توپ های زیادی و آرسنال احتمالا یکی از پرهزینه دفاعی خطا است که هزینه های آنها سه امتیاز را در برخی از نقطه و ما صرف سنین تشریحی آن همه است.

باکاری سانیا انجام داده است بسیاری از چیزهای خوب در آرسنال پس از مصرف بیش از وجود دارد و استراتژی روشن به عنوان تجزیه و تحلیل در این قطعه بسیار عالی توسط سام دین و دن Zeqiri در حالی که نیوکاسل بازی کرده اند در آشکار و فوق العاده دفاعی ضد حمله به سبک تمام فصل طولانی است. این 5-4-1 نشستن و حمله در سرعت بالا است. آرسنال در حال 4-2-3-1 نگه داشتن توپ اشتباه و پشیمانی از آن است.

اخبار تیم خواهد بود اما انتظار می رود به زودی این تیم به خط تا در آن آشنا اشکال است. آرسنال خواهد تسلط بر توپ و اگر آنها می توانند پینگ عبور در اطراف به سرعت به اندازه کافی باید قادر به باز کردن یک تیم آنها قرار بود بهتر از چیزی است که خود را برتر امور مالی معمولا دیکته کند. این میز به ندرت دروغ هر چند, و این جایی است که هر دو طرف نشستن:

منt آجیل به فکر می کنم که این دو تیم برابر است و عجیب و غریبتر که نیوکاسل می تواند سه نقطه روشن از آنها را اگر آنها مهندس پیروزی امروز.

با ما باشید برای همه عمل و پیوستن به من در نظرات بعد از بازی به بحث در مورد این بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de