به روز رسانی خودکار

FT: آرسنال 1 وستهام 0

یکrsenal از زندان وجود دارد با ناقص پیروزی قابل مقایسه با برخی از Unai Emery اوایل پیروزی. وستهام خواهد بود لگد زدن خود را دارند اما حداقل اجرای آنها روند در مسیر درست است.

95 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

West ژامبون یکی از آخرین فرصت برای پمپ کردن توپ به داخل جعبه…ضعیف دفاع از Bellerin که خود را پاک کردن خطوط و سپس نلسون ساخته شده ناپاک. هدر بزرگ توسط Sokratis برای روشن شدن. در حال حاضر آرسنال به دور از شکستن اما بیلبائو طول می کشد و آن را به سمت گوشه….

95 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

West هام سعی کنید برای ارسال اندرسون روشن کردن سمت چپ اما Bellerin به خوبی به او را پیگیری و برنده کشویی مقابله با. به فینال 50 ثانیه یا بیشتر در حال حاضر…

93 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

یکntonio با یک نا امید ناپاک در کبللس می دهد زرادخانه اتاق برای نفس کشیدن. خوب از اسپانیولی به دور از او ، به دو دقیقه در حال حاضر.

92 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

Cیک وستهام دریافت یک شانس ؟ آرسنال در حال انجام یک کار خوب از دفاع و کند بازی کردن – احتمالا برای اولین بار در این بعد از ظهر.

90 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

یکrsenal رفته اند برای بازگشت پنج در حال حاضر یک دقیقه به علاوه زمان توقف بازی. خوب دفاع توسط Saka به ایستادن و دفاع خوبی در برابر آنتونیو. بیلبائو ضربات یک برابر وستهام و آرسنال باید یک هدف و پا زدن. پنج دقیقه زمان اضافه شده به بازی! عصبی بار در امارات متحده عربی.

89 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

Xhaka طول می کشد سنین را به ذهن خود را روی ضد حمله او تا به حال یک شخص نفرت انگیز امروز و پس از آن لنو به خوبی به ادعای یکی دیگر از وستهام عبور.

اوزیل مردی برای ترک Bellerin. او حداقل دارای یک کمک به خانه می برد.

87 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

West ژامبون هستند ستیللینگ برش از طریق آرسنال با سهولت. یکی دیگر از توپ چشمک می زند در سراسر منطقه است اما لوئیز فقط در مورد آیا به اندازه کافی در مقابل Haller. Saka پایین است در حال حاضر برای آرسنال است.

Fornals آینده برای وستهام اندرسون ، Bellerin در آینده برای آرسنال است.

85 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

سuizzical به نظر می رسد از Sokratis که فقط ایستاده بود و اجازه اجرای توپ در پشت, اما آن را تا به حال آمده کردن زرادخانه بازیکن. West Ham گوشه اما Lacazette سر دور در نزدیکی پست.

83 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

منf وستهام می تواند در حفظ و بازی به عنوان آنها تمام بعد از ظهر آنها را به فرصت دیگری در مراحل پایانی.

و به عنوان ما می گفتند…Haller می شود در سراسر لوئیز در مقابل پست و لنو reactes به سرعت خود را به صرفه جویی flicked تلاش است.

81 دقیقه: آرسنال 1 وستهام 0

Wکلاه ضد اوجی راه برای نمره بدون استحقاق هدف باز اما طرفداران آرسنال در امارات اهمیتی نمی دهد.

GOOOOOOOOAAAAAALLLL! آرسنال منجر

Well خوب. VAR قوانین در آرسنال را به نفع. بیلبائو بود شات منحرف از لبه جعبه و آن را لوپ تا بیش از این West Ham مدافعان – اوزیل به دنبال آن و در راس مربع برای Lacazette به ضربه بزنید. پرچم بالا رفت و در ابتدا, اما آرسنال بازی اوزیل خارج نشده و توسط یک ماده اینچ – آن را در واقع نسبتا روشنی پس از پخش.

76 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Xhaka تا به حال یک بعد از ظهر برای فراموش کردن او mis-مکان های دیگر عبور را به عنوان او تلاش می کند برای بازی در نلسون پایین سمت راست. آرسنال فاقد حمایت خود را راست و حرکت را کند می کند.

دقیقه 75: آرسنال 0 West Ham 0

Nیخ فعل و انفعال از زرادخانه اما اوزیل تبدیل کردن شانس بیش از حد به ضرب گلوله پس از معکوس عبور از Lacazette. توپ را می شکند و وستهام بهار دوباره به جلو و حرکت به پایان می رسد با یک اعتصاب به چمن است که مستقیما در لنو. این بازی دیدن اره در حال حاضر.

72 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

یک زن و شوهر از miniutes’ زمان توقف اما لوئیز مناسب است برای ادامه. آرسنال در, اما در حال تنبیه کنید برای یک ناپاک.

70 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

باوون را تهدید می کند پایین سمت راست و برنده یک گوشه. این بار یک زرادخانه سر برنده اولین توپ, اما پس از آن اوزیل جلب نجیب و وستهام می تواند نگه داشتن فشار در. هیچ سوال وجود دارد که آنها باید برنده این بازی شده اند و این تیم بهتر است. لنو مشت روشن و لوئیز پایین است پس از یک برخورد.

68 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Reiss نلسون خواهد بود آرسنال دوم تغییر دهید. آرسنال تقریبا پیدا کردن یک راه را از طریق وست هام تنومند مقاومت اما اوزیل کم عبور از راست قطع شده است.

این مثل این است که یک مسابقه بسکتبال چند, و وستهام مستقیم در این حمله در انتهای دیگر. برنج شاخه های بیش از. نلسون در آینده برای په په.

66 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

یکrsenal عقب بر گردیم روی پای جلو را از طریق Saka و په په اما وستهام فرار به جلو دوباره و بون شاخه های مستقیم در لنو از 25 متری. آرسنال مرکز پشت نگه داشته و حمایت کردن و خاموش کردن دعوت میکنه.

63 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Lacazette overhits یک پاس به په په. آرسنال نیاز به بهتر از او. آنتونیو حیله گری بیش از حد برای Sokratis دوباره و او تصدیق یک ضربه آزاد و یک کارت زرد. Luiz سر Creswell تحویل دور.

61 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

یکrsenal شروع به نگاه پایه دار اما آنها یک هدف و پا زدن. Lacazette اول چند involvements شده اند به عنوان شدید به عنوان شما می خواهم. Luiz مجبور است برای دفاع از پایین سمت چپ و تصدیق یک پرتاب در.

59 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

یکrsenal ساخت اولین تعویض بازی به عنوان Alexandre Lacazette محروم می شود. شما انتظار می رود او جایگزین ادی Nketiah – و در واقع آن است که این مهاجم جوان که باعث می شود راه. هیچ هدف برای او امروز اما Fabianski را جریمه توقف به انکار او.

56 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Good جنبش از Nketiah به اجرا در سراسر West Ham مرکز-نیمه و تقریبا در پایان یک Ozil از طریق توپ.

عزیم سپس آنتونیو نتواند دیگر شانس بزرگ! به لنو خود را با توجه, که عالی بود رفلکس ذخیره کنید. یک سانتر از سمت چپ بود flicked در Haller و آنتونیو به حال هدر از شش متری اما لنو گیر کردن دست چپ خود را به صرفه جویی در.

53 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

تی شرتکلاه فوق العاده بود بازی از Saka با mazy از اجرا کردن به در و او ورقه Nketiah اما Fabianski تنگ زاویه و ساخته شده خود را بزرگ. خوب صرفه جویی از وستهام دروازه بان و سپس په په شات مسدود شده است.

50 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

تیاو پرچم بالا می رود بعد از اوزیل را از طریق تکان دادن به په په. ما هنوز برای دیدن هر چیزی از غرب هم به عنوان یک حمله به زور در این نیمه. Xhaka سوئیچ از بازی به سمت په په اجرا می شود از طریق یک هدف و پا زدن.

48 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Pاپه می خواهد ناپاک در لبه منطقه اما هیچ چیز داده شده توسط مارتین اتکینسون. بیلبائو و سپس به دنبال Saka در همپوشانی اما بون با رهگیری. آرسنال باید West Ham گذراند در شروع این نیمه…په په شلاق یک صلیب به سمت بیلبائو در پشت پست و آن را فقط در مورد evades پا خود را.

ما در راه است!

یکrsenal نیاز به بالا بردن سطح خود را در این نیمه.

نه بیش از حد در گذشته از آن Sokratis هدر

آنچه را که نیمی…

Somehow آن است که هنوز هم کرد. دیوید مویس خواهد بود بسیار خوشحال با تیم خود تلاش و آنها را به ایجاد بهترین دو شانس بازی – یکی از یک گوشه هنگامی که آنتونیو شات گسترده ای از چند متری و در یک ضد حمله هنگامی که آنتونیو موفق به مربع برای Haller.

آرسنال تا به حال برخی از خوب معابر در اختیار داشتن – به عنوان شما انتظار می رود با یک هافبک از Xhaka, کبللس و Ozil – بلکه نگاه بسیار سست و آسیب پذیر به pacy می شکند. به عنوان شما انتظار می رود با یک هافبک از Xhaka, کبللس و اوزیل….

HT: آرسنال 0 West Ham 0

Tدر اینجا بود اواخر درخواست مجازات برای یک ناپاک در Nketiah اما پس از VAR بررسی هیچ چیز داده شده است. وجود دارد ممکن است تماس, اما قطعا روشن و واضح اشتباه است.

45 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Wکلاه کیسه مخلوط از نیمی از آنتونیو در این زمان او می افتد بیش از پاهای خود در هزینه پرتاب در. یک دقیقه از زمان اضافه شده به بازی.

44 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Sبا نام مستعار گرفتن جلو پایین سمت چپ و دوباره اما West Ham مقابله با صلیب. که بسیار عالی سوئیچ از بازی از برنج به آنتونیو و لوئیز سینه پشت یک گوشه هنگامی که او می تواند آن را ترک کرده اند برای لنو. اوزیل برنده fould فقط در خارج از این منطقه است.

دقیقه 41: آرسنال 0 West Ham 0

Michail آنتونیو اصلی از وست هام. در این زمان او به رقص در اطراف Sokratis و شلاق در مقطعی که لوئیز سر پشت یک گوشه.

Huuuuge فرصتی برای وست هام! آرسنال قانع کننده نیست از مجموعه قطعات دوباره. توپ رهبری را در پست اما آنتونیو شاخه های گسترده ای را از چند متری در مفصل گردنده.

39 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Pاپه شروع به بازی در حال حاضر و تقریبا دریبل تمام راه را از طریق به صورت یک در یک فرصت است. توپ را اجرا کنید از طریق به Nketiah که شات پایین و در دروازه بان, اما این پرچم بود به هر حال.

36 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Nیخ ایده از بیلبائو به نظر می رسد که برای بازی در Ozil یا Nketiah با اولین تلنگر در اطراف گوشه وجود دارد وزن بیش از حد بر روی توپ. Haller سپس penalised از بازگشت از یک موقعیت آفساید.

سپس په په پرش از طریق وست هام چهار و برنده یک گوشه می تواند او گرفته اند شات ؟ Xhaka با مقابله به توقف آنتونیو در شکستن.

34 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Diop دفاع خوب دوباره برای مقابله با Saka صلیب. Xhaka به نظر می رسد برای تسریع در این بازی با یک توپ بر بالا برای په په و Creswell سر پشت یک گوشه. Fabianksi جلب هست.

31 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

West ژامبون را دیده اند بسیاری از توپ در آخرین 10 دقیقه اما آنها در حال گرفتن نیمه شانس در مقابله. آرسنال هافبک و پشت خط فاقد تحرک غیر از Saka.

این بار آنها یک گوشه اما Sokratis می شود تا به خوبی برای برنده شدن مهم سربرگ قبل از Fornals حملات مستقیم در لنو از راه دور.

دقیقه 28: آرسنال 0 West Ham 0

یکمسئله n آرسنال با داشتن این است که اوزیل و په په را دو رسانه اما هر دو در حال اشغال فضاهای مشابه و مبارزه برای ترکیب با یک دیگر زمانی که آنها دریافت توپ. آن را کاملا کلیک کردن بر روی پایین آن طرف. بون در حال حاضر می خواهد ناپاک در برابر Saka, اما هیچ چیز انجام می دهند و آرسنال عقب بر گردیم در این حمله.

26 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

یکrsenal لذت بردن از یک طلسم در اختیار داشتن در خط میانی اما این حرکت به پایان می رسد زمانی که اوزیل است نه اعطا ناپاک برای یک چالش Ogbonna. West Ham دفاع به خوبی در شکل خود را.

23 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Wکلاه یک فرصت برای آرسنال به باز کردن به ثمر رساند. از فاز دوم از یک گوشه بیلبائو می ایستد تا یک رنده عبور از سمت راست و Sokratis گیاهان یک هدر به نوار بینام و نشان.

پایین انتهای دیگر آن بیشتر کار خوب از آنتونیو را به نفع خود یک ضربه آزاد فقط در خارج از زرادخانه منطقه است. Creswell چکش رایگان و پا زدن بیش از نوار.

دقیقه 21: آرسنال 0 West Ham 0

Not برای اولین بار در بازی های اخیر اوزیل و په په باید متضاد ایده ها به یک دیگر و توپ زدم بدون ضرر به فضا توسط آلمانی. کبللس سپس شلاق یک صلیب به سمت بیلبائو در پشت پست اما Ngakia سران روشن است.

18 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

یکntonio به نظر می رسد مانند در حال اجرا به دور از آرسنال دوباره و فقط نگه می دارد توپ را در جناح راست. کبللس را به خوبی به عقب بر گردیم و یک پا در.

در مرحله بعد از حمله شریف ورقه Haller در پشت Sokratis اما او را لمس بیش از حد سنگین و لنو می آید و خط او را خفه. خواهد West Ham غم و اندوه این شانس از دست رفته?

دقیقه 16: آرسنال 0 West Ham 0

Nیخ بازی از آرسنال پایین سمت چپ بیلبائو ورقه Saka در پشت در با هم همپوشانی دارند. ماهواره تحویل به پست نزدیک اما آرسنال وجود دارد برای روشن شدن و وستهام زنده ماندن.

دقیقه 14: آرسنال 0 West Ham 0

Now آرسنال تهدید شانس آمدن در هر دو به پایان می رسد. توپ معافیت رایگان در West Ham جعبه و اوزیل چرخش و اعتصابات در شلیک – آن را بر روی هدف است اما Creswell مسدود قبل از Nketiah یافت آغوش Fabianski از یک زاویه تنگ. باز بازی.

12 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

بrilliant ضد حمله از غرب هم که در معرض پابلو ماری عدم سرعت. آنتونیو span در پشت سر او و وست هام تا به حال دو برابر یک – آنتونیو فقط به حال به مربع برای Haller یا نگاهی به شات خود را اما نه. او با بازی با پاس پشت شریک زندگی خود را و شانس می رود.

10 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

Fornals میدارد تا برای اولین بار رزرو از بازی – هک کردن په په که فقط تا به حال بیش از حد پا برای او پایین سمت راست پهلو. آرسنال برنده توپ را به عقب به سرعت و gobbling تا تمام توپ دوم در حال حاضر. خیلی بهتر از این تیم در خانه.

دقیقه 8: آرسنال 0 West Ham 0

یکrteta تیم فقط شروع به لذت بردن از کیفیت بهتر در اختیار داشتن بالاتر زمین اما این حرکت به پایان می رسد با احمقانه شات از 30 متری توسط Xhaka که مگس ها بر روی نوار. نیاز به توقف گوش دادن به جمعیت فریاد ‘SHOOOOOOT’.

دقیقه 6: آرسنال 0 West Ham 0

یکrsenal صرف مقدار زیادی از زمان در حال عبور از بین دو مرکز پشت و Xhaka اما نه پیدا کردن آن آسان به پیشرفت توپ و یا پیدا کردن کبللس. په په پایین می رود به دنبال ضربه آزاد بود اما نرم.

4 دقیقه: آرسنال 0 West Ham 0

باوون را به ضرب گلوله کشته شد در واقع مخفیگاه آنان در اطراف پست توسط لنو اما آرسنال روشن شدن نتیجه گوشه. نه قانع کننده شروع شده توسط میزبان در چند دقیقه اول به عنوان Sokratis کشیده است تا برای یک ناپاک. Nketiah می دهد توپ دور به دنبال په په.

دقیقه 2: آرسنال 0 West Ham 0

West هام سعی کنید برای تست Saka با قطر از لگد کردن اما آرسنال برنده توپ دوم و حل و فصل را در فاز اول در اختیار داشتن. به نظر می رسد یک 4-4-2 از وستهام امروز با آنتونیو و Haller تا بالا. بون در جناح راست.

Oooooh اوایل قول می دهم از وست هام. Xhaka نیست باید گزینه های بسیاری در خود نیمی اما استعداد توپ به بون که اعتصاب در نزدیکی پست با یک شوت از 25 متری.

پا زدن کردن!

West ژامبون ما آغاز شده.

بازیکنان در راه خود را به بیرون از تونل

Not طولانی در حال حاضر تا زمانی که لگد کردن – هنوز هم مقدار زیادی از صندلی های خالی در امارات. هیچ pre-match handshakes البته که به نظر می رسد کاملا توخالی و بی معنی حرکت با لیگ برتر.

جوان جرمی Ngakia در گرم کردن


اعتبار:
ایسنا

چه انتظار از غرب ژامبون?

My همکار سام دین تماشای پیروزی برابر ساوتهمپتون در لندن / ورزشگاه: روز شنبه گذشته و این چیزی است که او ساخته شده از آنها. او بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و در اینجا است که یک taster:

اندازه Sebastien Haller سرعت Michail Antonio, دید از پابلو Fornals و بهترین از همه, انرژی کامل پرستو Jarrod بون. آنها همه با هم برای وستهام که شایسته برنده به صعود از منطقه سقوط.

بیلبائو بسته شدن در در 50 آرسنال اهداف سریع تر از هر یک از اعتصاب خود در PL عصر

Read در مورد بیلبائو را اعداد در جزئیات بیشتری در فوتبال ما Nerd عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا به حقایق و آمار و تجزیه و تحلیل مستقیم به صندوق پستی خود را و همچنین به عنوان انتخاب کنید فوتبال ما محتوا. این برنامه رایگان!

یک یادآوری به شما می گویند در نظرات

I‘ll be فرو بردن به بخش نظرات در 15 دقیقه پس از زمان سوت بنابراین این یک سر به ارسال خود را در مشاهدات و نظرات و یا سوالات در طول بازی.

برخی از جالب اخبار تیم مشغول به

West ژامبون طرفداران به نظر می رسد خوشحال است که مویس ماندن در جلو پا و سه به جلو. علامت گذاری شریف, Declan برنج گرانیت جاکا و دنی کبللس نسبتا paceless کوارتت مرکزی هافبک بنابراین ممکن است زمان و فضای بازی برای هر دو تیم امروز.

Ainsley-میتلند نیلز به نظر می رسد از نعمت با Sokratis ترجیح داده در سمت راست-پشت در حالی که هکتور Bellerin استراحت است. حضور Bukayo Saka در سمت چپ-پشت ممکن است چیزی برای انجام با آن – با جناح جوان پرواز رو به جلو آرسنال می تواند شیب یک به سه با مرکز نیم در طرف دیگر.

West Ham تیم و subs: Haller, آنتونیو و بون همه شروع

آرسنال تیم و subs: Nketiah همچنان به جلو به عنوان Sokratis در سمت راست پشت

یکی دیگر از رزونانس ثابت برای باکاری سانیا

Eبسیار آرسنال بازی به نظر می رسد لود با اهمیت برای باکاری سانیا: آخرین بار در لیگ برتر او مواجه سابق باشگاه اورتون و مخفیگاه آنان را برای آرسنال کار کارلو آنچلوتی امروز او می آید تا در برابر رئیس قدیمی دیوید مویس و بعد مربی پپ گواردیولا در منچستر سیتی.

آرسنال باید نه برنده سه دوره متوالی لیگ بازی پس از برنده شدن در روز پایانی فصل گذشته و دو بازی از این اگر چه شما می توانید استدلال می کنند مسابقات از فصول مختلف سال باید توان مرتبط با هم در یک اجرا. آخرین بار آنها موفق به کسب سه مستقیم بازی های لیگ مناسب بود در ماه فوریه گذشته.

آنها خواهد بود بدون هافبک لوکاس Torreira با توجه به شکسته مچ پا پایدار در پورتسموث در جام حذفی اگر چه این ثابت است که ممکن است به نام برای اضافه شدن توپ پیشرفت دنی کبللس به هر حال.

West Ham انتقادهای منفی خود را رویکرد در Etihad ماه گذشته اما به مراتب بیشتر از مشاغل که به ثمر رساند دو بار در لیورپول است. که عملکرد یک سکوی پرشی برای حیاتی 3-1 پیروزی برابر ساوتهمپتون و اگر غرب هم می تواند تکرار آن حمله به اجرای آنها می تواند باعث مشکلات آرسنال. Michail آنتونیو فیلیپه اندرسون و Jarrod بون باید با سرعت و حیله گری به مشکل دفاع به احتمال زیاد توسط لنگر شکودران مصطفی و David Luiz.

آخرین بار این دو ملاقات در ماه دسامبر آرسنال شد فقط چهار امتیاز بالاتر از منطقه سقوط است اما به پایان رسید در نیمه دوم باز گشت از طریق اهداف اتلتیک بیلبائو, نیکولا په په و گابریل Martinelli.

“اگر ما به ضرب و شتم وستهام از آن خواهد شد به احتمال زیاد. به طوری که تنها هدف” گفت: Arteta از چشم انداز صلاحیت لیگ قهرمانان.

“اگر بازی توسط بازی ما بروید و شروع به گرفتن سه نقطه و سه نقطه و سه نقطه و پس از آن ما باید یک فرصت در آخرین سه یا چهار بازی این فصل است.”

اخبار تیم در مدت کوتاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im