آرسنال به جلو Caitlin Foord را از خود جدا برای دو هفته به عنوان یک coronavirus احتیاط پس از بازگشت از وظیفه بین المللی با استرالیا, باشگاه تایید کرده اند.

Foord, 25, بخشی از استرالیا تیم است که ضرب و شتم ویتنام 2-1 – و 7-1 در مجموع – در بادامک شود علیرغم قرار داشتن در روز چهارشنبه به واجد شرایط برای این تابستان بازی های المپیک است.

پس از بحث و گفتگو با دولت انگلستان آرسنال تصمیم گرفت که Foord باید خود جدا. او را آزمایش کرده است و مثبت و یا نشان داده شده است, علائم کروناویروس.

او را از دست روز یکشنبه جام حذفی بازی مقابل تاتنهام خود را به زنان سوپر لیگ فوتبال ایران در شهر بریستول در مارس 22 و پا برای اولین بار از آرسنال لیگ قهرمانان اروپا برابر پاری سن ژرمن در 25 مارس. این است, البته, ارائه تمام این وسایل پیش بروید به کروناویروس در ادامه به اخلال ورزشی در سراسر این قاره است.

“کیتلین Foord او مکاتبات از آرسنال به طوری که او می تواند در قرنطینه به مدت 14 روز” گفت: Matildas مربی حول و حوش Milicic.

چلسی تایید کرد به تلگراف ورزشی که سام Kerr – که او نیز در برجسته است که بازی نمی خواهد به قرنطینه.

در یک بیانیه آرسنال گفت: “ما به شدت زیر عمومی دستورالعمل های بهداشتی و به عنوان بخشی از این اقدامات است که این باشگاه شده اند پس هر یک از کارکنان و یا بازیکنی که سفر به هر یک از کشورها را تحت تاثیر قرار در هفته های اخیر خود جدا برای دو هفته به عنوان یک احتیاط.

“کیتلین ویژه برای استرالیا در مقدماتی المپیک ثابت در ویتنام این هفته او در حال حاضر نشان دادن هیچ نشانه ای اما به عنوان یک احتیاط او را از خود جدا در خانه در انگلستان برای 14 روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im