آرسنال قرارداد بست مذاکرات با Bukayo Saka یک اولویت برای باکاری سانیا در زمانی که تیم ملی reconvenes هفته آینده

آرسنال قرارداد مذاکرات با Bukayo Saka شد و در بن بست قبل از فوتبال به حالت تعلیق در آمد برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Saka تنها 15 ماه در سمت چپ او معامله در امارات و باشگاه خود را می خواهید او را به یک جدید علیه ایران به جای خطر او را ترک برای جبران فقط.

باکاری سانیا را از تیم خود جدا و پس از مدیر آزمایش مثبت برای Covid-19 و کار مورد نیاز خواهد بود در Saka جدید قرارداد زمانی که آنها بازگشت در هفته آینده.

انگلستان زیر 19 بین المللی است که در حال حاضر در رادار از اروپا و تیم های برتر پس از دستیابی به موفقیت فصل در لیگ برتر است.

او هنوز هم تحت نظر او اولین قرارداد حرفه ای در اطراف £7,000 یک هفته به علاوه ظاهر پول است و به طور منظم تحت Arteta.

18 سال به ویژه در همه اما یکی از Arteta این مسابقات پس از انتصاب مدیر جدید در ماه دسامبر.

تمرکز خود را شده است در بازی به طور منظم به جای یک معامله جدید است منجر به رقیب باشگاه های سنجش از او می تواند در دسترس خواهد بود.

Saka انتظار می رود که مستقر در نهایت به عنوان گسترده ای به جلو اما در این فصل انجام شده در سمت چپ — برای بسیاری از ظاهر خود را به دلیل آسیب رنج می برد با کیه Tierney و Sead Kolasinac.

او یکی از یک گروه کوچک از زبان انگلیسی نوجوانان بازی به طور منظم در لیگ برتر همراه با ماسون گرینوود در منچستر یونایتد.

در طول دوره کریسمس او علنا اظهار داشت که او وزن خود را بین المللی از او به عنوان گزینه های واجد شرایط برای نیجریه و همچنین انگلستان است. او واجد شرایط برای نیجریه از طریق پدر و مادر خود را اما نه ملت تا به حال ساخته شده روش در مورد او مرتکب آینده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر