یک مطالعه جدید نشان می دهد که یک داروی مورد استفاده در درمان آرتروز می تواند موثر در درمان یک عارضه بالقوه مرگبار از COVID-19.

این دارو آناکینرا می تواند کمک به کروناویروس بیمارانی که بدن در حال حمله توسط خود سیستم ایمنی بدن با توجه به یک مطالعه مشاهدهای پنج شنبه منتشر شده در مجله لانست روماتولوژی. آناکینرا در حال حاضر تایید شده برای درمان بیماری های خود ایمنی آرتریت روماتوئید.

محققان ایتالیایی به دوزهای بالا از آناکینرا به یک گروه از 29 coronavirus بیماران مطالعه آنها در کنار یک گروه از 16 که دارو دریافت خواهید کرد. تمام 45 نفر نیز دریافت آنچه “استاندارد مراقبت” متشکل از non-invasive ventilation (CPAP) ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و anti-HIV ترکیب داروی لوپیناویر/ریتوناویر.

از گروه دريافت آناکینرا, 21 از 29 شاهد بهبود در عملکرد تنفسی در مقایسه با تنها نیمی از این گروه دریافت نمی مخدر است. تعداد زیادی از بیماران دریافت آرتروز دارو بهبود از ویروس با 26 نفر از 29 زنده ماندن در حالی که 7 نفر از 16 نفر از دریافت تنها استاندارد مراقبت درگذشت.

“بیماران در مطالعه ما بودند به شدت بیمار بود و به طور متوسط سن 62 و اساسی شرایط سلامت آنها در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19” مطالعه همکاری نویسنده کیار Tassan الدین گفت: در آزادی مطبوعات. “دولت با دوز بالا تزریق وریدی آناکینرا در این بیماران… به نظر می رسد تعدیل التهاب سيستميک و ارتباط با مترقی بهبود در عملکرد تنفسی.”

Intravenous Drip
محققان در حال مطالعه چند دارو به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19 به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است.
sudok1/گتی

این مطالعه نشان داد وعده در کاهش نشانه هایی از “cytokine طوفان” فرایند سیستم ایمنی بدن حمله به خود بدن را بافت. در COVID-19 بیماران سايتوکين طوفان اغلب منجر به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) یک عارضه باعث شدید التهاب در ریه ها است که مسئول بسیاری coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“در حالی که توجه زیادی را به خود معطوف داشته و تا کنون ویروسی کنترل التهاب کنترل نیز ممکن است به عنوان مهم برای درمان COVID-19. این به نظر می رسد به ما اجازه برای به تعویق انداختن یا جلوگیری از لولهگذاری در بسیاری از بیماران” Din گفت.

نتایج این مطالعه باید با احتیاط مصرف شود. محققان تاکید کرد که در مقیاس بزرگ تصادفی و کنترل شده و آزمایش های مورد نیاز برای تایید دارو مفید است. تصادفی آزمایشی از این دارو در حال حاضر در حال پیشرفت است اما با استفاده از دوزهای پایین تر در بيماران بدون ARDS.

آناکینرا می تواند به خصوص جذاب نامزد برای درمان COVID-19 پس از این دارو در حال حاضر تایید شده برای درمان بیماری دیگری به طور بالقوه اجازه می دهد آن را به گریز از بسیاری از آزمون های ایمنی و موانع قانونی است که می تواند باعث تاخیر طولانی برای داروهای جدید.

اگر چه معلوم نیست که آیا این دارو در نهایت ثابت شود مفید در برابر ویروس هر درمان است که verifiably نشان می دهد حتی خفیف اثر می تواند کمک به ارائه بسیار مورد نیاز برای کمک به تاکید مراقبت از سلامت سیستم در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“تا زمانی که یک واکسن در دسترس است, ما به فوریت نیاز به پیدا کردن یک راه برای کمک به مردم برای زنده ماندن شدید ترین علائم COVID-19 و برای انجام این کار بدون قریب به اتفاق بخش مراقبت ظرفیت بیمارستان” گفت: پروفسور لورنزو Dagna دیگری از این مطالعه همکاری نویسنده است. “یک درمان است که در حال حاضر به ملاقات سخت تست های ایمنی و در دسترس است که در مقادیر کافی برای پاسخگویی به نیازهای زمان همه گیر ایده آل است.”

آناکینرا است که نه تنها آرتروز مواد مخدر در حال مطالعه به عنوان یک امکان درمان برای ویروس. یک کارآزمایی بالینی این دارو توکلیزوماب همچنین در حال حاضر در جریان است. هیچ داروهای تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به عنوان یک درمان برای COVID-19.

نیوزویک رسیده به FDA برای نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de