هنرمندان افتخار جورج فلوید قدرتمند با نقاشی دیواری در مینیاپولیس

مراحل از نقطه جورج فلوید در زمان خود آخرین نفس در مینیاپولیس یک نقاشی دیواری را تبدیل به یک مکان برای جمع آوری و به سوگواری. هفته گذشته Xena گلدمن Cadex Herrera و یک گروه کوچک از هنرمندان به اتمام پرتره در کمتر از یک روز.

“آیا شما احساس می کنید به شدت مورد ایجاد این نقاشی دیواری?” رادیو فردا پرسید.

“من فوق العاده عصبانی است که من از تماشای یکی دیگر از مرگ در دست اجرای قانون است. ما این را دیده ام بسیاری از بار. ما نیاز به اقدام” هرا گفت.

“و به خصوص در حال حاضر ما احساس می کنیم مثل تمام کشور و جهان است فریاد برای عدالت و این راه ما را از جیغ و همچنین” گلدمن گفت: نقاشی دیواری که می ایستد 20-فوت عرض و 6 1/2 فوت بالا.

Minneapolis Police Death
مالزی Hammond, 19, اماکن گل در یک یادبود دیواری برای جورج فلوید در گوشه ای از خیابان های شیکاگو و 38th خیابان چهار شنبه, مه 31 سال 2020 در مینیاپولیس. جان Minchillo / AP

آفتابگردان را احاطه کرده فلوید ، نگاه از نزدیک و شما خواهید دید نام دیگران مانند Tamir برنج و آمریکا و Philando کاستیا.

“چرا شما می خواهید برای ایجاد آفتابگردان در اطراف جورج فلوید?” رادیو فردا پرسید.

“آفتابگردان نشان دهنده طول عمر و وفاداری. نام داخل گل نشان دهنده دانه است که هرگز قادر به رشد را به طور کامل توسعه گل” هرا گفت.

شما پیدا کردن نقاشی های دیواری برای جورج فلوید تا آنجا که به لس آنجلس و انگلستان و حتی سوریه اما این یکی در مینیاپولیس تبدیل به یک فانوس دریایی برای شفا.

“من می خواستم برای ایجاد چیزی است که کمک خواهد کرد me heal شخصا و متوجه نیست که از طریق این کمک خواهد کرد که جامعه درمان و همچنین” هرا گفت.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im