به عنوان رسانه های دولتی چین طعنه ایالات متحده در پاسخ به Coronavirus تهمت سنا متحد به دنبال تحریم در پکن بیش از همه گیر پروب

نیوزویک | No comments

سناتور لیندزی گراهام از کارولینای شمالی در روز سه شنبه معرفی یک لایحه که اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال تحریم علیه چین اگر آن امتناع مطابق با تحقیقات بین المللی به شیوع کروناویروس. در همین حال پکن رسانه های دولتی همچنان ادامه دارد و به طعنه امریکا گفته فقیر دست زدن به این بیماری همه گیر.

گراهام معرفی COVID-19 پاسخگویی به قانون همراه با هشت نفر دیگر اوباما از جمله می سی سی پی سناتور سیندی هاید-اسمیت و سناتور فلوریدا, ریک اسکات. “من متقاعد شده چین هرگز با همکاری جدی بررسی مگر اینکه آنها برای انجام این کار” سناتور گفت.

بر اساس این قانون پیشنهادی چین را از 60 روز به ارائه شفاف حسابداری از هر coronavirus مرتبط با بررسی همه عامل مرطوب بازار به حداقل رساندن خطر ابتلا به بیماری های زئونوز است که می تواند حرکت از انسان به حیوان و انتشار “همه طرفدار دمکراسی در هنگ کنگ است که دستگیر شده بودند در پست COVID-19 سرکوب.”

اگر تهمت نمی تواند تایید به کنگره است که این اقدامات رخ داده است ظرف 60 روز از قانون رفتن به اثر پس از آن رئیس جمهور باید گزینه ای را برای وضع تحریم علیه چین است. در میان گزینه های برای تحریم شامل انجماد دارایی های برخی از مقامات چینی, لغو ویزا برای برخی از مقامات چینی و ممنوعیت دانشجو ویزا برای اتباع چینی.

گراهام یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرسخت متحدان اتحاد تکرار جمهور در سرزنش چین برای شیوع. این سناتور نیز نامیده می شود برای پکن برگزار می شود مسئول خسارت ناشی از در ایالات متحده آمریکا توسط coronavirus.

مقامات ایالات متحده ادعا می کنند چین بود و نه در آینده با اطلاعات مربوط به virus. در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال دیده می شود هوش است که ثابت می کند coronavirus فرار کرده بود از یک آزمایشگاه است.

مقامات چینی ادعا می کنند آنها شده اند شفاف با اطلاعات در مورد این ویروس ساخته شده و تمام تحقیقات خود را در دسترس است. دولت چین متعلق به شین هوا اخبار آژانس در روز سه شنبه منتشر متحرک تبلیغات تصویری تمسخر امریکا گفته فقیر پاسخ به این ویروس.

به نام Once Upon A ویروسهای تصویری به تصویر می کشد ایالات متحده آمریکا به عنوان مجسمه آزادی در حالی که یک جنگجو نشان داده شده است با پوشیدن یک ماسک صورت. زمانی که شخصیت های چینی بالند در مورد ساختمان موقت بیمارستان در ده روز ایالات متحده خواستار آن را “اردوگاه کار اجباری.” پس از گفت ویروس رفته هوابرد ایالات متحده رقم می گوید: “آن را به طرزی جادویی از بین برود در آوریل” بازتاب سخنان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک تظاهرات سیاسی در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت کنندگان که افزایش درجه حرارت در ماه آوریل را ویروس پراکنده. “این ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به انجام بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما گرما در می آید که به طور معمول دور خواهد شد در ماه آوریل” رئیس جمهور گفت:.

نیوزویک رسیده به سناتور گراهام و انتخاب رسانه برای نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

Graham
آمریکا قضائیه رئیس کمیته لیندزی گراهام (R-SC) ریاست طی یک کمیته قضایی مجلس سنا جلسه بررسی مسائل مربوط به مسئولیت در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع مارس 12 سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.
Carlos Barria-استخر/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>