رمان coronavirus همچنان به گسترش در آمریکا با بیش از 1300 نفر بیمار و 42 مرده است. شهرها و ایالات متحده را محدود گردهمایی های زیادی از مردم و حتی آرای انتخابات ریاست جمهوری در حال لغو تظاهرات. در اینجا یک لیست از حوادث و مقصد شده اند که تحت تاثیر شیوع.

جشنواره های موسیقی

Coachella و دلیجان

سازمان سالانه جشنواره موسیقی را تحت فشار قرار دادند آن را به مدت شش ماه در جهت مقامات بهداشتی. Goldenvoice اعلام کرد تغییر زمان از سال 2020 جشنواره موسیقی در یک Instagram پست چهارشنبه.

Coachella در حال حاضر را بیش از دو تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر: اکتبر 9 تا 11 و 16 اکتبر به 18. آن خواهر و برادر, جشنواره, دلیجان, که برجسته موسیقی کشور برگزار خواهد شد اکتبر 23 تا 25.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

پس از اعلام headlining عمل Dan + Shay به توییتر گرفت تا اعلام کند که آنها نمی خواهد بود قادر به ایجاد دوباره داده خرما با توجه به برنامه ریزی سفر.

Coachella تساوی به یک چهارم میلیون نفر به Indio, California, هر سال است. این سال را به ترکیب مجموعه ای شامل Frank Ocean Rage Against the Machine, Travis Scott, Lana Del Rey و Thom Yorke.

South by Southwest

Austin شهردار استیو آدلر لغو South by Southwest برجسته فیلم و موسیقی و رسانه های کنفرانس بود که مجموعه ای برای شروع در یک هفته. این حرکت در می آید و پس از چند هفته از فشار افکار عمومی که در طول این کنفرانس از دست داده و عمده شرکت کنندگان از جمله Facebook, Twitter, اینتل, Mashable, Netflix و آمازون و Infinite. بیش از 50000 نفر تا به حال درخواست برای این رویداد می شود.

“وجود دارد قابل قبول در مسیر رو به جلو است که کاهش خطر ابتلا به جامعه ما” گفت: دکتر مارک Escott, Austin موقت اقتدار بهداشت. او اشاره کرد که تعداد بازدید کنندگان از حضور در SXSW و بسیاری از آنها ریشه جغرافیایی ایجاد کرده اند که وضعیت بحران است.

هیچ مورد از COVID-19 تایید شده است در شهرستان تراویس که در خانه های Austin Escott گفت. وجود دارد حداقل شش مورد در منطقه هوستون آسوشیتد پرس گزارش.

جشنواره موسیقی فوق العاده

میامی جشنواره موسیقی فوق العاده که برنامه ریزی شده بود به محل مارس 20 به 22 نامیده شده است تا در سال آینده میامی هرالد گزارش شده است.

Tin Pan جنوبی آهنگسازی جشنواره

سالانه آهنگسازی جشنواره شامل هر دو تازه کار و حرفه ای آهنگسازان لغو شده است. Tin Pan جنوبی آهنگسازی جشنواره دهندگان ذکر شده هر دو سال اخیر گردباد مرگبار و همچنین coronavirus نگرانی.

فیلم و تئاتر

برادوی را نشان می دهد لغو

برادوی در حال رفتن تیره با توجه به coronavirus نگرانی به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد گردهمایی با 500 نفر و یا بیشتر دیگر مجاز در ایالت نیویورک. در حالی که نیویورک بان راه اندازی شد برای رفتن به اثر جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر برادوی را نشان می دهد خاموش آغاز کرد و در 5 p. m. روز شنبه و از طریق اجرا خواهد شد مارس 12.

فیلم ترایبکا جشنواره به تعویق افتاد

در بیانیه روز شنبه, ترایبکا جشنواره اعلام به تعویق افتادن بر اساس فرماندار کومو را اعلام. این جشنواره قرار بود به جای 15 آوریل – 26 بنیانگذاران جین روزنتال گفت: در این جشنواره گروه های سایت.

CinemaCon

انجمن ملی تئاتر صاحبان لغو CinemaCon 2020 در اصل برنامه ریزی شده برای 30 مارس – آوریل 2 در لاس وگاس سازمان گفت: در بیانیه ای به توییتر پنج شنبه. کنوانسیون امکانات توزیع کنندگان و غرفه داران ارائه فیلم های آینده به عنوان یک پیش نمایش برای تابستان فیلم فصل است.

منتشر شده در فیلم و به تعویق افتاد

سونی, برترین, STX دیزنی و یونیورسال باید همه تاخیر در انتشار چند ویژگی است. برخی از این فیلم عبارتند از: F9 هیچ وقت به مرگ مرغ عشق Mulan جدید جهش Shang-چی و افسانه ده حلقه یک محل آرام بخش دوم و پیتر خرگوش 2: فراری.

در عمق از CNET: Coronavirus فیلم تاخیر: فیلم های پرفروش به تعویق افتاد بهداشت و درمان ترس

تور کنسرت

Pearl Jam

فردی نوازندگان نیز دعوت کردن تورهای خود را. Pearl Jam به عقب رانده آمریکای شمالی پا از آن تور که برنامه ریزی شده بود به شروع 13 مارس در تورنتو است. (نشان می دهد که در آلمان هنوز در حال برنامه ریزی برای ادامه و با شروع ماه ژوئن 23.)

Avril Lavigne

خواننده پاپ Avril Lavigne به لغو متعدد تاریخ تور سراسر اروپا در ماه مارس و آوریل. او در زمان به توییتر به او بگویید که طرفداران “شما در افکار و دعاهای من و ما امیدوار به اعلام موکول نشان می دهد به زودی.”

روز سبز

پاپ آمریکایی-گروه پانک سبز روز به تعویق افتاد و خود را “حله مگا” تاریخ تور در آسیا “با توجه به سلامت + سفر با نگرانی coronavirus” این گروه گفت: در توییتر. “ما می دانیم که آن را بمکد به عنوان ما به دنبال به جلو به دیدن شما همه, اما نگه به بلیط خود را خواهیم شد اعلام تاریخ های جدید به زودی.”

Blake Shelton

این خواننده کشور را “دوستان و قهرمانان” تور از تاریخ مارس 12 مارس 21 شده اند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

K-Pop: BTS, Taeyeon و NCT

K-pop گروه BTS یکی از محبوب ترین پسر بچه باند در جهان در روز جمعه لغو مارس تاریخ تور در سئول با استناد به نگرانی در مورد کوروناویروس. به جای شروع آن تور جهانی در سئول گروه برگزار خواهد شد اولین نمایش آن در سانتا کلارا, کالیفرنیا,, بعد, در ماه آوریل است. همکار خوانندگان Taeyeon و NCT نیز کاهش یافته و برنامه ریزی شده را نشان می دهد برای سنگاپور.

رویدادهای عمومی

ماراتن بوستون به تعویق افتاد

ماراتن بوستون نخواهد بود اجرا دوشنبه 20 آوریل به عنوان برنامه ریزی شده. شهردار بوستون مارتی والش ساخته شده است این خبر در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. ماراتن موکول شده است برای سپتامبر 14.

روز سنت پاتریک رژه به تعویق افتاد

برای اولین بار در کشور قدیمی ترین و بزرگترین رژه سنت پاتریک در نیویورک شهرستان, فرماندار اندرو کومو اعلام روز شنبه. برگزار شد پس از 1762 این رژه به طور معمول به تساوی 2 میلیون تماشاگر و حدود 150000 رژه شرکت کنندگان است.

همچنین چهار شنبه, شهردار شیکاگو لری Lightfoot اعلام کرد این شهر به تعویق انداختن هر سه راهپیمایی برنامه ریزی شده برای این آخر هفته و همچنین سالانه عمل رنگرزی رودخانه سبز. Lightfoot گفت که او با اعتماد به نفس رژه سازمان قادر خواهد بود تا در نهایت reschedule روز سنت پاتریک جشن.

001-ap986327224521.jpg
رودخانه شیکاگو بودن رنگ سبز پیش از رژه سنت پاتریک در شیکاگو یکشنبه 15 مارس 2014. (AP Photo/ پل بیتی) AP

رویدادهای ورزشی و لیگ های

NBA

NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور ناگهانی در روز چهارشنبه “تا اطلاع ثانوی.” این تصمیم پس از یک یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای COVID-19 جلوتر از یوتا بازی برابر شهر اوکلاهما تندر. که بازی بلافاصله لغو شود.

در زمان NBA تصمیم به تعلیق این فصل یک طرح هنوز در محل برای زمانی که لیگ را از سر گرفت.

در عمق: Coronavirus: NBA صاحبان این گزارش می خواهیم آدم نقره به ارزیابی مجدد فصل تعلیق در 30 روز

PGA گلف

PGA Tour لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان, پس از دور اول و تمام مسابقات تا کارشناسی ارشد.

استادان مسابقات به تعویق افتاده است رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی روز جمعه اعلام کرد. فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی گفت: استادان در حال حاضر خواهد شد “را در تاریخ بعد.”

NHL

NHL اعلام کرد آن است که این مساله 2019-20 فصل موثر بلافاصله در روز پنج شنبه. کمیسر گری Bettman گفت: لیگ سعی خواهد کرد برای از سرگیری بازی “را به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه” و امیدوار است این توقف را نمی خواهد تحت تاثیر قرار آف جام استنلی.

لیگ اصلی بیس بال

MLB لغو مانده از بهار آموزش و هل دادن به عقب شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته. این فصل به طور منظم در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 26.

لیگ برتر فوتبال

MLS فصل شده است را در خود نگه دارد. تنها دو بازی را در این فصل لیگ اعلام کرد آن است که تعلیق بازی برای 30 روز.

“باشگاه های ما متحد بودند امروز در تصمیم گیری به طور موقت به حالت تعلیق در فصل ما – بر اساس مشاوره و راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) و دیگر مقامات بهداشت عمومی و در بهترین مورد علاقه طرفداران ما بازیکنان مقامات و کارکنان” MLS کمیسر دان گاربر در بیانیه ای گفت. “ما می خواهم برای تشکر از طرفداران ما برای ادامه حمایت خود در طول این زمان به چالش کشیدن.”

ایالات متحده آمریکا فوتبال

ایالات متحده و فدراسیون فوتبال اعلام انصراف از آینده مردان و زنان مسابقات تیم ملی در ماه های مارس و آوریل است. در این بیانیه گفت: اکثریت جوانان تیم ملی و تمدید اردوهای تیم ملی است که برنامه ریزی شده بود از طریق پایان ماه آوریل نیز لغو شود.

مسابقات بسکتبال NCAA

NCAA لغو 2020 بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال. چندین کنفرانس از جمله AAC, ACC بزرگ 10, 12, بزرگ شرق Pac-12 SEC باید خود را لغو مسابقات کنفرانس و دانشگاه اعلام کرد آن است که تعلیق همه فعالیت های ورزشی.

XFL فوتبال

از XFL به حالت تعلیق در بازی به عنوان روز پنج موثر بلافاصله. قبل از به روز شنبه در اطلاعیه ای جدید لیگ فوتبال گفت: مارس 15 بازی بین لس آنجلس Wildcats و سیاتل اژدها را بدون طرفداران.

تنیس: ATP و WTA تورهای

سهشنبه, انجمن تنیس حرفه ای و زنان تنیس, انجمن بدن حاکم برای هر دو مردان و زنان تنیس حرفه ای به ترتیب اعلام کرد آنها هر دو تعلیق مداوم تنیس تور با توجه به نگرانی های بهداشتی بیش از COVID-19. ATP اعلام کرده است شش هفته تعلیق از بازی هیچ معنی مسابقات برگزار خواهد شد تا به این هفته از آوریل 20.

فوتبال بین المللی

انگلستان: لیگ برتر

لیگ را به تعویق انداخته است فصل خود را حداقل تا مارس 4. این تصمیم رسیده بود پس از لیگ برتر فوتبال به نام جلسه اضطراری روز جمعه. لیگ قبلا به تعویق افتاد منچستر سیتی در مقابل آرسنال بازی پس از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

چندین لیگ برتر بازیکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس. USMNT هافبک مسیحی Pulisic و چلسی هم تیمی ها در قرنطینه پس از هم تیمی آزمایش مثبت است. چند بازیکن از منچستر سیتی و منچستر سیتی نیز آزمایش مثبت است.

CBS Sports گزارش این احتمال وجود دارد که لیگ برتر 2019-20 فصل ممکن است تکمیل می شود. گرگ کلارک رئیس فدراسیون فوتبال که تنظیم این ورزش در انگلستان گزارش گفت که او فکر نمی کند که آن را “عملی” فصل به اتمام خواهد رسید.

اسپانیا لالیگا

در اسپانیا همه La Liga فوتبال مسابقات شده اند به حالت تعلیق برای دو بعدی matchdays.

ایتالیا: Seria

ایتالیا در صدر لیگ فوتبال سری آ بازی مسابقات چند “پشت درهای بسته” در خالی استادیوم. اما این کشور در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی تا آوریل 3 در اولین.

مدافع باشگاه یوونتوس دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

فرانسه: Ligue 1, Ligue 2

فرانسه لیگ 1 و لیگ 2 را به حالت تعلیق در همه مسابقات و تا اطلاع ثانوی. قبل از جمعه صبح اعلام, بالا, فرانسوی, فوتبال, لیگ شده بود بازی تمام مسابقات در خالی استادیوم یک طرح آنها در نظر گرفته شده بود برای دیدن از طریق, مارس 15.

آلمان: بوندسلیگا

آلمان بوندسلیگا تیم نیز بازی خود را در مسابقات خالی استادیوم های آخر این هفته است. هیچ برنامه ای اعلام شده است به حالت تعلیق بازی در این زمان. لیگ مقامات دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه به پیشنهاد یک توقف در روز سه شنبه باقی مانده از ماه مارس است.

بوندسلیگا باشگاه پادربورن اعلام کرد که مربی Steffen Baumgart در حال آزمایش است برای ویروس و بخش دوم باشگاه هانوفر 96 دو بازیکن در قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

یوفا اروپا حاکم بر بدن, برای, فوتبال, اعلام تعویق در اروپا دو تا از بزرگترین مسابقات فوتبال در روز جمعه. هر دو لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رقابت هستند به تعویق افتاد با توجه به گسترش coronavirus.

لیگ قهرمانان اروپا دور 16 راه اندازی شد تا پایان هفته آینده و یک چهارم نهایی میله میله برای شروع در 7 آوریل. پس از اعلام امروز آن است که در حال حاضر مشخص نیست که بازی از سر گرفته خواهد شد.

در عمق: Coronavirus: لیگ قهرمانان اروپا لیگ به تعویق افتاد توسط یوفا در طول همه گیر

مسابقه اتومبیل رانی,

باز مسابقه فرمول 1 فصل مسابقه لغو شده است. استرالیا جایزه بزرگ نیز لغو شده و مسابقه دهندگان پنج شنبه اعلام کرد.

روز پنجشنبه NHRA اعلام کرد Gatornationals سالانه drag racing رویداد نیز لغو شد. این خبر پس از یک عضو از تیم مک لارن مسابقه تست مثبت برای COVID-19 بیانیه ای گفت:.

نسکار جمعه اعلام کرد آنها به تعویق انداختن مسابقه حوادث در آتلانتا موتور جاده سریع السیر و حیاط-میامی جاده سریع السیر بیش از دو هفته آینده. نسکار بود در اصل پنج شنبه اعلام کرد این امر مسابقه بدون طرفداران در حضور و غیاب و تنها رانندگان خدمه و پرسنل لازم است اما در حال حاضر معکوس شده است که تصمیم گیری.

مقصد تعطیلات

دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در هنگ کنگ و شانگهای و توکیو

توکیو دیزنی توچال گفت: در این هفته آن را خواهد دید تا مارس 15 با توجه به شیوع کروناویروس. پارک دیزنی در شانگهای بسته شده اند پس از 24 ژانویه و هنگ کنگ دیزنی جاذبه های پس از 25 ژانویه.

دیزنی لند – آناهایم, کالیفرنیا

دیزنی لند اعطا شد یک استثنا از ایالت کالیفرنیا مشورتی برای به تعویق انداختن یا لغو تمام تجمعات از 250 نفر و یا بیشتر. در ابتدا پس از تصمیم به باز بماند دیزنی لند اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه آن را تعطیل باقی مانده از ماه مارس است. این است که تنها چهارمین بار در تاریخ کالیفرنیا پارک بسته شده است.

مقامات گفت که دیزنی سه هتل در دیزنی لند — دیزنی لند هتل بهشت اسکله و بزرگ کالیفرنیا — باز باقی خواهد ماند تا روز دوشنبه 16 مارس به زمان مهمان زمان کافی برای ایجاد ترتیبات سفر.

دیزنی جهان – اورلاندو فلوریدا

چند ساعت پس از اعلام دیزنی لند بسته شدن دیزنی اعلام کرد که این پارک در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو فلوریدا و دیزنی لند پاریس رفت و آمد مکرر را شروع و در پایان کسب و کار در 15 مارس. دیزنی کروز خط را به حالت تعلیق در همه جدید خروج از آغاز مارس 14.

در وب سایت خود دیزنی جهان می گوید کسانی که با بلیط برای روز پارک بسته است تمدید خواهد شد به استفاده از هر تاریخ از طریق 15 دسامبر 2020 و می گذرد سالانه تمدید خواهد شد توسط تعدادی از روز پارک بسته شده, مارس 16 سال 2020 از طریق 31 مارس سال 2020 است.

استودیو یونیورسال اورلاندو و هالیوود

CBS میامی گزارش می دهد که Universal Orlando خواهد بود و اختتامیه آن دو پارک و پارک آبی. این تعطیلی نیز شنبه شروع و تا پایان ماه مارس. این شرکت گفت: در جهانی هتل ها و CityWalk باز باقی خواهد ماند.

استودیو یونیورسال هالیوود نیز امروز اعلام کرد که آنها را به عموم مردم در روز شنبه با توجه به CBS Los Angeles.

اختتامیه سی ورلد

دریای جهان جمعه اعلام کرد آنها به طور موقت بسته شدن همه ما پارک موثر دوشنبه, مارس 16 را از طریق پایان ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

فناوری همایش ها

E3 سال 2020

E3 بزرگترین بازی کنوانسیون نامیده شده است خاموش CNET گزارش شده است. سرگرمی نرم افزار انجمن که سازماندهی این رویداد سالانه گفت: E3 خواهد بازگشت در سال 2021 با توجه به GameSpot. این کنوانسیون یک نور افکن به صورت عمده شرکت های بازی به نمایش گذاشتن محصولات جدید خود را برای سال. در سال گذشته 66,000 مردم حضور داشتند.

مایکروسافت و یوبی سافت نمایش خواهد خود را از بازی های آنلاین به جای.

“پس مراقب باشید مشاوره با شرکت های عضو در خصوص بهداشت و ایمنی از همه در صنعت ما — ما طرفداران ما کارکنان شرکت کنندگان ما و ما دیرین E3 همکاران — ما ساخته شده این مشکل تصمیم به انصراف از E3 سال 2020 برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9 تا 11 در لس آنجلس” سرگرمی نرم افزار انجمن در بیانیه ای گفت.

Facebook بازاریابی جهانی اجلاس و کنفرانس F8

Facebook لغو سالانه خود را بازاریابی نشست برنامه ریزی شده برای اوایل ماه مارس بود که انتظار می رود به منظور جلب 4000 نفر است. علاوه بر این سالانه خود را در کنفرانس توسعه دهندگان F8 – برنامه ریزی برای مه 5 و 6 نیز لغو شد. Facebook به نام “فرد جزء” از آن F8 توسعه دهنده کنفرانس این شرکت بزرگترین رویداد سالانه است که به طور معمول به ارمغان می آورد هزاران نفر از مهندسین نرم افزار به دره سیلیکون. Facebook گفت: این امر جای این رویداد با “محلی به میزبانی رویدادهای ویدئوها و زندگی جریان محتوا.”

Google I/O بعدی و ابر کنفرانس

گوگل اعلام کرد که آن را لغو کرده است سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان برنامه ریزی برای مارس 12 تا 14. اعلام کرد: غول جستجو اعلام کرده بود لغو دو سالانه آن ابر کنفرانس بعدی و اخبار گوگل ابتکار اجلاس امید بستن برای یک ابر مجازی کنفرانس به جای.

اخبار گوگل ابتکار

گوگل روز جمعه به نام خاموش سالانه خود را در کنفرانس خبری که آورده اند با هم چند صد رسانه ها-صنعت و شرکت کنندگان در Sunnyvale کالیفرنیا در اواخر ماه آوریل است. “ما تاسف است که ما باید برای لغو جهانی ما اخبار گوگل ابتکار نشست اما از سلامت و رفاه مهمانان ما اولویت شماره یک ما است,” ریچارد Gingras معاون رئیس جمهور از اخبار در بیانیه ای گفت.

کنگره جهانی موبایل

MWC, بزرگترین فن آوری تجارت نشان می دهد به طور معمول جذب برخی از 100000 نفر از سراسر جهان به بارسلونا هر ماه فوریه. اما سازمان کنفرانس اسلامی این رویداد را سال پس از بالا مشخصات شرکت کنندگان از جمله Facebook و LG کشیده.

“جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA به برگزاری این رویداد” این سازمان در بیانیه ای گفت در فوریه 12. نشان می دهد شده است یک رویداد سالانه از سال 2006.

بازی توسعه دهنده کنفرانس

پس از گیربکس بلیزارد سرگرمی و دیگر توسعه دهندگان اعلام کردند که با حضور نداشت Games توسعه دهنده کنفرانس در این کنفرانس به تعویق افتاد. سازمان دهندگان می گویند که GDC را هنوز هم اتفاق می افتد در تابستان 2020 اما معلوم نیست که آیا توسعه دهندگان است که کاهش یافته است را هنوز هم حضور در زمان بعد از این سال است.

دیگر کنفرانس ها و کنوانسیون ها

Adobe اجلاس

Adobe لغو فرد نسخه از آن eponymous نشست برنامه ریزی شده برای مارس 29 مارس 2 در لاس وگاس AP گزارش شده است. بیش از 20 ، 000 نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در این کنفرانس که برگزار خواهد شد به عنوان یک “تجربه آنلاین” در این سال با توجه به AP.

Cold Spring Harbor

Cold Spring Harbor Laboratory به نام خاموش تمام کنفرانس ها و جلسات را به محل دانشگاه خود را در نیویورک و لانگ آیلند و برای ماه آینده. “CSHL لغو و یا به تعویق افتاد تمام آینده علمی کنفرانس ها و دوره های آموزشی در آوردن شرکت کنندگان به دانشگاه از طریق آوریل 5th, و خواهد داد در آینده ارائه شده در نورد اساس” آزمایشگاه در بیانیه ای گفت. این حرکت تاثیر می گذارد حداقل چهار دوره را در آن دوره زمانی است.

املاک و مستغلات کنفرانس

انجمن ملی از Realtors لغو دو West Coast کنفرانس این هفته: مشترک AE موسسه بود که به محل مارس 13 تا 16 در سن دیگو و مسکن کارگزار نشست برنامه ریزی شده برای مارس 31 مارس 1 در لوس آنجلس. این گروه گفته است که “با توجه به جایگزین” و می تواند reschedule, نقل مکان و یا طراحی مجدد هر دو کنفرانس بعد از آن در سال.

WonderCon 2020

Comic-Con International آینده WonderCon کنوانسیون در اصل برنامه ریزی شده در مارس 1 تا 12 آوریل به تعویق افتاده است تا تاریخ بعد. در بیانیه سازمان ذکر یک California Department of Public Health توصیه که تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر یا باید به تعویق افتاده و یا لغو.

سرنوشت San Diego Comic-Con بزرگترین کتاب های کمیک کنوانسیون هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت. آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده به محل جولای 23 تا 26.

بانک جهانی و صندوق بین المللی پول

189 کشور عضو صندوق بین المللی پول و وام سازمان بانک جهانی اعلام کرد که آنها را در جای خود به طور منظم بهار جلسات در واشنگتن با “مجازی با فرمت” آسوشیتد پرس گزارش داد.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass با صدور یک بیانیه مشترک گفت: تصمیم خود را رانده شد “رشد نگرانی های بهداشتی مربوط به virus.” به طور جداگانه و بانک جهانی گفت: آن را به 12 میلیارد دلار در دسترس در سراسر جهان برای تقویت کشور در پاسخ به coronavirus بار مالی گزارش شده است.

دو جهانی وام سازمان ها به طور معمول برگزاری یک نشست بهار در واشنگتن که در آن هر دو آنها را به مقر خود را. نشست امسال برنامه ریزی شده بود در این هفته از آوریل 13.

هوستون کنفرانس انرژی CERAWeek 2020

عمده کنفرانس انرژی در هوستون کرده است. IHS Markit را لغو کرده است CERAWeek سال 2020 سالانه کنفرانس انرژی که در مجموعه ای به جذب نمایندگانی از بیش از 80 کشور به هوستون شروع مارس 9.

“ما این کار را با ناامیدی عمیق” این سازمان در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که خود را اولویت سلامت و ایمنی شرکت کنندگان در کنفرانس.

“ما صرف چند هفته گذشته با تمرکز بر این سوال تاسیس یک پزشکی با همکاری هوستون متودیست بیمارستان بوده است در ادامه گفت و گو با کارشناسان بیماری های عفونی و تاسیس گسترده پروتکل. اما گسترش COVID-19 در حال حرکت است به سرعت در سراسر جهان” سازمان اضافه شده است.

اجلاس آسه آن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه به تعویق افتاد مارس 14 نشست با رهبران اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا. رئیس جمهور تهمت دعوت رهبران آسه آن به یک جلسه در لاس وگاس پس از او حضور نداشت نوامبر در اجلاس سران این گروه در بانکوک رویترز گزارش داد.

نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو,

سالانه Geneva International Motor Show لغو شد روز جمعه به عنوان دولت سوئیس قرار داده ممنوعیت فوری در همه مکان ها و وقایع خصوصی شامل بیش از 1000 نفر CNET گزارش شده است. بان کی مون گفته است که حداقل 15 مارس.

“ما می دانیم که این اندازه گیری خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در زندگی عمومی” گفت: سوئیس وزیر کشور آلن Berset.

این رویداد در ابتدا قرار به زدن 5 مارس بود و انتظار می رود برای تولید تا 250 میلیون فرانک سوئیس (یا $257 میلیون دلار) در هزینه با توجه به AP.

سوئیس گزارش شده 15 تایید موارد جدید کروناویروس. آن مرزهای شمال ایتالیا است که دیده می شود بزرگترین خوشه ای از موارد در اروپا است. دیگر تحت تاثیر حوادث شامل سنتی کارناوال در صفوف منظم در بازل اسکی ماراتن و چندین مسابقات فوتبال با توجه به AP.

Geneva Auto Show Cancelled Due To Coronavirus Fears
شرکت کنندگان باید برای از بین بردن صفحه نمایش خود را پس از لغو ژنو نمایشگاه خودرو در تاریخ 28 فوریه در ژنو ، صدها نفر از coronavirus موارد تایید شده اند در نزدیکی شمال ایتالیا و اعداد کوچکتر تایید شده روزانه در سراسر غرب اروپا است. رابرت Hradil / گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de