به عنوان ایالات متحده برای اولین بار بیمار می میرد بیشتر coronavirus موارد در واشنگتن

اولین coronavirus مرگ گزارش شده در ایالات متحده است. دولت واشنگتن و وزارت بهداشت تایید این خبر در روز شنبه گفت: یک مرد از پادشاهان شهرستان در واشنگتن درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

مرد بود در 50s و تا به حال زمینه مسائل مربوط به سلامت انتخابات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه بعد از ظهر. آنها نیز وجود دارد گفت: دو دیگر “presumptive مثبت” موارد در کینگز کانتی.

هر دو از موارد مرتبط با زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در دراز مدت مراقبت مرکز پرستاری در Kirkland, Washington. یکی از بیماران زن مراقبت های بهداشتی کارگر در تاسیسات است که در 40s خود را و است که در “وضعیت مطلوب.” مقامات باور نمی کنم او به سفر خارج از ایالات متحده دیگر بیمار یک زن ساکن در این مرکز است که در 70s و در “بیماری جدی است.” زنان در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

بیمار که درگذشت coronavirus یک بیمار در اورگرین بیمارستان در کرکلند که در آن 70 ساله بیمار نیز در بیمارستان بستری است. کسی که مرده بود و نه مقیم مرکز پرستاری.

روند اخبار ”

جف Duchin بهداشت افسر برای بهداشت عمومی در سیاتل و پادشاه شهرستان اضافه شده است که مقامات آگاه هستند “تعدادی” از دیگر افرادی که در ارتباط با تسهیلات که بنا به گزارش بیمار با علائم تنفسی و پنومونی.

“ما در حال بررسی این وضعیت به عنوان یک شیوع” او گفت:.

مقامات در حال کار با مرکز پرستاری به “ارائه مراقبت از بیماران آلوده حفاظت از تاثیر پذیری بیماران و ارائه کنترل عفونت راهنمایی برای کارکنان خود را” Duchin گفت.

واشنگتن فرماندار جی Inslee گفت: در یک شنبه بیانیه ای که “دل ما به خانواده و دوستان خود را.”

“این یک روز غم انگیز در کشور ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک Washingtonian مرده است از COVID-19” او گفت:. “ما همچنان به کار در جهت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس است. … من متعهد به نگه داشتن واشنگتن سالم و امن و آگاه است.”

مدت کوتاهی پس از اعلام Inslee اعلام وضعیت اضطراری در واشنگتن است. او به سازمان های دولتی به “استفاده از تمام منابع لازم برای آماده سازی و پاسخ به شیوع” با توجه به آزادی مطبوعات. وضعیت اضطراری اجازه خواهد داد که دولت برای استفاده از واشنگتن گارد ملی آن است که اگر لازم تلقی می شود. واشنگتن بخش نظامی فعال دولت اضطراری مرکز عملیات در بالاترین سطح در ماه ژانویه است.

“این یک زمان را به عقل سلیم اقدامات برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که زندگی در ایالت واشنگتن” او گفت:. “… اولویت ما در حال حاضر به سرعت گسترش این ویروس است. ما متخصصان مراقبت های بهداشتی می گویند ساده ترین راه برای انجام این کار به تمرین خوب بهداشت – شستن دست های خود را اغلب پاکسازی اغلب لمس سطوح و ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید. جلوگیری از آینده موارد نیاز به کار همه ما است.”

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه پس از خبر مرگ رئیس جمهور تهمت و گفت: کسی که مرده از COVID-19 بود “پزشکی در معرض خطر بیمار است.” در حالی که بیمار اعتقاد بر این است که قرارداد coronavirus از طریق “جامعه گسترش” CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که آنها را باور نمی کند او به تازگی از سفر به یک کشور با گسترده موارد است.

وجود دارد بیش از 85,000 موارد و از 2900 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سراسر جهان است. آقای ترامپ گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که در حال حاضر 22 coronavirus بیماران در ایالات متحده آمریکا

سلامت رسمی Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که مردم در ایالات متحده باقی می ماند در “کم خطر” از ابتلا به کوروناویروس.

“این کشور به عنوان یک کل … هنوز هم باقی مانده است در معرض خطر کم,” او گفت:. “اما هنگامی که ما می گویند که ما می خواهم به تاکید است که این وضعیت در حال تحول.”

Fauci همچنین افزود که این افراد بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 کسانی هستند که افراد مسن و/یا زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری های قلبی و بیماری ریوی مزمن یا دیابت است.

“اکثریت است که در گروه در معرض خطر” او گفت:.

پس از اعلام مرگ در واشنگتن در روز شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور پنس همچنین اعلام کرد گسترش محدودیت های مسافرتی برای کشورهای با گسترده مورد کوروناویروس. مردم در ایالات متحده نیز خواست به بازدید مناطق در ایتالیا و کره جنوبی “بیشتر متاثر از coronavirus.”

آقای ترامپ نیز “به دنبال در جنوب مرز” در رابطه با سفر ممکن است محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im