به عنوان بیکاری کمک به پایان می رسد بسیاری از آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت هزینه غذا

با اورژانس بیکاری کمک مجموعه به پایان می رسد در این هفتهتعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. نزدیک به 30 میلیون نفر از مردم گاهی و یا اغلب قادر به گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن در هفته گذشته با توجه به اداره آمار بررسی.

از جمله “ناامنی غذایی” که به ضرب گلوله تا 24 درصد در ماه گذشته از حدود 23 میلیون نفر می تواند تبدیل به حتی بیشتر شایع در سراسر ایالات متحده زمانی که اضافی $600 در هفته مزایای بیکاری دولت فدرال ارائه شده به خارج از کار بزرگسال, زیر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل ساقط روز جمعه. این بدان معناست که حدود 25 میلیون نفر می تواند دیدن یک افت شدید در درآمد خود را به عنوان ملت هایش با بالاترین نرخ بیکاری پس از جنگ جهانی دوم است.

یک کارگر جنوبی است که کاهش مزایای بیکاری است لیندسی رینولدز, 27 بود که furloughed از او حوادث و بازاریابی کار در اورلاندو فلوریدا پارک در ماه آوریل است. او گفت: هفتگی بیکاری کمک رها خواهد شد به $247 یک هفته از تقریبا 800 دلار در هفته زمانی که مزایای افزایش به پایان رسیده است.

“من نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه اجاره من وام های دانشجویی, آب و برق و هزینه های روزمره مانند غذا” رینولدز گفت. او اعمال شده به بیش از 20 شغل اما در هر صورت هیچ پاسخی دریافت نکرده و یا دریافت یک رد و در حال حاضر برنامه های در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را به طور موقت به سوار شدن از بحران است.

“پدر و مادر من هستند مانند” خانه آمده و آنها را به پرداخت هزینه برای مواد غذایی” رینولدز گفت. “واقعا وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم بیکار و نه به اندازه کافی کار برای مردم انجام دهد.”

بدون یک فرمت از مزایای فدرال — از جمله اضافی پرداخت بیکاری و افزایش نرخ مواد غذایی-تمبر مزایای — فقر در آمریکا به افزایش 11.9 درصد در پایان سال 2020 با توجه به پیش بینی های جدید از موسسه شهری. که حدود یک سوم بالاتر از پیش بینی نرخ فقر اگر دولت فعلی سیاست های توسعه یافته در این میانه فکر می کنم تانک در بر داشت.

تاریخی رها کردن برای ملت تولید ناخالص داخلی 03:23

آمریکایی ها که زندگی با کسی که از دست رنج می برند و حتی بیشتر مشکلات شهری طرح که حدود 1 در 7 چنین خانواده را تجربه فقر تا پایان سال. در ضمن اخیر افزایش ناامنی غذایی ردیابی سرشماری تأکید شکنندگی اقتصاد به عنوان قانونگذاران بحث چقدر اضافی بیکاری کمک به گسترش فراتر از ژوئیه 31.

“دولت باید وجود داشته باشد به ما کمک کند. همه ما پرداخت مالیات و ما نمی تصور کنید که چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد” رینولدز گفت که آینده “وحشتناک است.”

از بیش از 29 میلیون آمریکایی که گزارش ناامنی غذایی در هفته گذشته در حدود 4 در 10 شد millennials مانند رینولدز, نمایندگی بزرگترین سهم از هر گروه سنی است. حدود 60 درصد از وای — افراد بین سنین 25 و 39 — دیده اند درآمد خود را رها از همه گیر ناودان ایالات متحده در ماه مارس سرشماری بررسی یافت.

وای نمایندگی تقریبا یک چهارم از جمعیت آمریکا. همراه با سبکهای مقابله با استرس با سلامت و اقتصادی تاثیر COVID-19 بسیاری از بزرگسالان جوان نیز بیشتر بار مالی نسبت به نسل های قبلی مانند سنگین وام های دانشجویی و بالاتر هزینه های مسکن.

یک صخره

میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند جست و خیز کردن یک “درآمد صخره” به عنوان کارشناسان لقب انقضا اضطراری فدرال امداد و moratoriums اخراجفقط به عنوان نوپای اقتصادی است کندوپاش با توجه به جاش Bivens مدیر تحقیقات در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی.

یک دولت جدید گزارش نشان می دهد که این کشور به تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین اندازه گیری رشد اقتصادی — سقوط یک رکورد 32.9% بین آوریل و ژوئن. که در هم شکسته و رکورد سه ماهه کاهش در تولید ناخالص داخلی 10 درصد کاهش در سال 1958.

“حتی اگر این اوایل bounceback بود ادامه داشت در ماه جولای آن را کرده اید مورد نیاز قابل توجهی کمک مالی از کنگره برای ادامه” Bivens نوشت: در یک پست وبلاگ. “واقعیت این است که این bounceback است تقریبا به طور قطع متوقف شده به معنی این است که کمک های خارجی و حتی بیشتر لازم” از جمله فوق العاده 600 دلار در هفته بیکاری کمک کند.

میلیون ها چهره بی خانمانی به عنوان اخراج مرتو… 02:23

در حالی که برخی از اندازه گیری های اضافی بیکاری کمک به احتمال زیاد نورد به بیکاری آمریکایی ها در هفته های آینده کنگره همچنان به چانه زدن بر سر چه مقدار. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پیشنهاد 200 دلار در هفته در مزایای اضافی در حالی که دموکرات ها در حال هل دادن به حفظ پرداخت در 600$.

با توجه به این که نمایندگان مجلس هنوز تصویب بعدی محرک اقتصادی لایحه بیکاری کارگران خواهد شد به احتمال زیاد باید یک فاصله حداقل دو هفته تا همه گیر امداد تلاش می رسد خانواده خود را اگر چه بیکاری کارشناسان هشدار می دهند صبر می تواند حتی طولانی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net