به عنوان لاس وگاس توقیف بسیاری از مهاجران در بر داشت هیچ شبکه امنیت اجتماعی

CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان برخی از بزرگترین میدان نبرد متحده در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

قمار در سراسر نوادا roared بازگشت به زندگی در اوایل این ماه در آوردن برخی از کارکنان خود را به کار درود مهمان برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس فلج گردشگری محور دولت است.
 
شیوع سوار بیکاری به یک رکورد بالا در دولت است. در مارس نوادا ارسال شده بدترین نرخ بیکاری در این کشور و ملت بزرگترین افزایش در نرخ بیکاری با حدود 1 در 3 کارگران چپ بیکاری.
 
اما در حال حاضر وخیم بیکاری آمار ترک کردن سهم قابل توجهی از نوادا نیروی کار است که همچنین تلاش برای ماه: کارگران ثبت نشده که منع از جمع آوری فدرال و ایالتی stopgaps فراهم شده به میلیون ها نفر از دیگر furloughed Nevadans نیست در انعکاس رسمی بیکاری آمار و ارقام.
 
“بنابراین در حالی که برخی از عادی Nevadans هنوز دریافت نکرده اند حمایت مالی از بیکاری نیاز آنها مستند نشده و مردم در حال رفتن برای همیشه. هیچ صندوق به آنها را ذخیره کنید برای ذخیره مستند نشده خانواده ها می گوید:” لئو Murietta مدیر ساخت جاده نوادا است.

Bellagio Resort In Las Vegas Demonstrates Coronavirus Safety Protocols Ahead Of Reopening
یک رولت جدول نشان داده شده است در Bellagio توچال و کازینو به عنوان لاس وگاس ملک آماده بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن 2020 در لاس وگاس, نوادا. اتان میلر / گتی ایماژ

بیش از 1 به 10 از نوادا کارگران مهاجران غیر مجاز, بزرگترین سهم هر کشور با توجه به مرکز تحقیقات پیو برآورد در سال 2016. ترین کار در اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی است که تا به حال طراحی شده اقتصاد دولتی است.

 
بسیاری در نوادا نیز زندگی می کنند در مخلوط-وضعیت خانواده ها به این معنی نیست که همه اعضای خانواده در حال شهروندان ایالات متحده. یک تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و مرکز آمریکا از پیشرفت در سال 2017 برآورد نرخ دلار آمریکا به دنیا آمد شهروندان در نوادا با حداقل غیر مجاز یکی از اعضای خانواده خود را در خانواده شد سومین کشور پس از کالیفرنیا و تگزاس.
 
هزاران نفر زندگی می کنند بیشتر در دولت تحت برنامه های مانند مانند وضعیت حفاظت موقت که اجازه کسانی که ثبت نام شده مجاز به کار در ایالات متحده اما فاقد شرایط لازم برای جمع آوری بسیاری از مزایای که باید رو به خانواده های آمریکایی از طریق این بیماری همه گیر.
 
“در بسیاری از سوء تفاهم در این کشور در مورد ما. آنها فکر می کنند چون ما در اینجا ما می توانید جمع آوری تمام مزایای دولت اما این درست نیست. ما نمی توانیم پزشکی ما نمی توانیم دریافت مواد غذایی, شما باید یک شهروند برای دریافت تمام مزایای آن می گوید:” Nery مارتینز که در جنوب نوادا با وضعیت حفاظت موقت.
 
مارتینز عضو آشپزی اتحادیه کارگران که مشغول به کار به عنوان یک متصدی بار در Caesars Palace یکی از 90 درصد از این شرکت بود که furloughed در اوایل این سال است.
 
“همه ما گذاشته بودند از جمله من و همسرم همه اقوام من, دوستان من همه این چیز. چگونه می خواهیم به آن را نگه دارید تا با صورتحساب ؟ چگونه می خواهید به نگه داشتن مواد غذایی برای کودکان و نوجوانان ما گفت:” مارتینز.
 
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شد شکایت کرد و در ماه مه بیش از “تبعیض آمیز انکار” از coronavirus امداد چک برای شهروند ایالات متحده کودکان با یک یا بیشتر از غیر شهروند پدر و مادر است.
 
“این درمان متفاوت – که مجازات کودکان برای پدر و مادر خود را’ status – فاقد هر گونه قابل توجهی در رابطه با مهم دولت بهره و در نتیجه نقض برابر حفاظت از جزء پنجم متمم” وکیل برای دانشگاه جورج تاون مرکز قانون استدلال در یک پرونده در اواخر ماه گذشته.
 
تهمت و دولت نیز در مواجهه با پرونده های حقوقی بیش از انکار coronavirus امداد چک به برخی از شهروندان ایالات متحده به غیر از شهروندان که فاقد شماره امنیت اجتماعی.
 
برای برخی از خصوصی و خیریه — رسمی از محله های غذایی تحویل به کمک doled توسط کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی دیگر — را پر کرده اند برخی از این شکاف برای این خانواده ها است. این سازمان در خدمت این جوامع به مدت طولانی شکایت نامتناسب کوچک سهم بشردوستانه دادن می یابد راه خود را به خزانه خود را.
 
“ما در حال همکاری با دیگر سازمان های غیر انتفاعی برای گسترش خدمات خود را به افراد فاقد مدارک. نپرس چیزهایی است که می تواند مردم را احساس ناخواسته و یا آنها را بیگانه احساس داشتن دو زبانه داوطلبان تو ترجمه این مواد می گوید:” موریتا.
 
“بخش غیر انتفاعی شکست خورده است و در این لحظه چرا که آنها نادیده گرفته اید به مهاجران و مهاجران تقریبا به طور کامل” او اضافه شده است.
 
به عنوان دولت بازگشایی این بیماری همه گیر در ادامه به یک تناسب فیزیکی تلفات در بیشتر اسپانیایی و لاتین که جوامع را تشکیل می دهند span بسیاری از نوادا غیر شهروند و مخلوط وضعیت خانواده ها است. در جنوب نوادا 35.8 درصد از COVID-19 موارد اسپانیایی — بیش از هر نژاد و یا قومیت.
 
“ما شاهد عواقب وحشتناک بر روی زمین در جامعه لاتین شده است که یکی از آسیب دیده ترین COVID. ما در مقایسه با نسبت جمعیتی در شغل هایی که بیشتر در معرض خطر می گوید:” هکتور سانچز Barba رئیس Mi Familia Vota.
 
هر چند بسیار مشهور لاس وگاس بازگشایی درهای خود را در اوایل این ماه خواص محدود به عامل تا 50 درصد از اشغال بیش از coronavirus نگرانی. کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان گفت: بازدید دوره در مارس پایین بود 97 درصد از سال گذشته با صرف 107,000 بازدید کنندگان است.
 
“آنها نه به نام من برگشت و در عین حال به کار و هیچ تاریخ برای من. هر بار که ما به بررسی آنما چند هفته است.’ بنابراین خیلی نمی دانیم هنگامی که ما در حال رفتن به, نام,” گفت: مارتینز.
 
در حالی که مشتاق به بازگشت به کار او گفت که او نگران “ترسناک” امکان کار خود را ممکن است در نتیجه او آوردن ویروس در خانه به او مادر در قانون و یا کودکان است.
 
“من نمی خواهم به هر چیزی در خانه برای آنها امن نیست. من نمی خواهم برای قرار دادن زندگی خود را در خطر است. من فکر می کنم بسیار مهم است که شرکت های که به طور جدی” مارتینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de