عنوان مطلب متحده طرح بازگشایی بیشتر مردم می گویند که آنها شرکت در تجمعات کوچک

نیوزویک | No comments

اگر چه اکثر آمریکایی ها می گویند آنها هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله با اجتناب از کوچک گردهمایی های جدید گالوپ نظرسنجی دوشنبه منتشر شده نشان می دهد که تعداد شروع به کاهش متحده در سراسر کشور آغاز بازگشایی.

“بدیهی ترین رفتار را نیز برای اولین بار برای بازگشت” گالوپ نوشت: محققان از نتایج اضافه کرد که قبل از شمارش آراء نشان داد که آمریکایی ها تمایل بیشتری برای جلوگیری از اماکن عمومی از گردهمایی با دوستان و یا خانواده زمانی که رمان coronavirus همه گیر برای اولین بار شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده

با توجه به زودتر گالوپ نظرسنجی منتشر شده در اواسط ماه آوریل 84 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند اجتناب از کوچک تجمعات خود را به دلیل نگرانی در مورد همه گیری تا پایان ماه مارس فقط چند هفته پس از این کشور در ایالت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom. بیشتر نظرسنجی ماه گذشته نشان داد که سه نفر از هر چهار آمریکایی شد تمرین خود انزوا از مردم در خارج از خانه خود را با یک نظر سنجی و پیدا کردن که کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله تعامل با 90 درصد مردم کمتر در هر روز نسبت به کسانی که نمی.

Social Distancing at Prospect Park
بازدید کنندگان حفظ فاصله به “فاصله اجتماعی” در چشم انداز پارک در بروکلین در طول COVID-19 شیوع در 10 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. با توجه به نظرسنجی گالوپ منتشر شده دوشنبه بیشتر آمریکایی ها با توجه به حضور در تجمعات کوچک به عنوان متحده در سراسر کشور برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.
Roy Rochlin/گتی

تعدادی از آمریکایی ها بودند که دور ماندن از تجمعات کاهش یافته است 10 درصد بین اواخر ماه مارس و اواخر آوریل گالوپ در آخرین نظرسنجی نشان داد. از 4,553 بزرگسالان نظرسنجی بین آوریل 27 مارس 3, یک در شش محققان گفت که آنها تا به حال سفر به شخص دیگری در 24 ساعت گذشته, مارک دیگری افزایش از حدود 11 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تا به حال انجام همان در اواخر ماه مارس است.

هر چند آرامش بخش پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل به نظر می رسد رخ می دهد بدون در نظر گرفتن یک پاسخ سیاسی, پس زمینه محققان دریافتند جمهوری خواهان و مستقل با احتمال بیشتری به دنبال ارتباطات اجتماعی در خارج از خانه از دموکرات ها. بین پایان ماه مارس و پایان ماه آوریل حدود 4 درصد کمتر دموکرات ها گفت: آنها اجتناب از گروه های کوچک در مقایسه با 16 درصد کمتر خواهان و 10 درصد کمتر مستقل. قابل توجه ترین بود, درصد اختلاف بین احزاب سیاسی: در حالی که 86 درصد از دموکرات ها گفته محققان آنها هنوز هم اجتناب از گردهمایی های اجتماعی در آوریل 27, تنها 60 درصد از جمهوری خواهان و 74 درصد از مستقل گفت: آنها نیز اجتناب کرده است.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فعلی دستورالعمل گردهمایی از تمام اندازه ها هنوز هم دلسرد با وجود این واقعیت است که کشورهای در سراسر کشور آغاز به بازگشایی اقتصاد و آسانسور خود را به اقامت در خانه سفارشات. گالوپ تحلیلگر جاستین مک کارتی نوشت که اگر پیش بینی افزایش COVID-19 موارد رخ داده است به عنوان آرام دستورالعمل ها و آب و هوای گرمتر کشیده مردم در خارج از خانه های خود ممکن بود برخی از آمریکایی ها خواهد بازگشت به سختگیرانه تر خود انزوا رفتارهای گزارش شده در حالی که همه گیر شد اولین برداشت تا سرعت.

“بسیاری شده اند hunkered داخل برای ماه و خسته هستند اما یکی دیگر از افزایش موارد می تواند برخی از بازگشت در داخل خانه” مک کارتی نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>