همانطور که اوباما آماده برای پیوستن به کمپین تهمت حرکت برای بی اعتبار کردن روسیه کاوشگر شروع خود

نیوزویک | No comments

در یک درز خصوصی تماس بگیرید سابق باراک اوباما رئیس جمهور مشخص شده قصد دارد به مبارزه برای جو بایدن و او خود را تمدید انتقاد از رئیس جمهور دونالد Tump در پی وزارت دادگستری تلاش برای رها کردن اتهامات علیه مایکل فلین.

اوباما منتقل اعتقاد خود را که “حکومت قانون در معرض خطر است” به یک کنفرانس حدود 3000 فارغ التحصیلان مدیریت در جمعه تاکید بر اهمیت کار برای انتخاب معاون سابق رئیس جمهور در نوامبر است.

یک سخنگوی اوباما را تایید کرد به رادیو فردا دقت ضبط شد که به دست آمده توسط اخبار یاهو. این سخنگو گفت که تمرکز تماس بگیرید به بحث در مورد انتخاب “بایدن و دموکرات ها بالا و پایین این رای گیری قرار می گیرند.”

“اخبار 24 ساعت گذشته من فکر می کنم شده تا حدودی عنوان—در مورد وزارت دادگستری انداختن اتهامات علیه مایکل فلین” مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی که التماس گناه در سال 2017 به دروغ گفتن به FBI اوباما گفت که در تماس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است برای بی اعتبار کردن روسیه بررسی که تولید فلین مورد و پایه های آن. مغلوب ساختن پیشی جستن خود بارها و بارها به نام این کاوشگر یک “شکار ساحره” به ویژه پس از مشاوره ويژه را گزارش نهایی را ارائه شواهدی از یک توطئه جنایی با مقامات روسی.

همان روز که اوباما کنفرانس تهمت کشیده بایدن به نزاع, متهم به معاون سابق رئیس جمهور بودن “که در این بسیار” با اشاره به روسیه شد.

این بایدن مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

Former President Barack Obama
رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما صحبت می کند به مهمانان در اوباما بنیاد اجلاس در دانشگاه از موسسه فناوری ایلینوی در 29 اکتبر 2019 در شیکاگو, ایلینوی. این اجلاس یک رویداد سالانه به میزبانی اوباما پایه و اساس است.
عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ

اوباما منحرف در ساخت مستقیم غذای اصلی به 2020 مبارزات انتخاباتی. این آخرین نظرات خاصی به enflame در حال حاضر پر سر و صدا در هفته در حال حاضر خاتمه تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 که تا به حال انجام شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر و دو کمیته های کنگره.

این تحقیقات در حال حاضر به همراه داشت تعقیب شش مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و با توجه به این موضوعات عود از فلین مورد آن است که به احتمال زیاد عمده touchpoint برای سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

مجموعه ای از اسناد جدید منتشر شده در این هفته بیشتر افزایش خرید اینترنتی از پروب.

پس از دریافت یک درخواست از جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام و چاک Grassley فعلی و سابق رئیس کمیته قضایی مجلس سنا به وزارت دادگستری پرده برداری از یک کمتر-redacted کپی از یک “محدوده یادداشت” ترسیم مولر را حواله در اواخر 2017.

این یادداشت از میله Rosenstein سپس معاون دادستان کل نظارت بر FBI در روسیه تحقیق توضیح می دهد که مولر را در رسیدن به موجود بالقوه ارتباط بین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort و روسیه, اوکراین و مدیران بانک.

Manafort بود و بعد محکوم به 7.5 سال زندان پس از دو جداگانه تعقیب مالیاتی, تقلب, تقلب در بانک پول شویی و شاهد دستکاری.

مولر گسترده حکم عنوان شده در به تازگی منتشر شده یادداشت همچنین شامل پروب جورج Papadopolous و کارتر صفحه دو کمپین همکاران بالقوه روسیه هماهنگی.

Papadopolous داده شد دو هفته حکم زندان پس از یک گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی است. مولر بررسی “نه ایجاد آن صفحه هماهنگ با دولت روسیه در تلاش های خود برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016” با توجه به گزارش نهایی منتشر شده در سال گذشته است.

اما در جریان بررسی روند که منجر به FBI نظارت از صفحه موجب منتقدان به سوال اداره انتظاری به خصوص در بسیار حساس تحقیقات مانند روسیه و ماده پیشینیان خود است. یک گزارش منتشر شده توسط وزارت دادگستری بازرس کل در ماه دسامبر یافت “عملکرد جدی شکست” در اف بی آی از برنامه های متعدد برای نظارت صفحه.

به تازگی منتشر شده یادداشت همچنین نشان می دهد که Mueller داده شد عرض جغرافیایی گسترده ای برای بررسی فلین از جمله به صورت بالقوه جرائم مربوط به بازیگری به عنوان یک ثبت نشده عامل برای ترکیه اظهارات نادرست به اف بی آی عدم گزارش تماس های خارجی و گفتگو با مقامات روسی.

که حکم نهایی است irked منتقدان بر این باورند که Rosenstein بود انتقال قدرت به پروب بالقوه نقض قانون لوگان یک قانون است که قبل از هرگز پایدار اعتقاد و برخی از محققان بر این باورند خلاف قانون اساسی است.

فلین مورد تبدیل شده است در میان اکثر رقابت از مولر تیم را تعقیب. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز نظر او که دادستان بود و شم و شناور است چشم انداز از عفو است.

فلین وکلای اخیرا به دنبال برداشت خود گناه. و شواهد جدید به دست آمده نشان چه فلین مدافعان باور به ناشایستگی اطراف FBI را سرنوشت ساز 2017 مصاحبه که موجب از اتهامات عنوان شده علیه فلین از دروغ گفتن به بازرسان فدرال.

در یادداشت های داخلی از زمان فلین مصاحبه FBI مقامات تعجب آنچه هدف خود گفتگو خواهد بود.

“حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟” یک نکته گفت.

وزارت دادگستری پس از آن ساخته شده خیره کننده حرکت درخواست که فلین پیگرد قانونی خارج شود و گفت که در سال 2017 مصاحبه بود نه مواد به اف بی آی تحقیقات یک شرط لازم برای موفقیت دادستان است.

همچنین در این هفته خانه کمیته اطلاعات منتشر شده هزاران صفحه از متن را از بسته-درب مصاحبه در حالی که خود روسیه بررسی شد و هنوز هم فعال است. بسیاری از مطالب این مصاحبه در حال حاضر شناخته شده است publicly اما اسناد و مدارک ارائه یک تصویر واضح تر از چگونه قانونگذاران مجلس انجام شد سیاسی متهم شد.

“مشاور آن را برای تلفن های موبایل مانند آنچه که شما می گویید پس شما دستور داده شده است به استناد امتیاز” Congressman Adam Schiff, سپس رتبه بندی عضو در کمیته اطلاعات گفت: در ماه فوریه 2018 سرحد سر با وکیل در مصاحبه با امید هیکس. “شما صرفا دستور داده شده است به امتناع از پاسخ به سوالات. ما به رسمیت نمی شناسد که به عنوان یک مدرک معتبر ادعا می کنند از امتیاز است.”

ادعای امتیاز و فسخ برای پاسخ به سوالات را تبدیل به یک آشنا خودداری کنند و در خانه شد.

هیکس پس از آن کاخ سفید ارتباطات مدیر افشا بعد در مصاحبه ای که ارشد تهمت همکاران مورد بحث بود نگرانی Manafort شد سرقت از مبارزات انتخاباتی.

مصاحبه زیر ماه با Corey Lewandowski سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین در سال 2016 شامل چندین ناسزاهای از جمله یکی که در جهت قانونگذاران دموکرات که خود را با استفاده از ناسزاهای هنگام انجام مصاحبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>