کشورهای آسیایی که نگه داشته coronavirus در خلیج شروع به با احتیاط خوش آمدید مسافران

کشورهای آسیایی که باید نگه داشته coronavirus تا حد زیادی تحت کنترل دقیق مرز تعطیلی تست و ردیابی سیستم ها به آرامی شروع به بازگشایی برای ورود حتی به عنوان انگلستان آماده به معرفی 14 روز دوره قرنطینه در ماه ژوئن.

شهر دولت سنگاپور که تحمیل کرده است 14 روز اقامت در خانه سفارش در ورودی مسافران از ماه مارس در حال برنامه ریزی برای راه اندازی به اصطلاح انتخابی “خطوط سبز” با کشورهایی که با موفقیت مبارزه Covid-19 به منظور سهولت کسب و کار سفر, گزارش, The Straits Times.

اما توده سفر “را بسیاری دیگر از سر گرفته شود و نه فقط در سنگاپور بلکه در سطح بین المللی” هشدار داد لارنس وانگ توسعه ملی وزیر که co-صندلی های این کشور Covid-19 گروه ضربت.

در زیر طرح های جدید مسافران خواهد بود برای آزمایش این ویروس هر دو خروج و ورود به سنگاپور.

یک مسافر که به سنگاپور خواهد بود نیاز به انجام قبل از خروج polymerase chain reaction test یا تست سرولوژی اگر آنها قبلا آلوده. یکی دیگر از تست ممکن است اعمال می شود در هنگام ورود برای جلوگیری از منفی کاذب.

بازدید کنندگان را مجبور به نصب سنگاپوری دولت “TraceTogether” برنامه را بر روی تلفن خود و یا به پوشیدن یک دستگاه است که قادر می سازد سریع تماس ردیابی در صورت لزوم.

“با این تست پروتکل در محل ما می تواند تضمین که مسافر است و از عفونت و پس از آن سفر ضروری سپس می توانید رزومه گام به گام بسته به کشورهایی است که ما در حال ایجاد این خطوط سبز و یا سفر حباب” گفت: آقای وانگ.

یک بار posterchild برای آن Covid-19 استراتژی سنگاپور از ماه آوریل دیده است موارد سنبله به 33,249 پس از یک توده شیوع بیماری در کارگران مهاجر خوابگاه اما آن را نگه داشته و مرگ و میر پایین در 23.

این برنامه برای اولین سهولت و محدودیت های مسافرتی با همسایه مالزی, اما مذاکرات در حال انجام با کشورهای دیگر برای ایجاد “سفر حباب” در مراحل مختلف.

به عنوان یک سفر منطقه ای hub آن را نیز شروع اجازه می دهد تا مسافران به حمل و نقل از طریق آن بین المللی فرودگاه Changi از ژوئن 2, بلند کردن ممنوعیت که تحمیل شد در ماه مارس ،

سنگاپور است که در میان کشورهای مختلف است که چین در نظر دارد برای باز کردن مرزهای خود برای اجازه دادن به دسته خاصی از مردم را به سفر به برخی از شهرهای.

کره جنوبی اولین کشوری بود که برای ایجاد یک “کانال سبز” با چین در اوایل این ماه هموار کردن راه برای انتخاب کره جنوبی برای مسافران کسب و کار برای ورود به 10 منطقه از جمله شانگهای و تیانجین و چونگکینگ پس از تحت, حداقل, سلامت غربالگری و قرنطینه

تایوان یک جزیره از 24 میلیون است که تا حد زیادی از سر زندگی عادی پس از آن همه گیر استراتژی برگزار شد مورد اعداد پایین در 442 و مرگ و میر در هفت نیز برای راه اندازی یک صحنه بازگشایی مرزهای خود.

تایپه در حال برنامه ریزی یک دادگاه با کالیفرنیا دانشگاه استنفورد که در نهایت اجازه می دهد ویروس رایگان بازدید کنندگان برای دور زدن سختگیرانه 14 روز در قرنطینه اقدامات بوده که در محل به مدت سه ماه.

با توجه به بار مالی این آزمایش شامل یک نمونه از 500 نفر از سان فرانسیسکو که به پرواز تایپه پس از آزمایش منفی برای coronavirus و رفته از طریق قرنطینه قبل از سوار شدن.

آنها را آزمایش می شود دوباره هر دو روز پس از ورود در حالی که تحت 14 روز دوره قرنطینه به طور معمول با هدف پیدا کردن کوتاه ترین و امن دوره قرنطینه برای آینده مختصر سفر کسب و کار.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net