بازارهای سهام آسیا پس از جست و خیز کردن قیمت نفت سقوط

بی بی سی جهان | No comments

بازارهای سهام آسیا آغاز شده دوشنبه تجاری spooked عمده سقوط قیمت نفت است.

در ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص سقوط 6.1% در حالی که در استرالیا (ASX 200 کاهش یافته است حدود 6 درصد در اوایل معاملات.

بازار شده اند لرزاند, با تهدید یک جنگ قیمت بین نفت صادرات گروه اوپک و اصلی آن متحد روسیه است.

آسیایی, سرمایه گذاران همچنین در واکنش به رکود در صادرات ارقام منتشر شده در این آخر هفته.

بازارهای جهانی شاهد افزایش نوسانات بیش از ترس از عمده اقتصادی ضربه از coronavirus.

پس از قیمت نفت سقوط کرد و بیش از 20% در دوشنبه انرژی شرکت دیده می شود برخی از بزرگترین سهم قیمت می افتد.

استرالیا-ذکر شده نفت با جستجو قیمت سهم کاهش یافته و 31 درصد در حالی که انرژی شرکت سانتوس دیدم ارزش سهام افت بیش از یک چهارم ارزش (27%).

نفت و سایر کالا های شرکت را تشکیل می دهند بخش بزرگی از استرالیا در بازار سهام است.

در چین آن معیار ترکیبی شانگهای در چین کاهش یافت و تقریبا 2 درصد و در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در کاهش 3.7 درصد در اوایل معاملات روز دوشنبه.

“چین را به سهم خود را به رعد و برق ابرها حلق آویز بیش از بازارها دوشنبه شروع می شود” گفت: Jeffrey هالی ارشد بازار در بروکر OANDA.

در روز شنبه در چین منتشر شد, واردات و صادرات, آمار و ارقام برای اولین بار دو ماه از سال است. صادرات 17.2% سقوط کرد در حالی که واردات کاهش یافته است 4%. این به اقتصاد چین یک کسری تجاری از $7.1 میلیارد دلار آن را به عنوان مبارزه با تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس.

“چین ممکن است به آرامی به بازگشت به کار, اما تولید کنندگان در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد رو بین المللی سقوط در تقاضا با کروناویروس در حال حاضر به خوبی تثبیت در خارج از سواحل” افزود: آقای هالی.

در ژاپن ضریب اطمینان بازار شد و همچنین آمار مربوط به تولید ناخالص داخلی نشان داد که غوطه در رشد اقتصادی 7.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>