به روز رسانی خودکار

Vardy روی نیمکت برای لستر

Samatta باعث ویلا اولین

خوب شب

Tخود را Carabao نیمه نهایی جام کراوات رزومه در ویلا پارک 20 روز پس از اولین پا در قدرت پادشاه که در آن ویلا بازی بسیار خوبی را به امن 1-1 قرعه کشی و بخت نیست به راه رفتن دور با پیروزی. یک محل در 60 لیگ قهرمانان اروپا در معرض خطر خواهد بود که ویلا را برای اولین بار در 10 سال و لستر برای اولین بار از 20.

ویلا به خوبی انجام داده اند از آنجا که trouncing توسط منچستر سیتی, چیدن یک نقطه کمتر از آنها سزاوار در برایتون و ضرب و شتم واتفورد به صعود از سقوط ، لستر بهبود از عجیب و غریب خود را تلو تلو خوردن در طی آن آنها مورد ضرب و شتم توسط ساوتهمپتون و منچسترسیتی به شلاق وست هام و آنها را مجبور جیمی Vardy پشت امشب با کلمات از مدیر خود اصرار او را به درک این فرصت را واجد شرایط برای فینال ومبلی در سن 33 به عنوان یک اضافی خار.

Iheanacho آتش سوزی در اکولایزر در قدرت پادشاه

اعتبار:
مالکوم Couzens/گتی ایماژ

Last زمان ما پیشنهاد بهترین چیز برای طرفداران نه باشگاه خواهد بود که فرصت برای ارزیابی رقیب محاسن برجسته Coventrian James Donald و سلیهولل جک گریلیش برای کلمات نقش در انگلستان یورو 2020 نهایی تیم ملی. هر دو باید هدیه ای برای خاموش کردن کاف خلاق اختراع که هیچ واجد شرایط دیگر بازیکن دارای اما آیا گرت سوتگیت هرگز اعتماد Maddison که بیشتر موضعی نظم و انضباط در این مرکز از همیشه قبل از و گریلیش فقط به عنوان با استعداد و در عین حال در بیشتر رایگان نقش در سمت چپ باقی می ماند و تردید.

پس از ساخته شده است آنها را قبل از اولین پا گریلیش ساخته شده تاثیر بیشتری به لستر بودند تاخت و تاز کردن در خط میانی تا زمانی که برندان راجرز معرفی حمزه Choudhury. Maddison را Wilfred Ndidi پشت امشب او را به پلت فرم به سعی کنید به شکستن ویلا را قابل دفاع به خصوص تایرون Mings که بازی بسیار خوبی در وسط سه تا لغزنده Kelechi Iheanacho ساخته شده خود را از نیمکت. ما هستیم گفت: ما می توانیم انتظار منسجم تر و اعتماد به نفس و عملکرد از بازدید کنندگان امشب در حالی که ویلای مه به اولین برای اولین تانزانیا بین المللی به لطف بازی ما. Mbwana متحد Samatta زمان نیز فرسوده جاده از شرق آفریقا به بلژیک که در آن او به ثمر رساند 20 گل برای خنک در فصل گذشته. او شهرت به عنوان یک توانمند هدر توپ – و باید دامان تا ویلا را تبدیل به بازی با بال پشت و باران در عبور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su