استون ویلا در مقابل منچستر یونایتد لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

10 دقیقه: استون ویلا 0 Manchester United 0

تی شرتکلاه بود و امیدوار کننده برای ویلا. خودکار بر روی توپ در نیمه خود را و Fernandes به تقلا و بهبود در هزینه های ناپاک. لوئیز ضربه آزاد منحرف کردن دیوار. ویلا اقامت در ایران را نصف خواهد شد و شلاق یکی دیگر از توپ پس از ناپاک در گریلیش توسط Matic.

7 دقیقه: استون ویلا 0 Manchester United 0

Rashford و لوک شاو پین ال قاضی به اطراف زمین فوتبال اما ویلا جناح برنده یک پرتاب. داگلاس Luiz کلیپ توپ را به ایالات جعبه در تلاش برای انتخاب کردن اجرای Trezeguet اما Lindelof می شود در سراسر به پشت سر. McGinn بیش از گوشه اما Fernandes سران روشن است.

5 دقیقه: استون ویلا 0 Manchester United 0

Fernandes میدارد یک نافذ به جلو پاس به Rashford که نتواند به بسیاری از موقعیت خوبی بین خطوط. ویلا انداختن به شکل خود را بدون توپ آن را به نظر می رسد مانند یک 4-4-2 دفاعی شکل. Samatta strays آفساید است و پرچم.

دقیقه 2: استون ویلا 0 Manchester United 0

United حل و فصل به برخی از راحت در اختیار داشتن خود را در سراسر بازگشت اما هنوز به جدی تاخت و تاز به ویلا نیم در چند دقیقه اول. آنها را شکستن از طریق Wan-Bissaka هر چند که تغذیه گرین اما رو به جلو نتواند به انتخاب کردن یک ایالات پیراهن در جعبه.

KICK-OFF!

Manchester ایران ما آغاز شده اما ویلای ضربه محکم و ناگهانی به اوایل چالش و بازی طولانی است.

بازیکنان در راه خود را

Manchester متحد در خود پوسته پوسته طلا تغییر نوار امشب. سایه های از دور برگشت کیت از 2001-2.

می توانید ویلا به نوبه خود عملکرد به امتیاز ؟

Dean اسمیت گفت: او را دیدم مقدار زیادی از مثبت در ویلا به نمایش در آنفیلد اما آنها یک کار از کار جلوتر از آنها برای به دست آوردن یک پیروزی امشب. ویلا که باید و شاید کمی محتاط زمانی که در اختیار زیرا ایران دارای بازیکنان به تکه تکه تیم در شکستن.

منچستر یونایتد نام یک تیم بدون تغییر

استون ویلا تیم و subs:

خوشحال شکارگاه برای منچستر یونایتد

یک متفاوت استون ویلا بازگشته اند از مستند: بیشتر هوشیار در رویکرد دفاعی و شادتر مستقیم رفتن اما تا کنون این جدید پیدا عمل گرایی است تحویل نتایج.

دین اسمیت تیم بودند جامد اما در نهایت بی دندان در خانه به گرگ ها قبل از اینکه از فشرده از لیورپول در آنفیلد جایی که آنها به یک حساب خوبی از خود, اما در حال حاضر نیاز به ارائه پیروزی به عنوان آنها نشستن چهار امتیاز از ایمنی در منطقه سقوط.

خبر خوب این است جک گریلیش و تایرون Mings در حال انتظار برای غلبه بر جزئی niggles به صورت منچستر یونایتد امشب خبر بد این است…خوب آنها مواجه منچستر یونایتد. پس از سه متوالی با 11 گل به ثمر رساند ایالات به دنبال مانند لیگ توانمند ترین نیروی حمله به نوار لیورپول و منچستر سیتی. آنها رکورد بسیار عالی در ویلا پارک از لحاظ تاریخی و پیروزی دیگری را به درون نقطه سوم با چهار بازی باقی مانده است.

حتی در پست-فرگوسن سال بیابان ایالات همیشه در اختیار خطرناک هدایت می کند. تفاوت در حال حاضر که آنها ریتم و ویژگی های با کیفیت در وسط زمین به عرضه آن به جلو و ارائه تیم کنترل از مسابقات است. برونو فرناندز و پل پوگبا نگاه به درک طبیعی در حالی که Nemanja Matic شده است شگفت انگیزی خوب فویل برای آنها است و لذت می برد چیزی از تجدید حیات. Fernandes شده است به طور مستقیم درگیر در 11 گل در نه لیگ برتر مسابقات شش به ثمر رساند و کمک پنج.

ماسون گرین به نظر می رسد مانند به ثمر رساند و یا حداقل رفتن لعنتی خیلی نزدیک با هر ضربه او با مدافعان و دروازه بان در تلاش برای خواندن دو پا 18 ساله. مارکوس Rashford شاید بازی دوم کمانچه به گرینوود و آنتونی رزمی در چند بازی گذشته خود را اما در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای او برای به دست آوردن بهترین شکل. ایران همچنین به نیمه نهایی جام حذفی برابر چلسی در آینده. اخبار تیم در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de