استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی از فوتبال به زبان انگلیسی بازگشت

  • استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد لیگ برتر اولین مسابقه پس از Covid-19 لگد کردن در 6pm در آسمان ورزشی لیگ برتر و رویداد اصلی
  • باقی مانده لیگ برتر وسایل: مسابقه, تاریخ, kick-off times و کانال تلویزیون برنامه
  • ثبت نام برای یک ورزش-تنها اشتراک برای همه ما بی نظیر تجزیه و تحلیل – £40 سال کمتر از 1 پوند در هفته
  • تاریخ JJ گاو در نظرات کامل در زمان به بحث در مورد این بازی و شما می گویند

به روز رسانی خودکار

میکا ریچاردز در زندگی مهم

تیاو پسر بزرگ است. او فقط رفته در دو دقیقه موردی تجزیه و تحلیل از زندگی خود, دیگر, مردم, واکنش به آن و چه زمانی که او توضیح می دهد که نژادپرستی ساختاری وجود دارد که دوستان خود را درک نمی کنند آنچه در آن است و یا آنچه که او در مورد.

“آن را در مقابل سیاه و سفید آن را همه در مقابل نژاد پرستی”.

ترکیب اولیه شروع

که بهترین بازیکنان در لیگ برتر این فصل ؟

منشما را که! اما شما باید با کلیک بر روی این لینک و خواندن این مقاله برای اولین بار به پیدا کردن. من به شما یک سرنخ: من بسیار نزدیک به انتخاب یک لیورپول, بازیکن, اما ممکن است انتخاب یکی دیگر از باشگاه های بازیکن ستاره به عنوان برنده.

  • 20 بهترین بازیکنان در لیگ برتر 2019/20 تا کنون…

یک بازیکن از این آستون ویلا در مقابل شفیلد یونایتد بازی ویژگی های بسیار بالا تا لیست. من گمان می کنم جان McGinn ممکن است آن را اگر او می ماند مناسب بیش از حد… اما ایالات شگفت انگیز به عنوان یک واحد. آنها واقعا یک standout فردی که واقعا چه, فوتبال, همه چیز در مورد. اما اگر شما در حال پرسیدن این جان Fleck.

هیجان زده برای منچستر سیتی در مقابل آرسنال?

Tبازی کلاه زیر این یکی زنده از Etihad. این مقاله یک تحلیل دقیق از آنچه باکاری سانیا به ارمغان آورده است به آرسنال و آنچه که ما ممکن است امشب در 8:15pm لگد کردن. شامل بسیاری از ما امضا منازعه صفحه با فلش و خطوط و حاشیه نویسی.

منچستر سیتی در مقابل آرسنال: تاکتیک های باکاری سانیا قرض گرفته شده از پپ گواردیولا و چه انتظار

Sky Sports صاحب نظران ایستاده جدا

تیاو Sky Sports پخش است و نیاز به تکیه بر روی یک مگا شات گسترده ای برای به دست آوردن تمام صاحب نظران بر روی صفحه نمایش در همان زمان. میکا ریچاردز فقط گفت: “استراحت در صلح و آرامش به تمام افرادی که در طول درگذشت coronavirus… اما فوتبال بازگشته است” و در حال حاضر گری نویل تخمگذار به ریچاردز’ کفش. من فکر می کنم همه خسته از coronavirus. حداقل ما باید اذعان کرد بسیاری از مرده. و در حال حاضر برای ورزش!

در حال استون ویلا طرفداران هیجان زده ؟

Find از اینجا (جواب این است: بله – هر کس است. آنها نیست؟)

آن را به عقب!

منT واقعا در اینجا! به فوتبال برگشت – real football – و استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد است که ما بسیار برای اولین بار در لیگ برتر بازی از آنجا که جهان را برای همیشه تغییر توسط coronavirus. اما ما در اینجا وجود دارد این است که فوتبال در تلویزیون و همه ما می تواند لذت بردن از تماشای آن با هم.

همانطور که شما بدون شک آگاه مطلقا هیچ کس به جز چند کارکنان رسانه ها و غیره خوش آمدید مجاز به ویلا پارک در این شب اما بازیکنان وارد شده اند و اقدامات ایمنی را در محل. ما در حال انجام این liveblog از زمین پس از تنها یک نویسنده از هر یک از استقرار در واقع مجاز در, بنابراین مطمئن باشید ما (من) هستند/am به طور کامل محافظت از میکروب ها.


اعتبار:
ایسنا

Tبازی خود را ممکن است کهکشانی نام بازی برگشت ما ممکن است انتظار می رود اما همانطور که می دانیم از لیگ برتر در هر بازی دشوار است.

ویلا در خطر واقعی بودن تنزل اما بازگشت از مصدومیت جان McGinn ممکن است به آنها شانس خود را از بازمانده و آنها نیاز به این شانس. مخالفت با تیم کار کرده اند که آنها فقط نیاز به خفه ویلا هافبک و منزوی کردن خود و دیگر بازیکنان به آنها را ضرب و شتم و سربار مرکز زمین به طوری که آنها تعداد McGinn لوئیز و غیره بازی می تواند کنترل شود.

دین اسمیت به نظر نمی رسد به مطمئن شوید که چه خود را به بهترین شکل گیری و سیستم داشتن روشن بین یک 3-4-3 و 4-1-4-1 در هفته قبل از مستند. گریلیش بهتر است در موثر بر بازی به عنوان یک ‘هشت’ در وسط بود اما استفاده گسترده ای در سمت چپ در هر دو تشکل قادر به تاثیر بازی در یک سوم آخر. این خواهید بود برای دیدن که در آن او امروز شروع می شود.

شفیلد یونایتد را کاملا چوب به 3-5-2 با هم تداخل دارند مرکز پشت و بقیه تاکتیکی سرگرم کننده است. شما می توانید جزئیات در مورد آن (چیزی که من نوشتم در شروع فصل) حق در اینجا.

جدول نکته مهم در مورد می دانیم که به نظر می رسد مثل این:

یکll برای بازی! می تواند شفیلد یونایتد واقعا واجد شرایط برای فوتبال؟!

لگد کردن است 6pm تا با ما بماند برای تمام عمل زندگی می کنند و تجزیه و تحلیل. من بسیار هیجان زده هستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net