• استون ویلا مقابل تاتنهام لیگ برتر, برخورد, آغاز می شود در 2pm GMT در آسمان ورزش رویداد اصلی
  • استیون Bergwijn مصاحبه: این فاجعه رنج می برد با تیمی است که الهام بخش من
  • معرفی جاو ساکرامنتو است: ‘علمی’ مربی که رفته از دانشگاه فوتبال خوزه مورینیو دستیار در اسپرز

به روز رسانی خودکار

42 دقیقه – استون ویلا 1 اسپرز 1

Spurs در اینجا. شکلک شانس بازوی خود را ( ، ) از 22 متری, اما آن را به راحتی گسترده است. Dele Alli باید انجام شود بهتر است با یکی که مسلما ساده ترین از سه احتمال است. ویلا واقعا تحت شنگول اینجا. Bergwijn معافیت دوباره در سمت راست قبل از اینکه به خوبی پنجه توسط انگلس به نظر می رسد. ور در حال بررسی آن اگر…است که مجازات ؟ او به نظر نمی رسد به اندازه توپ…

VAR بررسی کامل

No هندبال وجود دارد. هیچ مجازات ،

39 دقیقه – استون ویلا 1 اسپرز 1

منt تبدیل به یک بیت تکه تکه در گذشته ده یا خیلی دقیقه. Dele Alli درخشان از بازیکنان اسپرز شما می خواهم می گویند. و یکی با دو تا از بهترین شانس برای آنها احتمالا.

او پسماندهای فرصت دیگری در مقابل هدف! Alli انفجار آن, اما آن را مسدود در مقابل هدف. توپ و سپس سقوط به Bergwijn در سمت چپ و آن را مسدود دوباره. VAR به دنبال در یک هندبال در آن وجود دارد

37 دقیقه – استون ویلا 1 اسپرز 1

El قاضی دارای یک شوت و آن را ذخیره Lloris. نه به خوبی ذخیره شده به عنوان او آن را بر روی چهره خود را در سرعت است. هنوز نگه داشتن آن هدف و این کار انجام شده است ،

35 دقیقه – استون ویلا 1 اسپرز 1

Sاوج از دهانه Dele Alli از دست می دهد Luiz که می یابد خود را از طریق بر روی هدف پس از یک توپ از پسر اما از یک نسبتا حاد زاویه سمت راست. او تلاش می کند در خارج از بوت به ضرب و شتم رینا از حدود 10 متری اما حافظ قرار گرفته است و آن مگس گسترده است. باید انجام شود بهتر است…باید کشیده اند آن را به عقب ؟

آلدرویرلد براحتی آن را

33 دقیقه – استون ویلا 1 اسپرز 1

یک بیت از سر تنیس در اسپرز شش حیاط جعبه قبل از Lloris چنگال آن را برای یکی دیگر از گوشه. یک بعدی می آید در سمت عقب ارسال و آن را دور پشت برای سومین بار پی در پی گوشه ای. گریلیش طول می کشد و این یکی و Lloris مشت آن را به چمن در مقابل او و به دور. شستشو/شستشو/تکرار.

این یکی هر چند اجازه می دهد تا مورا به شکستن در سمت چپ و به جعبه قبل از اقدام به ضرب گلوله نیز مسدود شده است. نه یک شانس بزرگ اما دهانه وجود دارد برای هر دو طرف.

29 دقیقه – استون ویلا 1 اسپرز 1

Well, ویلا نمی خواهید برای رفتن در 2-0 ، یا حتی 1-0 ، این شده است یک مناسب و معقول دیده بان ، مقدار زیادی از خوب و بد فوتبال در تمام طول. گریلیش و آلدرویرلد داشتن مراتب بیشتر از “جالب” بازی است. برای خوب و بد و خوب است.

GOAAAAL! استون ویلا 1 اسپرز 1

Of البته! فوق العاده پایان از توبی آلدرویرلد از اسپرز گوشه. توپ می آید قوی نسبت به او در گوشه سمت راست از شش حیاط جعبه با پشت خود را به هدف او تبدیل سریع به عنوان یک فلش و شکسته توپ گذشته رینا! صدا به ثمر رساند در هر دو به پایان می رسد klaxon! که زیبایی است. یادآور ریو فردیناند را در برابر لیورپول در اولدترافورد در فصل 06/07. اما در استروئید…

24 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

Spurs یک ظرف غذا در پشت رک و پوست کنده. یک اشتباه توسط Aurier اجازه می دهد تا گریلیش دوباره در سمت چپ از جعبه کشیدن آن را دوباره قبل از آن ره و برای یک گوشه. راه این است که رفتن ویلا نا امید خواهد شد به تنها 1-0 در نیمه.

22 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

We هستند و تنها یک چهارم از مسابقه از طریق اما خطر است و…جک گریلیش.


اعتبار:
ایسنا

20 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

یک کوره پنج دقیقه. آلدرویرلد پایین مجروح در خود جعبه مجازات باقی می ماند و به ویلا حمله در اطراف او. سپس Dele Alli زباله رایگان – البته مشکل هدر در انتهای دیگر آن را ارسال گسترده ای از حدود 12 متری. این یک مشکل زاویه اما او باید یافت می شود هدف.

17 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

تی شرتکلاه باید دو! که قطعا باید دو! گریلیش خالق دوباره سایه اندازی تصویب اسپرز دفاع در جناح چپ و کشیدن آن را به عقب برای لوئیز هشت متری را در مقابل هدف. این یک فرصت طلایی اما بن دیویس است که وجود دارد برای جلوگیری و نگه دارید منجر به یک!

اوه – آلدرویرلد باعث می شود یک ظرف غذا می دهد و ویلا سرب

14 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

Spurs پیدا کردن فضا برای گرفتن یک شات یک گل با مورا که تردید به ساقه قبل از تلاش برای کشیدن آن را به عقب. این ره ، او احتمالا باید شات برای خودش.

12 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

یک لغزنده و slidey روز و چرب سطح – و شاید سرعت از این بازی است – به این معنی که بسیاری از دیر niggly پردازد در هافبک. اسپرز واقعا تلاش برای رسیدن به این بازی در حال حاضر ویلا قرار دادن آنها تحت مقدار زیادی از فشار است.

10 دقیقه – استون ویلا 1 تاتنهام 0

Grealish به دنبال پر جنب و جوش با یک زن و شوهر از عکس در فضای یک دقیقه یا بیشتر از لبه سمت چپ از جعبه. دوم یکی نیست بیش از حد دور از گوشه بالا اما ورقه فقط گسترده است. ویلای طرفداران برای آن بدیهی است.

GOAAAAAL! استون ویلا 1 تاتنهام 0

تی شرتکلاه عجیب و غریب یک واقع است. ال قاضی انفجار پایین سمت راست پهلو و درخواستهای متقابل در توپ گرفتن یک انحراف در راه خود را به کادر آلدرویرلد کامل هش از آن پنج متری به بیرون پرتاب بوت در, تندرست توپ در مقابل دروازه و گذشته Lloris در مقابل او. Samatta بود انتظار وجود دارد اما هنوز…

6 دقیقه – استون ویلا 0 تاتنهام 0

یکurier خطا گریلیش دوبارهاین زمان رفتن را از طریق پشت او را. مارتین اتکینسون جوایز یک ضربه آزاد یک کلمه با Aurier و می گوید: من فکر می کنم “نه بیشتر از اون…یا که رزرو مرد جوان است.” خیلی دیر به عنوان گریلیش نگاه به تغییر توپ از خط اطراف زمین فوتبال.

4 دقیقه – استون ویلا 0 تاتنهام 0

El قاضی سعی می کند به جای آن در گوشه بالا و با داخل راست خود را بوت می رود اما در مورد سه متری ، بسیار ضعیف است.

3 دقیقه – استون ویلا 0 تاتنهام 0

Villa را به نوبه خود برای حمله به گریلیش بلغزد و به زمین و به دور از توپ پس از برداشت توسط Aurier. گریلیش نه در مورد آن خوشحال و آن را آشکار ناپاک. ضربه آزاد داده شده 24 متری…

1 min – استون ویلا 0 تاتنهام 0

منt را نسبتا مرطوب بعد و که می تواند منجر به برخی از شایسته فوتبال است. آن را چکش پایین اما باران بسیار ثابت است. پسر می شکند در مقابله قبل از اینکه قطع توسط Konsa. Ref نمی کند جایزه یک ضربه آزاد اما پسر پایین باقی می ماند و به نظر می رسد در درد. او می شود و در نهایت پیاده روی به حاشیه. فکر می کنم او می تواند خوب برای از سرگیری…

پا زدن کردن!

Spurs دریافت بازی رفتن در بیرمنگام.

خوب ما تقریبا آماده برای رفتن

Wولد تواند سه امتیاز برای ویلا امروز در برابر تاتنهام طرف که قطعا به سهم عادلانه خود را خاموش روز در این فصل است.

ویلا پارک شده معمولی “مبارک شکارگاه” برای اسپرز

Wکلاه ارتباط می کند این همه باید امروز بازی ؟ تقریبا هیچ کدام. هنوز هم. آمار.


اعتبار:
آسمان ورزش

معرفی جاو ساکرامنتو است: ‘علمی’ مربی که رفته از دانشگاه فوتبال خوزه مورینیو دستیار در اسپرز

Tرا یکی دیگر از سام والاس نیز به خوبی به ارزش خواندن.

در حال حاضر 31, او آخرین از مربیگری نسل به رهبری مورینیو که دانش آموزان از تاکتیکی periodisation مدل توسعه یافته توسط پرتغالی استاد Vitor Frade که ایده اولین بار در زمان نگه دارید و هنگامی که زمان اسپرز مدیر مطالعه مربیگری در لیسبون در اواسط 1980s. آنها هر دو مربیان که سرآمد علمی و, به عنوان نشان داده است که معروف کلیپ از منچستر سیتی بازی آنها را به سرعت از روی نیمکت به داور چهارم نیز وجود دارد یک حس مشترک از فوتبال بی عدالتی.

جزئیات کامل قطعه در اینجا.

فقط 20 دقیقه تا زمانی که لگد کردن در ویلا پارک.

کشتی خدمات شاتل به زمین ؟

جاری شدن سیل در نزدیکی ویلا پارک

اعتبار:
ایسنا

استیون Bergwijn مصاحبه: این فاجعه رنج می برد با تیمی است که الهام بخش من

ثانیهow بدبختی خود را دوست و هم تیمی سابق Abdelhak “Appie” نوری را تحت تاثیر قرار داده Bergwijn و هلند زمان طلایی نسل.

سام والاس صحبت می کند به اسپرز ، جزئیات کامل قطعه در اینجا.

خوزه به دنبال کمی…

…خالی از سکنه ؟ نگران آب و هوا?


اعتبار:
PA


اعتبار:
گتی ایماژ

تیم اسپرز

Starting یازدهم: Lloris, Aurier, آلدرویرلد, سانچز, دیویس, Dier, چشمک Alli Bergwijn پسر لوکاس

Subs: Gazzaniga, Vertonghen, Tanganga, Skipp, Ndombele, Gedson, Lo Celso

چگونه خانه طرف را به میدان…

خوب بعد از ظهر

منt استون ویلا گرفتن تاتنهام در ویلا پارک. سمت خانه هستند بدون شک سقوط مبارزه در حال حاضر و با داشتن تنها بازگشت به لیگ برتر این فصل آنها احتمالا به اندازه کافی خوشحال باقی می ماند وجود دارد برای سال آینده. به خصوص به عنوان آنها فقط یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط.

فرم خود را در آخرین پنج بازی شده است مناسب و معقول به اندازه کافی هر چند در نظر گرفتن هفت امتیاز با دو برد و یک تساوی. نه تمسخر. که برابر است با 1.4 امتیاز در هر بازی در آن دوره است که به راحتی در بالای یک نقطه یک بازی شده اند به طور متوسط تا کنون در این فصل. در آن زمان آنها نیز ساخته شده راه خود را به لیگ قهرمانان اروپا پس 6-1 فاتح به منچستر سیتی جدا – شده اند وجود دارد چیزی برای طرفداران خود را به تشویق در ماه گذشته یا بیشتر.

تاتنهام از سوی دیگر پیدا کرده اند کمی معقول فرم در تمام مسابقات اخیر با برد در برابر منچستر سیتی, نورویچ (PL) و آرسنال (جام حذفی) در خانه اگر چه هر دو آنها در سال 2020 جام حذفی روابط مورد نیاز تکرار برای دیدن آنها را از طریق. هنوز هم آنها نشستن ششم در جدول تنها چهار امتیاز به دور از چهارم قرار می گیرد چلسی و امید خود را از فوتبال لیگ قهرمانان فصل آینده شعله ور باقی می ماند حتی اگر خود را به طور کلی تشکیل شده است درخشان. و با منچستر سیتی پتانسیل لیگ قهرمانان بان کی مون که به اثر در سال آینده وجود دارد یک فرصت معقول است که حتی در پایان پنجمین کافی خواهد بود.

شما تعجب می کنم اگر چه, چگونه عدم هری کین خواهد آنها را تحت تاثیر قرار. از دست دادن خود را بهترین بازیکن و گلزن به طور معمول نتایج در یک بیت از یک ضربه.

لگد کردن است در 2pm با آرسنال در مقابل نیوکاسل در آینده و کمی بعد. من در اینجا به شما را از طریق تمام ساخت تا آخرین بازی به روز رسانی و واکنش از این بازی برای اولین بار ، اهداف در این یکی ؟ اجازه دهید ما امیدواریم تا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im