با استثنا از “ماموریت ضروری” پرسنل ناسا دستور داد آن خدمات ملکی نیروی کار در مرکز فضایی کندی در فلوریدا به مرکز فضایی جانسون در هوستون و دیگر زمینه مراکز در سراسر کشور آغاز اجباری از خانه کار می کنند روز شنبه برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

فضانوردان داگ هرلی و رابرت Behnken ادامه آموزش خود را برای راه اندازی در مه روی یک SpaceX خدمه اژدها تجاری خدمه کشتی — راه اندازی اولین فضانوردان ناسا در آمریکا فضاپیما در نزدیک به یک دهه. اما آنها گفت: CBS News آنها در حال گرفتن هر احتیاط ممکن است برای محافظت از خود, خانواده خود و حمایت از پرسنل.

“ما فقط باید هوشمند در مورد آنچه ما انجام می دهند و چگونه ما آن را انجام دهد و به دنبال پروتکل های که پرواز ما از پزشکان و جامعه پزشکی باید چهارم” هرلی گفت. “ما در حال رفتن به انجام کار درست به عنوان بهترین ما می توانیم. ما در حال رفتن به سعی کنید به ادامه آموزش به عنوان بهترین ما می توانیم. ما قصد داریم برای انجام کارهای درست و امیدوارم در رسیدن به سکوی پرتاب سالم هنگامی که ما در واقع راه اندازی.”

cockpit-crew1.jpg
SpaceX

Behnken گفت که او و هرلی در حال حاضر شد و زیر بهداشت ثبات دستورالعمل در محل برای خدمه آموزش برای آینده پرواز و هر دو فضانوردان “رفتن به ناسا با استفاده از حمل و نقل به سعی کنید برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ما به عنوان ما به عنوان ما پرواز به کالیفرنیا و سپس بر روی فلوریدا بیش از چند هفته آینده.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما نوع در حال حاضر در قرنطینه حباب که شامل دو نفر از ما و البته با فرمت فوری ما خانواده ها به عنوان خوب,” او گفت:. “ما خواهیم بود که منجر به راه اندازی نوع مشابه اقدامات احتیاطی. آن را خیلی متفاوت تر از آنچه که ما را برای خدمه بود که رفتن به راه اندازی یک سایوز از بایکونور (Cosmodrome در قزاقستان) یا آنچه ما را به عقب زمانی که ما راه اندازی در سفینه های فضایی است.”

برای شاتل راه اندازی و اعضای خانواده به طور معمول به فلوریدا پرواز برای تماشای عزیزان خود موشک دور در فرد است. برای هرلی و Behnken که نه یک چیز مطمئن داده نمایی افزایش coronavirus موارد و به طور فزاینده ای سخت تلاش ها برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

“من می خواهم که گفت: یقین بله چند هفته پیش اما من فکر می کنم ما همه فقط نوع یک روز در یک زمان در این نقطه در مورد چگونه مردم می توانند با حضور در این, راه اندازی” هرلی گفت. “این امر می تواند کامل حدس و گمان من بخشی برای نشستن وجود دارد و می گویند خوب همه جاوا وجود دارد. من فکر می کنم قدرت که می شود انجام خواهد داد آنچه را که آنها می توانید به مطمئن شوید که آن را امن برای همه به تماشا آمده و راه اندازی در صورتی که مورد است و اگر نه آنها باید به تماشای آن را از از صفحه اصلی. من صادقانه نمی دانم.”

ناسا coronavirus پاسخ چارچوب لیست چهار مرحله ابتدا با دسترسی کامل به آژانس پایگاه توسط تمام پرسنل و پیشرفت از طریق به طور فزاینده ای محدودیت های شدید. مرحله 3 اعلام شد توسط ناسا مدیر جیم Bridenstine شنبه شب اجرای اجباری telework مجازی جلسات محدود آژانس مسافرتی و محدود کردن دسترسی به کارمندان دولت انجام ماموریت ضروری کار می کنند.

“ماموریت اساسی” تعریف شده به عنوان “کاری که باید انجام شود برای حفظ ماموریت/پروژه عملیات و یا برنامه است و نمی توان از راه دور/عملا; و یا محل کار که دارای یک توجیه تاثیر بر ایمنی از زندگی انسان و یا حفاظت از اموال و یک احتمال وجود دارد که ایمنی از زندگی انسان و یا حفاظت از اموال می تواند به خطر بیافتد توسط یک تاخیر در اجرای کار است.”

تصمیم به بالا بردن ناسا مراکز به مرحله 3 بود ضروری “گام پیشگیرانه برای خنثی کردن بیشتر گسترش این ویروس در میان نیروی کار و جوامع ما” Bridenstine گفت: کارکنان سازمان در یک بیانیه است. “من به شدت شما را تشویق و خانواده خود را به دنبال محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل برای سالم ماندن و برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.”

اگر مرحله 4 است, اعلام, ناسا, پایگاه بسته خواهد شد و حتی ماموریت ضروری کارگران و همه آژانس مسافرتی معلق خواهد شد.

پرسید که چه اتفاقی ممکن است اگر یکی از خدمه اژدها فضانوردان کردم بیمار Behnken گفت: “وجود خواهد داشت بسیاری از جلسات من می توانم به شما بگویم که سعی کنید به ارزیابی آنچه در خطر بود و چگونه ما را رو به جلو است.”

“می تواند به شما نوع از کار را از طریق آن از یک قرنطینه چشم انداز مطمئن شوید که ایستگاه فضایی خدمه بود مراقبت از گرفته شده و اینکه آیا یا نه ما می تواند بیش از هر بیماری و نوع حرکت از وجود دارد?” او mused.

اضافه شده هرلی: “آره شما درست و شما می دانید اگر یک راه اندازی شده بود پاک برای چند روز پس از خدمه سالم هستند که یک گزینه بسیار بهتر از مصرف چیزی به ایستگاه فضایی.”

این coronavirus تأثیر است آژانس های فضایی در سراسر جهان است. این آژانس فضایی فرانسه تعطیل و راه اندازی عملیات در مرکز فضایی گویان فرانسه در هفته گذشته و Roscosmos این آژانس فضایی فدرال روسیه گفت: این امر به دنبال کت و شلوار, توقف کار بر روی صورت تجاری ارائه شده توسط راکت سایوز برنامه ریزی برای راه اندازی در هفته های آینده از آمریکای جنوبی پایه.

در بایکونور Cosmodrome در قزاقستان, روسیه برنامه ریزی برای راه اندازی سایوز MS-16/62S فضاپیما به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 9 به کشتی دو فضانورد ناسا فضانورد کریس کسیدی به ایستگاه فضایی بین المللی. ایستگاه فعلی خدمه — فرمانده اولگ Skripochka و ناسا فضانوردان خود جلب کرد مورگان و جسیکا Meir — برنامه ریزی شده است برای بازگشت به زمین, مارس 17 با فرود در استپ های قزاقستان.

Roscosmos است محرومیت های داخلی رسانه ها از سفر برای شرکت در راه اندازی و ناسا انتظار دارد که کوچکتر جمعیت بیش از حد معمول اجازه می دهد آژانس پرسنل به انتخاب کردن از سفر به cosmodrome.

در مرکز فضایی کندی در فلوریدا, SpaceX مهندسین رفت پیش با راه اندازی یک موشک فالکون 9 شنبه حمل ششم دسته از 60 Starlink اینترنت ماهواره. یک سخنگوی ناسا گفت: پیمانکاران مانند SpaceX که اجاره ساختمان در مرکز فضایی کندی می توانید ادامه کار در شرکت دستورالعمل.

هنوز مشخص نیست که آیا SpaceX یا رقیب ایران راه اندازی داد که ایجاد اطلس 5 و دلتا 4 موشک اجازه خواهد داشت به مراحل پایین دست محموله و موشک های تجاری و غیر دولتی راه اندازی اگر کندی و مجاور کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در نهایت بسته شده است.

ایران راه اندازی اتحاد عمل یک پد راه اندازی مجتمع 41 در نیروی هوایی ایستگاه. SpaceX عمل راه اندازی پد در هر دو سایت: راه اندازی مجتمع 40 در نیروی هوایی ایستگاه و تاریخی پد 39A در کندی. همه پرتاب راکت از سواحل شرق نیاز به تله متری و ردیابی پشتیبانی ارائه شده توسط نیروی هوایی.

در حالی که آینده خدمه پرواز اژدها یکی از ناسا بالاترین کوتاه مدت اولویت های این سازمان نیز در حال آماده سازی 2 میلیارد دلار پشتکار مریخ برای راه اندازی در بالای یک موشک اطلس 5 در ماه جولای. ماموریت مدیران گفته اند که آنها زمان کافی ساخته شده را به برنامه ریزی برای رسیدگی به مشکلات غیر منتظره اما هیچ کس پیش بینی تاثیر بالقوه coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de