فضانوردان توصیف برای اولین بار سوار کشتی SpaceX خدمه اژدها

این SpaceX Falcon 9 rocket که افزایش فضانوردان داگلاس هرلی و رابرت Behnken به فضای ارائه شده کمی ناهموار سوار بیش از حد انتظار طول مراحل بعد از صعود به مدار اما هر دو روز دوشنبه گفت: آنها خود لذت می برد سفر تاریخی و شگفت زده در یک راستگو-به-ابریشم با متصل کردن ایستگاه فضایی.

و بله خدمه اژدها آورده “ماشین جدید بوی” به آزمایشگاه پیچیده است.

“این اصلا” گفت: ایستگاه فرمانده کریس کسیدی, the lone آمریکا روی ایستگاه تا هرلی و Behnken وارد پنج شنبه. “سپس هنگامی که ما که دریچه را باز کنید, شما می توانید بگویید که این یک نام تجاری جدید خودرو با چهره خندان از طرف دیگر چهره خندان در معدن فقط به عنوان اگر شما تا به حال خریداری یک ماشین جدید همان نوع واکنش است.

“فوق العاده برای دیدن دوستان و فوق العاده برای دیدن یک نام تجاری جدید خودرو,” او گفت:.

060120-flag.jpg
فضانورد رابرت Behnken چپ Douglas, Hurley, مرکز و ایستگاه فضایی فرمانده کریس کسیدی صحبت با خبرنگاران دوشنبه در یک کنفرانس خبری از ایستگاه فضایی بین المللی. هرلی و Behnken وارد آزمایشگاه یکشنبه پس از راه اندازی و بی عیب و نقص قرار ملاقات گذاشتن روی یک SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها. پرچم هرلی در حال برگزاری بود و در سمت چپ روی ایستگاه در سال 2011 در پایان ناسا نهایی شاتل پرواز. هرلی بخشی از آن خدمه و برنامه ای برای آوردن پرچم خانه وقتی که او و Behnken بازگشت به زمین است. تلویزیون ناسا

هرلی و Behnken لعنتی خاموش از پد 39A در مرکز فضایی کندی شنبه بعد از ظهر بسته به یک خدمه کپسول اژدها در بالای یک موشک فالکون 9.

این اولین سرنشین پرتاب به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا در حدود نه سال از اولین پرواز یک موشک SpaceX حمل فضانوردان و جدید crewed فضاپیما برای پرواز در فضای پس از اولین ماموریت شاتل 39 سال پیش است.

هر دو هرلی و Behnken هستند شاتل فضایی جانبازان آشنا در ابتدا خشن سوار که مدارگرد قدرتمند جامد-سوخت بوستر شلیک می شد و با انتقال به یک بسیار نرم و صاف تجربه پس از بوستر شد jettisoned و تنها کشتی مایع سوخت اصلی موتور در حال اجرا بودند.

فالکون 9 است دو مرحله موشک طراحی شده توسط اکسیژن مایع و نفت سفید است. مرحله اول شامل نه مرلین موتورهای تولید 1.7 میلیون پوند تراست در پرتاب. موشک را در مرحله دوم طراحی شده توسط یک خلاء-دارای موتور مرلین.

“شاتل بود بوسترهاي سوخت جامد کسانی سوخته بسیار خشن برای اولین بار دو و نیم دقیقه” هرلی گفت. “مرحله اول با فالکون 9 … بود بسیار نرم و صاف سوار.”

او گفت: خاموش کردن مرحله اول موتورهای جدایی از مراحل اول و دوم و سپس احتراق از مرحله بالایی موتور تک مشابه بود و به یاد ماندنی راه اندازی توالی به تصویر کشیده شده در فیلم “آپولو 13.”

“بنابراین اولین مرحله موتورهای خاموش و سپس آن را در زمان برخی از زمان بین تقویت کننده جدا و سپس مرلین خلا موتور شروع” هرلی گفت. “که در آن نقطه ما از حدود سه Gs (سه برابر نرمال نیروی گرانش بر روی زمین) به صفر Gs برای من نمی دانم نیمه دوم احتمالا و سپس وقتی که مرلین خلاء موتور, آتش سوزی, پس از آن ما شروع به شتاب گرفتن دوباره.

“این یک کمی خشن تری با مرلین خلاء موتور و آن را جالب برای صحبت کردن با SpaceX مردمی برای پیدا کردن که چرا آن را کمی ناهموار سوار در مرحله دوم از آن برای شاتل در آن سه موتور اصلی.”

خدمه اژدها طراحی شده است برای قرار ملاقات گذاشتن و حوض با ایستگاه فضایی مستقل و بدون هر گونه ورودی مستقیم از خدمه. اما برای اولین سرنشین آزمون مبارزه هرلی در زمان کنترل دستی بیش از دو بار به منظور بررسی فضانوردان می توانند پرواز کشتی خود را در صورت لزوم.

060120-sideview.jpg
نمایی از خدمه کپسول اژدها لنگر انداخت به ایستگاه فضایی دیده می شود توسط یک دوربین نصب شده در آزمایشگاه انرژی خورشیدی خرپا. تلویزیون ناسا

هیچ مشکلی وجود دارد و هنگامی که خدمه اژدها لنگر انداخت با ایستگاه های صبح یکشنبه, Hurley و Behnken قادر به تشخیص تاثیر.

“چیزی که واقعا ایستاده بود برای هر دو ما است و ما به ذکر آن را به عنوان به زودی به عنوان ما لنگر انداخت است و ما احساس نمی کنند docking” هرلی گفت. “در آن صاف است.”

هرلی سابق خلبان آزمایش و Behnken که دارای درجه دکترا در رشته مهندسی مکانیک از Caltech جانباز نیروی هوایی, پرواز, آزمون مهندس. انتخاب شدند و برای اولین سرنشین و خدمه پرواز اژدها در بخشی به طوری که آنها می تواند این مهارت به بررسی این فضاپیما قبل از آغاز عملیاتی ماموریت به ایستگاه فضایی در اواخر تابستان بازه زمانی.

“ما وجود دارد به ارزیابی که چگونه آن را در این ماموریت و تا کنون آن را انجام داده فقط کاملا چشمگیری,” هرلی گفت. “این بسیار تمیز خودرو. … این همه چیز ما باید آن را به انجام این ماموریت بنابراین ما بسیار خوشحال هستیم که بخشی از آن را.”

از جمله بهره برداری از خدمه اژدها توالت. در حالی که او نمی ارائه هر گونه جزئیات هرلی گفت: “بسیار شبیه به یکی از ما استفاده می شود به در شاتل فضایی و آن را به خوبی کار می کرد. ما تا به حال هیچ مسائل با آن است.”

ناسا مدیران هنوز تصمیم نگرفته اند چه مدت هرلی و Behnken باقی خواهد ماند و در مدار. خدمه اژدها گواهی شده است تا چهار ماه در فضا اما خدمه می تواند دستور داد خانه زودتر بسته به اینکه چگونه فضای محیط را تحت تاثیر قرار کپسول خورشیدی آرایه آب و هوا در اقیانوس اطلس فرود منطقه و عوامل دیگر.

نمی دانستند که آنها ممکن است آمدن به خانه است “کمی عجیب و غریب” Behnken گفت. “من در تلاش برای توضیح آن را به پسر من فقط شش سال و از دیدگاه او فقط هیجان زده است که ما در حال رفتن به یک سگ زمانی که من به خانه. و بنابراین او را پذیرش است که عدم قطعیت و در ادامه به ارسال پیام به من در حالی که من بر مدار.”

ماموریت می رود که حداقل شش هفته و احتمالا تا چهار ماه به مراتب طولانی تر از خود را نسبتا مختصر شاتل پرواز. اقامت در تماس با همسران خود هر دو جانباز فضانوردان و دو پسر یک اولویت برای هر دو هرلی و Behnken.

“یکی از چیزهایی که من بیشتر هیجان زده در مورد (پس از راه اندازی) بود که قادر به ایجاد یک تماس تلفنی صفحه اصلی” Behnken گفت. “آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من به مدار راه اندازی شد و من یک پسر کوچک که فرصتی برای انجام این کار برای اولین بار در زندگی خود. و من فقط می خواستم به درک آنچه که او تجربه و به اشتراک گذاری است که کمی با او.

“او قادر به سفر به هوستون پس از تماشای docking از پایین در فلوریدا بود و بسیار هیجان زده در مورد همه چیز. به طوری که فوق العاده بود برای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de