هوستون آستروس ضرب و شتم لس آنجلس داجرز چهار به سه بازی در طول یک حماسه جهانی سری در سال 2017. ماه گذشته لیگ اصلی بیس بال در بر داشت آستروس گناه الکترونیکی سرقت علائم در طول سال 2017 فصل و کوبیدن در سطل زباله به هشدار آن hitters از آنچه در زمین بود.

در حال حاضر دو تا لوس آنجلس-منطقه کوچک سازمان لیگ تصمیم به ممنوعیت Astros به عنوان یکی از آن نام تیم.

لیگ در ساحل طولانی و شرق فولرتون, کالیفرنیا تصمیم گرفته اند به نام Astros از صف خود را از تیم ها حتی زمانی که واقعی Astros نیست محروم از جهان خود را عنوان سری در سال 2017, و نه هر فردی جوایز برنده آن بازیکنان که فصل.

استیو کلاوس ساحل طولانی لیگ کوچک رئیس جمهور گفت: لیگ غیررسمی در نظر گرفته انداختن نام در offseason اما جدی تر از مکالمات منجر به لیگ خود را تغییر آیین نامه و ایجاد ممنوعیت دائم.

“پدر و مادر هستند بیزارند” کلاوس گفت: در اورنج کانتی ثبت نامکه برای اولین بار گزارش شده داستان. “آنها بیزارند با Astros و عدم مالکیت و مسئولیت پذیری. ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به این رسوایی. چه آینده فردا ؟ با Astros شما رو عمد و تقلب.”

این ساحل طولانی LL دارای 560 بازیکنان گسترش بیش از 48 تیم در طول لیگ. این امر نمی توان آن را اولین بار آن را ممنوع لیگ اصلی بیس بال طلسم, نام, به سال پیش کاهش یافته سرخپوستان و بریوز زیرا آنها نمی خواهند فرزند خود ورزشکاران به پوشیدن آن تیم تصاویر بر روی لباس خود را.

“بیانیه ماموریت ما دارای عبارت ‘شخصیت’ و ‘صداقت'” کلاوس گفت. “این سخت است برای توسعه صداقت و شخصیت هنگامی که شما نگاه کنید (تقلب) در سطح بالا.”

یکی پدر گفت: او افتخار لیگ را ممنوع آستروس چرا که در غیر این صورت آن را ارسال سیگنال به کودکان و نوجوانان است که آن را خوب به تقلب.

“آنها فریب خورده به برنده سری جهانی و آن را یک رالی صحنه بد به طور کلی” هارون پترسون گفت. “این پیام می فرستد که اگر شما تقلب شما می توانید برنده شوید. من نمی دانم اگر من به اندازه کافی قوی.”

پترسون پسر 11 ساله میک پترسون, توافق گفت: “این داجرز کشور است.”

“من فکر نمی کنم این حق را به نمایندگی از یک تیم که تقلب شده است,” میک گفت. “داجرز سرقت کردم. این منصفانه نیست. … این داجرز کشور است.”

Houston Astros and Little League
الکس Bregman #2 از Houston Astros چپ و کارلوس کوریا #1 مطرح با پست بلوط کمی لیگ تمام ستاره در طول پنبه حلاجی تمرین در دقیقه خدمتکار پارک در اوت 10, 2018 در هوستون تگزاس. دو تا سازمان لیگ در کالیفرنیا ساحلی و شرق فولرتون—ممنوع آستروس به عنوان یک نام تیم بعد از خرید اینترنتی از هوستون نقش در یک سال 2017, فریب داد, رسوایی.
عکس باب Levey/گتی ایماژ

در ضمن شرق فولرتون LL جمهور Greg Taylor گفت: لیگ تصمیم به ممنوعیت Astros پس از بازخورد از پدر و مادر است.

“ما لیگ را دریافت بازخورد منفی از پدر و مادر که احساس Astros نام برابر با ناشایستگی” تیلور گفت.

که لیگ خود را تغییر تیم اوریولز و جوراب سفید. اتفاقا هشت بازیکن از Chicago White Sox متهم به پرتاب 1919 سری جهانی و در نهایت همه آنها ممنوع شد از بیس بال برای زندگی است.

این ثبت نام گزارش داد که برخی از محلی کوچک سازمان لیگ نمی ممنوعیت Astros نام خود را از لیگ به خاطر آنچه اتفاق می افتد در سطح حرفه ای باید کار راه خود را به پایین ترین کار آنها.

“هیئت مدیره ما نمی هر گونه بحث در اطراف محدود کردن دسترسی از هر نام تیم خارج از آنچه که در دسترس بود از ما یکنواخت فروشنده گفت:” برت وارنر رئیس Orangecrest لیگ کوچک در کنار رودخانه. “مسائل رخ می دهد که در سطح لیگ نمی خواهد هر گونه تاثیر بر ما یکنواخت تصمیم گیری. تصمیم گیری های ما بر گزینه های در دسترس از فروشنده ما و منافع ما در جامعه محلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im