در خانه با امید پاول: برایتون مدیر در مربیگری از آشپزخانه خود را در طول مستند

برای برایتون زنان این است که آنچه را در کنفرانس های مطبوعاتی را مانند نگاه به صورت قابل پیش بینی: امیدوارم که پاول در یک تماس تصویری از آشپزخانه بازیکن سعادت گیبونز در یک تماس ویدیویی از او جلو اتاق. در ابتدا آنها خیلی گیجی تمام چیزی است که شروع به چت به عنوان اگر هیچ کس گوش دادن و خود را افسر مطبوعاتی از خود جبهه اتاق را به آنها یادآوری می کنند که روزنامه نگاران وجود دارد گوش دادن در همچنین.

پاول می گوید coronavirus بحران چپ او “بیشتر مشغول از زمانی که من در واقع در دفتر”: از باشگاه های منطقه ای استعداد مراکز به اولین تیم پاول به سازمان “برنامه های آموزشی مکاتبه با بازیکنان مکاتبات با کارکنان برخورد با همه نمایش داده شد”. شده اند وجود دارد گسترده تر کارکنان تماس پاول توضیح می دهد که “بسیاری از ارائه کمک های خود را برای مردم در جامعه که در آن معمولا آنها ممکن است در مبارزه. آن را در مورد نفر اول و دوم فوتبال.”

هنوز هم وجود دارد روزانه کارکنان دیدار و چهار صبح یک هفته تیم کامل تماس تصویری که در آن آموزش آنها را در داخل خانه هم قبل از مصرف کردن برای خود هوای زمین جلسات به تنهایی. بازیکنان باید در صفحه اصلی سیستم های GPS در دسترس به باشگاه. بازیکن مصدوم اطلاعات تغذیه روزانه به زنان عملکرد سیستم و این هفته پاول می گوید: “ما در حال ارسال همه آنها را دوچرخه به طوری که آنها می توانید انجام دهید استاتیک تناسب اندام کار می کنند. وجود دارد در تماس روزانه با هر بازیکن. همه بازیکنان در حال گرفتن تجهیزات آنها نیاز به تحقق مطبوع برنامه آنها داده شده است: باند, توپ فوتبال, مخروط, هر باشگاه شده است قادر به دریافت کنید. شده است وجود دارد کمبود عرضه است.”

پاول جوک که “بازیکنان نوع احساس مانند آن را مانند یک پلیس ایالتی” و در حالی که وجود داشته است و هیچ تایید موارد coronavirus در زنان, سمت “برخی از بازیکنان در گزارش با آنچه که آنها فکر می کنم برخی از علائم” پاول می گوید.

پرسید که آیا او نگران بود در مورد تاثیر مالی از coronavirus پاول گفت: “تا کنون برایتون اند واقعا حمایتی. این وضعیت تاثیر می گذارد که هر کس در هر باشگاه است اما ما صبر کنید و ببینید. است که تصمیم من. من خود را ندارد ، من حکومت توسط مردم بالاتر از من, اما من می دانم که این باشگاه را انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود شغل اساسا امن هستند – و این است که بهترین آنها را می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de