تعادل ظریف بین بردن اقتصاد و اجتناب از موج دوم coronavirus است که بازی در سراسر جهان است.

در حالی که احتمال مرگ ناشی از این ویروس در حال حاضر به نظر می رسد بسیار پایین به خصوص برای افراد جوان تر از آن است که پتانسیل به یکسره کشنده و عمل در راه ما هنوز به طور کامل درک.

در عین حال مستند است که بدون شک ویرانگر برای معیشت آموزش و پرورش و روانی و سلامت جسمی و همچنان نمی تواند برای طولانی مدت بدون در دراز مدت پیامدهای است که می تواند یک نسل است.

تاسیسات خط بین آزادی و محدودیت اثبات است روی حیله و تزویر برای بسیاری از کشورها است. حداقل 11 در حال حاضر reimposed برخی یا همه مستند محدودیت برای جلوگیری از یک کشنده موج دوم پس از ویروس موارد شروع به افزایش زمانی که اقدامات آرام شد.

ژاپن, چین, کره جنوبی و لبنان, آلمان, ایران, عربستان سعودی, ال سالوادور, عراق, سریلانکا و پاکستان تمام شده است و مجبور به بازگرداندن موضعی قرنطينه و یا گسترده خاموش شدن ناگهانی.

دکتر هانس Kluge مدیر برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) اروپایی منطقه هشدار داده است کشورهای اروپایی به بند خود را برای یک کشنده موج دوم ویروس عفونت و گفت: در حال حاضر این است که “زمان برای آماده سازی نه جشن”.

ژاپن اولین کشوری بود که به تجربه موج دوم پس از بلند کردن اجسام مستند محدودیت در اواسط ماه مارس. آوریل 12, کشور اعلام کرده بود دوم وضعیت اضطراری, سفارش, بسته شدن مدارس, توقف اجتماعات بزرگ و درخواست مردم برای ماندن در خانه.

ژاپن “شینزو آبه” برداشته اقدامات برای توکیو و چهار نفر باقی مانده مناطق در هفته گذشته پس از عفونت کاهش یافت و در سراسر کشور اما هشدار داده است که آنها می تواند reimposed اگر این ویروس شروع به گسترش دوباره.

نزدیک به شش و نیم میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و ارقام از دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد که تعدادی است که احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد بدون علامت هستند.

فقدان علائم معنی بسیاری از هرگز می دانم که آنها به ویروس و بنابراین نمی دانم که آنها نیاز به از خود جدا می شود و ممکن است در ادامه آن گسترش یافته است.

هیچ راهی وجود دارد که دولت در آزمون پیگیری و ردیابی طرح را همیشه انتخاب کنید تا این مردم را تشکیل می دهند اکثر موارد.

در هفته گذشته کارشناسان مطرح کرده اند نگرانی ها در مورد کاهش مستند اقدامات در بریتانیا قبل از مورد شماره افتاده اند به اندازه کافی.

این فایرفاکس برآورد در حال حاضر وجود دارد 8,000 عفونت یک روز و با مرگ و میر حدود یک درصد است که برابر به کشور flatlining در حدود 80 مرگ و میر در هر روز به عنوان ‘R’ رای در حال حاضر نزدیک به یک است.

بریتانیا در ابتدا برنامه ریزی شده برای نگه داشتن موارد در سطح پایین و یا “کدو سمبررو” به عنوان بوریس جانسون نامیده می شوند آن – برای جلوگیری از دوم اوج. اما پس از امپریال کالج لندن سازی پیشنهاد کرد که 500000 نفر می میرند و به عنوان نتیجه استراتژی تغییر به یکی از سرکوب.

اگر چه آن را نگه داشته است موارد در سطح پایین آن باعث می شود این کشور به مراتب بیشتر در معرض موج دوم از آنجا که تعداد کمی از مردم گله ایمنی.

کشورهای دیگر که موفق به نگه داشتن موارد پایین را تجربه کرده اند تجدید حیات. کره جنوبی که در ابتدا نگه داشته و یک درب در اپیدمی شدید و پیگیری اقدامات به تازگی بسته موزه ها پارک ها و گالری های هنری پس از موج از موارد جدید در سئول.
نمازگزاران پوشیدن ماسک صورت در Jogyesa معبد در سئول


اعتبار: Chung Sung-Jun/گتی ایماژ آسیا

به همین ترتیب چین که منتشر سخت مستند اقدامات در مارس 8 پس از 11 هفته گذشته مجبور به بازگرداندن محدودیت در ووهان و برگرداندن به حالت آماده باش بالا از متوسط وضعیت در شولن.

در مه 8, دولت های محلی در آلمان تا به حال برای فعال کردن اقدامات اضطراری در سه منطقه است که باید دیده شعلهور شدن این ویروس در محلی مراکز بسته بندی گوشت می آمد در ایالت نوردراین-وستفالن و Schleswig-Holstein.

ایران, موارد, که کاهش تا آوریل 2 به طور پیوسته شروع به صعود دوباره و تا به حال بیش از دو برابر در عرض دو هفته پس از محدودیت برداشته شد.

در اواسط ماه مارس لبنان آورده محدودیت پس از تجربه افزایش عفونت تقریبا دقیقا دو هفته پس از آن شروع به کاهش اقدامات است. و آخر هفته گذشته عراق reimposed کل مستند به عنوان Covid-19 موارد شروع به افزایش است. سریلانکا, ال سالوادور, عربستان سعودی و پاکستان نیز دوباره به راه افتادند برخی از اقدامات.

پروفسور مارک Woolhouse از دانشگاه ادینبورگ که نشسته در دولت انگلستان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) هشدار داده است که موج دوم است “clear and present danger”.

“این مستند در نظر گرفته شد هرگز به طور دائم – آن را به وضوح امکان پذیر نیست,” او گفت:. “بنابراین در حالت ایده آل ما می خواهم به دریافت ‘R’ پایین با استفاده از یک واکسن و تماس با ما که گله ایمنی. ما لازم نیست که یک واکسن و ما کاملا به دور از گله ایمنی و آن را به نظر نمی آید مانند ما می تواند به از بین بردن آن.

“بنابراین این نتیجه از آن است که موج دوم واقعا روشن است و در حال حاضر خطر است. حتی اگر ما موفق در رانندگی سطوح عفونت بسیار پایین و سپس ما به دنبال در مهار. مهار چیزی است که انگلیس در تلاش برای انجام کار درست در زمان شروع این بیماری همه گیر.

“فشرده نظارت در مقیاس بزرگ غربالگری موثر تماس با ردیابی انزوا از موارد quarantining از کسانی که در معرض قرنطینه غربالگری از ورود بین المللی و برخی از باقی مانده های اجتماعی فاصله.

“است که یک امکان جدید عادی – و اگر ما را دوست ندارند و ما در حال رفتن به پیدا کردن راه های دیگر زندگی با Covid-19 دلیل آن را هر زمان به زودی.”

در سوئد دانشمندان تصمیم به اعمال چند اقدامات برای ترس از سرکوب ویروس آنقدر که یک کشنده موج دوم بیشتر شد به احتمال زیاد است.

این هفته به شواهد به علم و فناوری کمیته پروفسور نیل فرگوسن گفت: او تا به حال “بیشترین احترام را برای دانشمندان وجود دارد” که “به سیاست های مختلف نتيجهگيری اما بر اساس واقعا کاملا مشابه علم”.

وی افزود: “آنها با این استدلال که کشور را پیدا خواهد کرد آن را بسیار سخت به متوقف شود دوم امواج… من اصلا با آن موافق است اما از نظر علمی آنها که دور از دانشمندان در هر کشور در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de